Beyazperdem
Klondike
Klondike
facebookTweet
Yaratıcı: Paul Scheuring (2014) | ABD | 90 dakika
Tamamlanmış
Dram
Tarihi
Üyeler
3,2 5 Puanlama ve 1 Eleştiri
Puanım :
0.5
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5

Özet ve Detaylar

Altın bulunan Klondike bölgesine yolculuk eden iki macera tutkunu arkadaşı merkeze alan dizi, onların kısa yoldan zengin olma çabasını ekranlara getirecek.

1
Sezon
3
Bölüm
Richard Madden
Rolü : Bill Haskell
Abbie Cornish
Rolü : Belinda Mulrooney
Augustus Prew
Rolü : Byron Epstein
Tim Roth
Rolü : The Count
Tüm oyuncu kadrosu
Fotoğraf
2014'ün En Çok Beklenen Yeni Dizileri
HABERLER - Özel Dosyalar
9 Ocak 2014 Perşembe

2014'ün En Çok Beklenen Yeni Dizileri

İzleyici eleştirisi

GoGoBaBa
GoGoBaBa

Takip Et! 28 Takipçi 57 Eleştirisini Oku

4,0Çok İyi
7.02.2014 tarihinde eklendi

Amerikan rüyası, Altına Hucum dönemine bir bakış yapan mini dizi. 3 bölüm tekmili birden peşi sıra Discovery Channel 'da yayınlandı. Kanada-Alaska-Klondike bölgesindeki Dawson City'ye varıışla başlayan 2 yakın arkadaşın enüst tabakadan hayata atılmak için hayallerinin peşinden koşmaları ve altın madeni arayışlarının temel alındığı dizide, meşhur Vahşete çağrı yazarı Jack London'da unutulmamış :))

1 İzleyici eleştirisi

Hayran tepkileri

  • GoGoBaBa
    Özet: Dizi iki tane macera tutkununun arkadaşlığını konu alıyor. Bu iki çocukluk arkadaşından birisi Bill Haskell (Game of Thrones’tan tanıdığımız Richard Madden), diğeri ise Byron Epstein’dır. (En son Kick-Ass 2′da gördüğümüz Augustus Prew) Bill ve Byron, Kanada’nın Kuzeybatısındaki Yukon eyaletinin Klondike bölgesinde altın bulunmasıyla birlikte 1896 – 1899 yılları arasında bu ücra bölgeye altın aramak için yola koyulan 100.000 civarı insandan ikisidir. Kısa yoldan zengin olma umuduyla bu topraklara doğru yola çıkan binlerce insanın büyük çoğunluğu hava şartlarından ölecek, çok azı gerçekten zengin olacaktır. Olay tarihte Klondike Altına Hücum ismiyle bilinmektedir. Peki Bill ve Byron altınlara ulaşıp altın için insan öldürebileceklerin bulunduğu bölgeden sağ salim çıkarabilecekler mi? Dizinin yapımcıları arasında Ridley Scott var. Hikâye Charlotte Gray‘in Gold Diggers: Striking It Rich in the Klondike isimli kitabından esinlenme.
Yorumları göster
Back to Top