Beyazperdem
The 100
Üye Eleştirileri
Basın Eleştirileri
Ortalama puan
4,0
323 Puanlama ve 26 Eleştiri
54% (14 Eleştiri)
23% (6 Eleştiri)
8% (2 Eleştiri)
0% (0 Eleştiri)
4% (1 Eleştiri)
12% (3 Eleştiri)
The 100 hakkında görüşlerin ?
Durmuş Ali S.
Durmuş Ali S.

Takip Et! 2 Takipçi 30 Eleştirisini Oku

4,0
21.05.2014 tarihinde eklendi
Bilim-kurgu tadında sürükleyici ve etkili bir dizi..Eğer Dünya yeniden kurulsaydı ve insanoğlu dünyaya sıfırdan ayak bassaydı nasıl hayata tutunurdu..İşte her bölümde bunu izleyeceğiniz fantastik bir bilim-kurgu..
Umt K.
Umt K.

Takip Et! Eleştirisini Oku

5,0
12.03.2015 tarihinde eklendi
Öncelikle merhaba şunu belirtmek isterimki suana kadar hiçbir dizide yorum yapmamışımdır.Ama taki bu diziyle karşılaşana kadar.Şunu demek isterimki herkesin yorumlarını okudum eleştirmişler güzel hoş fakat eleştirenlerin hepsi 1.sezon daki 2-3 bölümü izleyerek bu görüşlerini belirtmiş.Şunu demek isterimki kısacası ben çok yabancı dizi izleyen biriyimdir haftanın 5 günüde bir çok dizinin bölümlerini bekleyerek izlerim.The 100 de bunlardan biriydi ama sadece vakit öldürmek içindi diğer dizilerin yerini tutamazdı taaki 2.sezon başladıktan sonra.Burda ki tüm izleyicilere suun diyorum lütfen dizinin 1.sezonunu izleyip gelip eleştiri yapmayın dizi kendini okadar çok aştıki 2.sezonunda her perşembeyi iple cekiyordum ve bugun 12.03.2015 2.sezon 16.bölümüyle sezon finalini verdi ve sonu her zamanki gibi çok iyi ve merak uyandırarak bitti kısacası şiddetle herkese bu diziyi sonuna kadar izlemelkrini tavsiye ederim 2.sezon olaylar çok değişiyor ve 3.sezon dahada çok değişecek.
Gözde K.
Gözde K.

Takip Et! Eleştirisini Oku

4,0
7.06.2018 tarihinde eklendi
Dizin ilk 2 sezonu gerçekten başarılı ama aynı şeyi 3. ve 4. sezon için söyleyemicem dizi hala deva ettiği için seyrediyorum 5. sezonda kendini biraz toparladı umarım böyle devam eder
Lyna Emily W.
Lyna Emily W.

Takip Et! 4 Eleştirisini Oku

4,5
14.03.2018 tarihinde eklendi
dizi güzel senaryoları mükemmel oyuncular da çok yetenekli ama benim diziyle ilgili tek bir sorunum var oyuncular yaralandığında bazen bir günden bile kısa bir sürede iyileşiyorlar dizide ama gerçekte öyle bir yaralanma olsa en az bir iki hafta iyileşememeleri gerekir yanlış anlaşılmasın yatakta bölümlerce yatmalarından bahsetmiyorum sadece yaralarının izleri altı yedi bölüm kalsa en azından daha iyi olabilirdi. ama yinede güzeldi inşallah beşinci sezonu yakında çıkar.
Ferhat B.
Ferhat B.

Takip Et! Eleştirisini Oku

Hakkında:   The 100 - 3. Sezon
5,0
1.12.2015 tarihinde eklendi
arkadasım bu dizi bir harika koyun artık yayına bunu insanlar film denmi anlamıyor anlamadım 1 the walking dead 2 bu baskada yok benim için
Mehmet Sinan B.
Mehmet Sinan B.

Takip Et! Eleştirisini Oku

5,0
27.05.2018 tarihinde eklendi
Muhteşem bir dizi özellikle tavsiye ederim çünkü içinde her türlü aksiyon macera dram var herkesin sevebileceği bir dizi ayrıca hep diğer bölümünü merak ettiren bir dizi sıkılacağınızı hiç sanmıyorum iyi izlemeler
Hasan G.
Hasan G.

Takip Et! 2 Eleştirisini Oku

5,0
30.04.2018 tarihinde eklendi
dizi dediğin böyle olur. adamlar yapmış. aşırı gerilimli nefes almadan izliyeceğiniz bir dizi hep olaylar. olaylar hiç bitmiyor 3.sezon yeni çıktı şimdi başlasanız 3.sezon bitmeden yetişirisiniz.zaten izledikçe izliyosunuz. insan duramıyor
kadircan ç.
kadircan ç.

Takip Et! Eleştirisini Oku

5,0
27.09.2014 tarihinde eklendi
cok guzel bence hem seneryo bakımından hemde izleme zevki bakımından
Hülya Kizil B
Hülya Kizil B

Takip Et! 8 Takipçi 88 Eleştirisini Oku

0,5
2.09.2015 tarihinde eklendi
ilk 3 bölümünü izledim ama sarmadı. açlık oyunlarına oldukça benziyor ben pek beğenmedim.
Günes Tor
Günes Tor

Takip Et! Eleştirisini Oku

5,0
14.04.2015 tarihinde eklendi
izlediğim birçok dizinin sezon arası verdiği bir zamanda boşluğa düşmüş biri olarak başladım bu diziye..1. sezonun başından ortalarına kadar gençlik dizisi mantığıyla ha gayret izlediğim sonrasında yavaş yavaş ulan bir şans ver şuna dediğim ve 2. sezonda dizi kendini inanılmaz aşıp saplantı haline geldiği zamandayım şu anda..bu diziye sadece bir şans vermeniz gerektiği..inanın beklentiniz çok ama çok üstüne çıkacak..iyi seyirler.
Nilgün T.
Nilgün T.

Takip Et! 2 Takipçi 3 Eleştirisini Oku

3,0
29.05.2014 tarihinde eklendi
İnsana bir şey vermeyen özelliğini yansıtan çoluk çocuk yapımı bir dizi..hiç yoktan seyrediyorum yani.
Sercan Senses
Sercan Senses

Takip Et! 2 Eleştirisini Oku

Hakkında:   The 100 - 1. Sezon
0,5
18.01.2019 tarihinde eklendi
Sadece ilk sezonu izleyerek yaptığım bir yorum bu. İşin açığı bu kadar sorun aynı anda olduğu için devamını izlemek istemedim. Fikir mükemmel ancak senaryosu olay örgüsü atlanmış pek çok detaydı derken vasat bi hal aldı. Bu ergen ruhlu bi insanın üretimi. Eğer yaşınız 8-13 aralığındaysa izleyebilirsiniz bu kesinlikle çocuk dizisi. Ancak bilim kurgu hastasıysanız ve ergen değilseniz kesinlikle bununla zaman kaybetmeyin. Gel gelelim sorunlara. 1- Yörüngeden istediğiniz anda atladığınızda istetiğiniz yere düşmeniz mümkün değildir. 2- Toksik kasırgadan koşarak kaçamazsınız. 3- Sudan çıkar çıkmaz kuruyamazsınız. 4- Yaralarınız hemen iyileşmez. 5- Çok eski bi gemiyi tamir edip dünyaya atlamayı gizlemeniz gerekmez. Bunu herkes kabul ederdi hatta kendileri yapardı. 6- Çift başlı geyiğe sözüm yok sen nerden çıktın fabrika yapımı demir zırhlı dev adam? 7- Mantık hatalarıyla dolu mantıktan kesinlikle yoksun bi yapımcı. 8- Animasyonlar vasatın ötesinde ben bile yaparım o kadarını. 9- Küfür edesim geldi bu maddede lan kobay olarak 100 insan indi toksik dünyaya yaşanabilir olduğunu anlamak için başka çözümünüzmü yoktu bi keşif robotu yapamadınız mı 100 yılda? Bu senaryoyla çocuk bile kandıramazsınız! Aptalların bilim kurgu senaryosu yazmasına karşıyım ve gerçekten ölmelerini istiyorum bazen o tip insanların.
Hakan K
Hakan K

Takip Et! Eleştirisini Oku

1,0
9.10.2018 tarihinde eklendi
Bütün bölümlerini izledim. Net bir şekilde söyleyebilirim ki konusu ne kadar sağlamsa, senaryo ve olay örgüleri o kadar saçma. Hangi olay nasıl sonuçlanacak çok belli. Neden bütün bölümleri izledim? Hani bazen can sıkılır ve flash tv dizilerini izlersin ya. Buda öyleydi. Kadro iyi, oyunculuklar iyi, bütçe gayet iyi ama senaristler tırt. Vakit kaybı (bence)
nslhn k
nslhn k

Takip Et! Eleştirisini Oku

5,0
14.09.2018 tarihinde eklendi
5 sezonuda izledim 6yı iple çekiyorum. Dizi izlemekten nefret eden birisiyimdir. :) ama bu bildiğin film olmuş. bilim kurgu seven herkesi etkileyecek bir dizi ve karakterlerde oyunculukta muntazam. ;)
Mansur K
Mansur K

Takip Et! Eleştirisini Oku

Hakkında:   The 100 - 4. Sezon
5,0
16.08.2018 tarihinde eklendi
1,2,3,sezonları harika kabul ediyorum ama neden 4. sezonda lexa ölüyor ? clarke ile ilişkileri diziyi daha çok sürükleyici yapıyordu bence 6,7, veya diğer sezonlarında o darkbloodsların taktıgı şeyden yeniden doğmadılı alycıa fear walkıng dead e yakışmıyor geri gelmeli ilk 3 sezonu harika kabul ediyorum 4-5 de güzel ama yinede o kız farkı bi boyut taşıyordu diziye okadar dizi izlemişliğim var elbet ama böyle eğlenerek,ağlayarak,gülerek bize izletmişti 3 sezonu diğer 2 sezon lexanın yasını tuttum resmen yinede tebrik ediyorum ( cw - wb "yi ) alycıa ve clarke ı çok sevmiştik..
Back to Top