Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Klondike
  Klondike
  Tamamlanmış
  2014 / 90Dak. / Dram, Tarihi
  Oyuncular: Richard Madden, Abbie Cornish, Augustus Prew
  Ülke ABD
  Orijinal kanal Discovery Channel (USA)
  Üyeler
  3,0 1 Puanlama ve 1 Eleştiri
  Puanım :
  0.5
  1
  1.5
  2
  2.5
  3
  3.5
  4
  4.5
  5
  İzlemek İstiyorum

  Özet ve Detaylar

  Altın bulunan Klondike bölgesine yolculuk eden iki macera tutkunu arkadaşı merkeze alan dizi, onların kısa yoldan zengin olma çabasını ekranlara getirecek.

  1
  Sezon
  3
  Bölüm
  1. sezona bak
  Richard Madden
  Rolü : Bill Haskell
  Abbie Cornish
  Rolü : Belinda Mulrooney
  Augustus Prew
  Rolü : Byron Epstein
  Tim Roth
  Rolü : The Count
  Tüm oyuncu kadrosu
  Fotoğraf
  2014'ün En Çok Beklenen Yeni Dizileri
  HABERLER - Özel Dosyalar
  9 Ocak 2014 Perşembe

  2014'ün En Çok Beklenen Yeni Dizileri

  İzleyici eleştirisi

  GoGoBaBa
  GoGoBaBa

  Takip Et! 28 Takipçi 58 Eleştirisini Oku

  4,0
  7 Şubat 2014 tarihinde eklendi
  Amerikan rüyası, Altına Hucum dönemine bir bakış yapan mini dizi. 3 bölüm tekmili birden peşi sıra Discovery Channel 'da yayınlandı. Kanada-Alaska-Klondike bölgesindeki Dawson City'ye varıışla başlayan 2 yakın arkadaşın enüst tabakadan hayata atılmak için hayallerinin peşinden koşmaları ve altın madeni arayışlarının temel alındığı dizide, meşhur Vahşete çağrı yazarı Jack London'da unutulmamış :))
  1 İzleyici eleştirisi

  Hayran tepkileri

  • GoGoBaBa
   Özet: Dizi iki tane macera tutkununun arkadaşlığını konu alıyor. Bu iki çocukluk arkadaşından birisi Bill Haskell (Game of Thrones’tan tanıdığımız Richard Madden), diğeri ise Byron Epstein’dır. (En son Kick-Ass 2′da gördüğümüz Augustus Prew) Bill ve Byron, Kanada’nın Kuzeybatısındaki Yukon eyaletinin Klondike bölgesinde altın bulunmasıyla birlikte 1896 – 1899 yılları arasında bu ücra bölgeye altın aramak için yola koyulan 100.000 civarı insandan ikisidir. Kısa yoldan zengin olma umuduyla bu topraklara doğru yola çıkan binlerce insanın büyük çoğunluğu hava şartlarından ölecek, çok azı gerçekten zengin olacaktır. Olay tarihte Klondike Altına Hücum ismiyle bilinmektedir. Peki Bill ve Byron altınlara ulaşıp altın için insan öldürebileceklerin bulunduğu bölgeden sağ salim çıkarabilecekler mi? Dizinin yapımcıları arasında Ridley Scott var. Hikâye Charlotte Gray‘in Gold Diggers: Striking It Rich in the Klondike isimli kitabından esinlenme.
  Yorumları göster
  Back to Top