Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Güldünya
  Güldünya
  İptal edilmiş
  2009 / 75Dak. / Dram
  Oyuncular: Sanem Çelik, Erhan Emre, Yasemin Conka
  Ülke Türkiye
  Orijinal kanal STAR
  Puanım :
  0.5
  1
  1.5
  2
  2.5
  3
  3.5
  4
  4.5
  5
  İzlemek İstiyorum

  Özet ve Detaylar

  Gizem Özsoy (Sanem Çelik) hayatını yalnız başına sürdüren genç ve işinde başarılı bir kadındır. Gizem, kız kardeşi Funda'dan gelen ani ölüm haberi karşısında hiç beklemediği bir gerçekle yüz yüze kalır. Funda, ikisinin de üvey kardeşi olan Cengiz'in kendisine tecavüz etmesini daha fazla kaldıramayarak ve bu yükün altında ezilerek intihar etmiştir.

  Gizem kardeşinin ölümünden Cengiz'i sorumlu tutarak onu polise şikâyet edeceğini söyleyince bir anda Cengiz'in ölüm tehditlerine de maruz kalır. Artık kendi hayatı da tehlikededir ve bir kadın sığınma evini idare eden arkadaşı Canan Görgün'e sığınır. Canan'ın evinde kardeşi Murat ile tanışır. Her iki kardeş de kendi geçmişlerinde aile içi şiddete maruz kalmışlardır. Murat yurt dışında gazetecilik yaparak geçmişinden kaçsa da, Canan kurduğu sığınma eviyle kendisini annesi gibi mağdur kadınları kurtarmaya adamıştır.

  Gizem, Canan'ın kurduğu sığınma evine mecburen yerleşirken, burada aile içi şiddete, dayağa maruz kalan, töre gereği infazdan kaçan kadınların farklı farklı hikayelerine tanık olacaktır.
  1
  Sezon
  Sanem Çelik
  Rolü : Gizem Özsoy
  Erhan Emre
  Rolü : Murat
  Yasemin Conka
  Rolü : Asiye
  İclal Aydın
  Rolü : Canan
  Tüm oyuncu kadrosu
  "Çocuktan Gelin Olmaz!" Diyen Filmler!
  HABERLER - Özel Dosyalar
  22 Kasım 2016 Salı

  "Çocuktan Gelin Olmaz!" Diyen Filmler!

  Hayran tepkileri

  Yorumları göster
  Back to Top