Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Outlander
  Üye Eleştirileri
  Basın Eleştirileri
  Ortalama puan
  3,8
  38 Puanlama ve 6 Eleştiri
  dağılımı 6 Eleştiri notla
  3 Eleştiri
  2 Eleştiri
  1 Eleştiri
  0 Eleştiri
  0 Eleştiri
  0 Eleştiri
  Outlander hakkında görüşlerin ?
  GoGoBaBa
  GoGoBaBa

  Takip Et! 28 Takipçi 58 Eleştirisini Oku

  4,0
  6 Ağustos 2014 tarihinde eklendi
  İlk bölümü izledim ve güzel giriş yaptılar, ne dan diye atladılar nede çok sıkıcı bunaltıcı heyecansız giriş ile soğuttular. İlk bölüm olarak güzel idi. Devamında daha iyi bir fikir edineceğiz. -Alıntı konu: Birkaç sene önce Battlestar Galactica yapımcısı Ronald D. Moore’un yayınlanan bir dizisi vardı ama şimdi televizyonda bir değil iki dizinin arkasında olacak. Moore Syfy dizisi Helix’in idari yapımcılığını yapacak ve ayrıca Starz Moore’un Diana Gabaldon’un kitap serisi Outlander’ın uyarlamasını da sipariş etti. Aşk, bilim kurgu, tarih ve maceranın tek bir hikayede buluşması olarak tanımlanan Outlander’da 1945 yılında yaşayan ve evli bir savaş hemşiresinin hikayesi anlatılıyor. Bu hemşire dizide gizemli bir şekilde 1743 yılına yolculuk ediyor ve orada romantik ve genç bir İskoç savaşçıyla evlenmek zorunda kalıyor. 16 bölümlük ilk sezonun çekimleri bu sonbaharda İskoçya’da başlayacak, dizi ise Starz kanalında gelecek sene yayınlanacak. Moore diziyi kendisi yazacak ve Jim Kohlberg ile idari yapımcılığını üstlenecek. Gabaldon’un kitap dizisinde toplan yedi kitap var, sekizincisi ise bu senenin sonlarına doğru yayınlanacak. Yani Moore kaynak sıkıntısı çekmeyecek.
  Hülya Kizil B
  Hülya Kizil B

  Takip Et! 9 Takipçi 89 Eleştirisini Oku

  4,0
  6 Şubat 2018 tarihinde eklendi
  Konusu çok değişik, gündem dizilerinden uzak, ilginç enteresan, hiç akla gelmeyecek derecede olağanüstü. Sadece ilk bölümü biraz durağan ve sıkıcı gelebilir ama ilerleyen bölümlerde o ilk bölümdeki bilgiler iyiki varmış denilip unutulduysa açıp tekrar izleniyor. Bir aşkkkkk bu kadar mı güzel anlatılırdı, harkulade bir dizi, ben bayoldım!!! 2.sezonunu sabırsızlıkla bekliyorum tüm emeği geçenlerin ellerine sağlık...
  Seçil K
  Seçil K

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  5,0
  13 Ekim 2019 tarihinde eklendi
  Muhhhhtesemmmmm bir diziydi her sezonun tüm bölümlerini heyecanla ve merakla izledim bittiği icin şu anda çok mutsuzum hayat görüşümü dünyamı duygularımı heyecanımı artırdı ve değiştirdi emeği geçen her keze teşekkürler.💙
  Sefika B
  Sefika B

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  5,0
  22 Haziran 2015 tarihinde eklendi
  İlginç, çarpıcı ve etkileyici konusuyla, karakterler arasındaki harika uyumla, tarihi geçişlerin muhteşem işenmesiyle izlediğim diziler arasında favorim oldu. Öyle ki, 2. Sezonu bekleyememekle birlikte bütün seriyi alıp kısa zamanda okumama vesile oldu. Tarih,dram,romantizm,bilim-kurgu severlerin mutlaka izlemesi gereken bir dizi.
  Ceren Dabağ
  Ceren Dabağ

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  5,0
  26 Mart 2020 tarihinde eklendi
  Nasıl güzel bir aşk hikayesidir bu, konusu da çok farklı. Özellikle ilk 2 sezon muhteşemdi, aksiyon,tarih,aşk iç içe. Yüzyıllara sığan romantizm ve macera izlemek isteyenlerin beğeneceğini düşünüyorum.
  Dursun D
  Dursun D

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  3,0
  4 Mart 2019 tarihinde eklendi
  spoiler: iyi güzel dizi ancak nacati şaşmazın diziye dahil olsa daha iyi olur diye düşünüyorum
  Back to Top