"Cingöz Recai"den Yeni Fragman!
6 Eki 2017 - 13:52
facebook Tweet G+Google

"Cingöz Recai" 13 Ekim'de sinemalarda!

Başrolüne yerli sinemanın ve ekranların yakışıklı oyuncusu Kenan İmirzalıoğlu'nu yerleştiren Cingöz Recai'den yeni fragman çıktı.

“İyiliksever hırsız” Cingöz Recai yıllar sonra yeni bir soygun için ekibiyle sahalara döner. Ama bu soygunu kendi ekibiyle yapmayacaktır. Karanlık bir çeteye dahil olur ve bir teknoloji dehasının evini soymak için kılıktan kılığa, oyundan oyuna geçerek, kimsenin bilmediği gerçek hedefine yaklaşmaya başlar. Yıllardır aradığı, kişisel bir kin güttüğü Hayalet, artık ona nefesi kadar yakındır. Tabii ki belası Baş Komiser Mehmet Rıza da peşinde...

Leyla ile MecnunBeş Şehirİtirazım VarUzaklarda AramaCelal Tan ve Ailesinin Aşırı Acıklı HikayesiPolis ve Sen Aydınlatırsın Geceyi gibi yapımlarıyla yerli sinemanın ve ekranların en verimli yönetmenlerinden biri olan Onur Ünlü'nün yönetmen koltuğunda oturduğu film, Peyami Safa'nın unutulmaz eserinden beyaz perdeye uyarlanıyor.

Muhteşem Yüzyıl ile gönüllerin Hürrem Sultan'ı olan Meryem Uzerli'nin bir dolandırıcıyı canlandıracağı filmin kadrosunda Haluk BilginerSerkan KeskinMusa UzunlarMeriç AralHakan BoyavAlgı Eke ve Cem Cücenoğlu gibi isimler yer alıyor. 

Senaryosunda Kerem Deren ve Pınar Bulut imzasını taşıyan film, 13 Ekim'de sinemalarda!

facebook Tweet G+Google
Benzer Haberler
En son film haberleri
"Yol Arkadaşım"dan Dilber Ay Sürprizi!
Meltem Cumbul ile Eric Morris Sistem!
Ata Demirer de "Organize İşler 2"de!
Box Office: Listede Taze Filmlerin Egemenliği!
"Beginner" 17 Kasım’da Sinemalarda!
"Yanlış Anlama"dan Sosyal Medyayı Sallayan Klip!
The Commuter'dan Yeni Fragman Geldi!
Winchester: The House That Ghosts Built Filmine Yakından Bakın!
"Three Billboards Outside Ebbing, Missouri"den Yeni Poster Geldi!
"I Love You, Daddy"den Yeni Poster!
En son film haberleri