Beyazperdem
  The 100
  Üye Eleştirileri
  Basın Eleştirileri
  Ortalama puan
  4,0
  337 Puanlama ve 22 Eleştiri
  50% (11 Eleştiri)
  27% (6 Eleştiri)
  14% (3 Eleştiri)
  0% (0 Eleştiri)
  5% (1 Eleştiri)
  5% (1 Eleştiri)
  The 100 hakkında görüşlerin ?
  Durmuş Ali S.
  Durmuş Ali S.

  Takip Et! 2 Takipçi 30 Eleştirisini Oku

  4,0
  Bilim-kurgu tadında sürükleyici ve etkili bir dizi..Eğer Dünya yeniden kurulsaydı ve insanoğlu dünyaya sıfırdan ayak bassaydı nasıl hayata tutunurdu..İşte her bölümde bunu izleyeceğiniz fantastik bir bilim-kurgu..
  Umt K.
  Umt K.

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  5,0
  Öncelikle merhaba şunu belirtmek isterimki suana kadar hiçbir dizide yorum yapmamışımdır.Ama taki bu diziyle karşılaşana kadar.Şunu demek isterimki herkesin yorumlarını okudum eleştirmişler güzel hoş fakat eleştirenlerin hepsi 1.sezon daki 2-3 bölümü izleyerek bu görüşlerini belirtmiş.Şunu demek isterimki kısacası ben çok yabancı dizi izleyen biriyimdir haftanın 5 günüde bir çok dizinin bölümlerini bekleyerek izlerim.The 100 de bunlardan biriydi ama sadece vakit öldürmek içindi diğer dizilerin yerini tutamazdı taaki 2.sezon başladıktan sonra.Burda ki tüm izleyicilere suun diyorum lütfen dizinin 1.sezonunu izleyip gelip eleştiri yapmayın dizi kendini okadar çok aştıki 2.sezonunda her perşembeyi iple cekiyordum ve bugun 12.03.2015 2.sezon 16.bölümüyle sezon finalini verdi ve sonu her zamanki gibi çok iyi ve merak uyandırarak bitti kısacası şiddetle herkese bu diziyi sonuna kadar izlemelkrini tavsiye ederim 2.sezon olaylar çok değişiyor ve 3.sezon dahada çok değişecek.
  kadircan ç.
  kadircan ç.

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  5,0
  cok guzel bence hem seneryo bakımından hemde izleme zevki bakımından
  Nihat C.
  Nihat C.

  Takip Et! 4 Takipçi Eleştirisini Oku

  4,5
  Son zamanların en iddialı yapıtlarından biri. diziyi izlerken bir sonraki bölümü merak ettirmeyi çok güzel başarıyor ve dizi 2. sezonda resmen patlama yaşadı
  Lyna Emily W.
  Lyna Emily W.

  Takip Et! 4 Eleştirisini Oku

  4,5
  dizi güzel senaryoları mükemmel oyuncular da çok yetenekli ama benim diziyle ilgili tek bir sorunum var oyuncular yaralandığında bazen bir günden bile kısa bir sürede iyileşiyorlar dizide ama gerçekte öyle bir yaralanma olsa en az bir iki hafta iyileşememeleri gerekir yanlış anlaşılmasın yatakta bölümlerce yatmalarından bahsetmiyorum sadece yaralarının izleri altı yedi bölüm kalsa en azından daha iyi olabilirdi. ama yinede güzeldi inşallah beşinci sezonu yakında çıkar.
  Mehmet Sinan B.
  Mehmet Sinan B.

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  5,0
  Muhteşem bir dizi özellikle tavsiye ederim çünkü içinde her türlü aksiyon macera dram var herkesin sevebileceği bir dizi ayrıca hep diğer bölümünü merak ettiren bir dizi sıkılacağınızı hiç sanmıyorum iyi izlemeler
  nslhn k
  nslhn k

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  5,0
  5 sezonuda izledim 6yı iple çekiyorum. Dizi izlemekten nefret eden birisiyimdir. :) ama bu bildiğin film olmuş. bilim kurgu seven herkesi etkileyecek bir dizi ve karakterlerde oyunculukta muntazam. ;)
  Berna D.
  Berna D.

  Takip Et! 1 Takipçi 3 Eleştirisini Oku

  5,0
  Bilim kurgu aksiyon türünde sevenler için hemen izleyin derim.Çok akıcı ve sizi içine çeken bir dizi
  Reyhan Aydın
  Reyhan Aydın

  Takip Et! 3 Eleştirisini Oku

  5,0
  Şu ana kadar en sevdiğim dizi diyebilirim, gerçekten çok sürükleyici ve merak uyandırıcı. Özellikle ikinci sezon mükemmel. Şiddetle tavsiye ederim .
  muge y.
  muge y.

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  4,0
  Dizide bir karakterin ölmesi çok zor,hayatta kalmak bu kadar kolay değil yaşananlara bakılırsa.Diğer yandan 2. sezonda dizi müthiş bir yön değiştirerek ergen dizisinden,fantastik gerilime dönüştü.İzleme sebebim 3. sezon ile finalin yapıldığını sanmamdı.Bir sonu olduğunu biliyor ve izliyordum.Ama 3. sezonu bitirmek üzereyim,ve 4.sezonun başladığını farkettim.Adamların çilesi bitmedi valla.Ayrıca oyuncu isimlerinin dünya starları ile isim benzerliği yaşaması manidar...Keyifle gerile gerile izlenir.Ama artık iyi bişey olsun lütfen ya...
  Eylül A.
  Eylül A.

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  5,0
  İzlediğim en güzel dizi👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍🏿👍🏿👍🏿👍🏿👍🏿👍🏿👍🏿👍🏿👍🏿👍🏿👍🏿👍🏿👍🏿👍🏿👍🏿👍🏿👍🏿👍🏿👍🏿👍🏿👍🏿👍🏿👍🏿👍🏿👍🏿👍🏿👍🏿👍🏿👍🏿👍🏿👍🏿👍🏿👍🏿👍🏿👍🏿👍🏿
  Cemre Y
  Cemre Y

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  5,0
  Mükemmel bir dizi yeni sezonu heyecanla bekliyorum ilk basta diziye tepkiyle baslamistim ama iyiki baslamisim
  pembeoje
  pembeoje

  Takip Et! 11 Takipçi 323 Eleştirisini Oku

  4,5
  çok hoş, farklı, değişik bir dizi.. yalnız bazıları her ne kadar lost ta benziyor dese de lost ile yakından uzaktan alakası olmayan tamamen bağımsız müthiş dizi.. ayrıca bu diziyi lost ta benzetmek lost ta hakarettir.. lost tun yeri apayrıdır bende.. hiç bir dizi lost un yerini dolduramaz efsane ötesi efsanedir benim için o.. açık ve net.
  Hasan G.
  Hasan G.

  Takip Et! 2 Eleştirisini Oku

  5,0
  dizi dediğin böyle olur. adamlar yapmış. aşırı gerilimli nefes almadan izliyeceğiniz bir dizi hep olaylar. olaylar hiç bitmiyor 3.sezon yeni çıktı şimdi başlasanız 3.sezon bitmeden yetişirisiniz.zaten izledikçe izliyosunuz. insan duramıyor
  Hakan K
  Hakan K

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  1,0
  Bütün bölümlerini izledim. Net bir şekilde söyleyebilirim ki konusu ne kadar sağlamsa, senaryo ve olay örgüleri o kadar saçma. Hangi olay nasıl sonuçlanacak çok belli. Neden bütün bölümleri izledim? Hani bazen can sıkılır ve flash tv dizilerini izlersin ya. Buda öyleydi. Kadro iyi, oyunculuklar iyi, bütçe gayet iyi ama senaristler tırt. Vakit kaybı (bence)
  Back to Top