Beyazperdem
  The 100
  Üye Eleştirileri
  Basın Eleştirileri
  Ortalama puan
  4,1
  353 Puanlama ve 26 Eleştiri
  50% (13 Eleştiri)
  31% (8 Eleştiri)
  12% (3 Eleştiri)
  0% (0 Eleştiri)
  4% (1 Eleştiri)
  4% (1 Eleştiri)
  The 100 hakkında görüşlerin ?
  Durmuş Ali S.
  Durmuş Ali S.

  Takip Et! 2 Takipçi 30 Eleştirisini Oku

  4,0
  21 Mayıs 2014 tarihinde eklendi
  Bilim-kurgu tadında sürükleyici ve etkili bir dizi..Eğer Dünya yeniden kurulsaydı ve insanoğlu dünyaya sıfırdan ayak bassaydı nasıl hayata tutunurdu..İşte her bölümde bunu izleyeceğiniz fantastik bir bilim-kurgu..
  kadircan ç.
  kadircan ç.

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  5,0
  27 Eylül 2014 tarihinde eklendi
  cok guzel bence hem seneryo bakımından hemde izleme zevki bakımından
  Umt K.
  Umt K.

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  5,0
  12 Mart 2015 tarihinde eklendi
  Öncelikle merhaba şunu belirtmek isterimki suana kadar hiçbir dizide yorum yapmamışımdır.Ama taki bu diziyle karşılaşana kadar.Şunu demek isterimki herkesin yorumlarını okudum eleştirmişler güzel hoş fakat eleştirenlerin hepsi 1.sezon daki 2-3 bölümü izleyerek bu görüşlerini belirtmiş.Şunu demek isterimki kısacası ben çok yabancı dizi izleyen biriyimdir haftanın 5 günüde bir çok dizinin bölümlerini bekleyerek izlerim.The 100 de bunlardan biriydi ama sadece vakit öldürmek içindi diğer dizilerin yerini tutamazdı taaki 2.sezon başladıktan sonra.Burda ki tüm izleyicilere suun diyorum lütfen dizinin 1.sezonunu izleyip gelip eleştiri yapmayın dizi kendini okadar çok aştıki 2.sezonunda her perşembeyi iple cekiyordum ve bugun 12.03.2015 2.sezon 16.bölümüyle sezon finalini verdi ve sonu her zamanki gibi çok iyi ve merak uyandırarak bitti kısacası şiddetle herkese bu diziyi sonuna kadar izlemelkrini tavsiye ederim 2.sezon olaylar çok değişiyor ve 3.sezon dahada çok değişecek.
  Deniz -
  Deniz -

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  5,0
  27 Temmuz 2019 tarihinde eklendi
  Dram aksiyon bilim kurgunun müthiş işlendiği bi dizi ben 4-5 ayda dört sezonu büyük bir heyacanla ve adeta dizinin içine girerek bitirdim ancak 5. Sezono gerek spoiler ve biraz sıkıcılaştığından daha geçmedim ama muhtemelen izlerim izleyecekler için güzel bir gençlik dizisi baya sarıyor. Özellikle 2-3 sezon müthiş
  Nilgün T.
  Nilgün T.

  Takip Et! 2 Takipçi 3 Eleştirisini Oku

  3,0
  29 Mayıs 2014 tarihinde eklendi
  İnsana bir şey vermeyen özelliğini yansıtan çoluk çocuk yapımı bir dizi..hiç yoktan seyrediyorum yani.
  Günes Tor
  Günes Tor

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  5,0
  13 Nisan 2015 tarihinde eklendi
  izlediğim birçok dizinin sezon arası verdiği bir zamanda boşluğa düşmüş biri olarak başladım bu diziye..1. sezonun başından ortalarına kadar gençlik dizisi mantığıyla ha gayret izlediğim sonrasında yavaş yavaş ulan bir şans ver şuna dediğim ve 2. sezonda dizi kendini inanılmaz aşıp saplantı haline geldiği zamandayım şu anda..bu diziye sadece bir şans vermeniz gerektiği..inanın beklentiniz çok ama çok üstüne çıkacak..iyi seyirler.
  Nihat C.
  Nihat C.

  Takip Et! 4 Takipçi Eleştirisini Oku

  4,5
  2 Mart 2015 tarihinde eklendi
  Son zamanların en iddialı yapıtlarından biri. diziyi izlerken bir sonraki bölümü merak ettirmeyi çok güzel başarıyor ve dizi 2. sezonda resmen patlama yaşadı
  Lyna Emily W.
  Lyna Emily W.

  Takip Et! 4 Eleştirisini Oku

  4,5
  14 Mart 2018 tarihinde eklendi
  dizi güzel senaryoları mükemmel oyuncular da çok yetenekli ama benim diziyle ilgili tek bir sorunum var oyuncular yaralandığında bazen bir günden bile kısa bir sürede iyileşiyorlar dizide ama gerçekte öyle bir yaralanma olsa en az bir iki hafta iyileşememeleri gerekir yanlış anlaşılmasın yatakta bölümlerce yatmalarından bahsetmiyorum sadece yaralarının izleri altı yedi bölüm kalsa en azından daha iyi olabilirdi. ama yinede güzeldi inşallah beşinci sezonu yakında çıkar.
  Mehmet Sinan B.
  Mehmet Sinan B.

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  5,0
  27 Mayıs 2018 tarihinde eklendi
  Muhteşem bir dizi özellikle tavsiye ederim çünkü içinde her türlü aksiyon macera dram var herkesin sevebileceği bir dizi ayrıca hep diğer bölümünü merak ettiren bir dizi sıkılacağınızı hiç sanmıyorum iyi izlemeler
  nslhn k
  nslhn k

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  5,0
  14 Eylül 2018 tarihinde eklendi
  5 sezonuda izledim 6yı iple çekiyorum. Dizi izlemekten nefret eden birisiyimdir. :) ama bu bildiğin film olmuş. bilim kurgu seven herkesi etkileyecek bir dizi ve karakterlerde oyunculukta muntazam. ;)
  Hasan A
  Hasan A

  Takip Et! 4 Eleştirisini Oku

  5,0
  23 Temmuz 2019 tarihinde eklendi
  spoiler: spoiler: spoiler: spoiler: spoiler: spoiler: spoiler: spoiler:
  Berna D.
  Berna D.

  Takip Et! 1 Takipçi 3 Eleştirisini Oku

  5,0
  16 Şubat 2015 tarihinde eklendi
  Bilim kurgu aksiyon türünde sevenler için hemen izleyin derim.Çok akıcı ve sizi içine çeken bir dizi
  Reyhan Aydın
  Reyhan Aydın

  Takip Et! 3 Eleştirisini Oku

  5,0
  2 Ocak 2017 tarihinde eklendi
  Şu ana kadar en sevdiğim dizi diyebilirim, gerçekten çok sürükleyici ve merak uyandırıcı. Özellikle ikinci sezon mükemmel. Şiddetle tavsiye ederim .
  muge y.
  muge y.

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  4,0
  8 Şubat 2017 tarihinde eklendi
  Dizide bir karakterin ölmesi çok zor,hayatta kalmak bu kadar kolay değil yaşananlara bakılırsa.Diğer yandan 2. sezonda dizi müthiş bir yön değiştirerek ergen dizisinden,fantastik gerilime dönüştü.İzleme sebebim 3. sezon ile finalin yapıldığını sanmamdı.Bir sonu olduğunu biliyor ve izliyordum.Ama 3. sezonu bitirmek üzereyim,ve 4.sezonun başladığını farkettim.Adamların çilesi bitmedi valla.Ayrıca oyuncu isimlerinin dünya starları ile isim benzerliği yaşaması manidar...Keyifle gerile gerile izlenir.Ama artık iyi bişey olsun lütfen ya...
  Eylül A.
  Eylül A.

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  5,0
  21 Haziran 2018 tarihinde eklendi
  İzlediğim en güzel dizi👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍🏿👍🏿👍🏿👍🏿👍🏿👍🏿👍🏿👍🏿👍🏿👍🏿👍🏿👍🏿👍🏿👍🏿👍🏿👍🏿👍🏿👍🏿👍🏿👍🏿👍🏿👍🏿👍🏿👍🏿👍🏿👍🏿👍🏿👍🏿👍🏿👍🏿👍🏿👍🏿👍🏿👍🏿👍🏿👍🏿
  Back to Top