Beyazperdem
Narcos
Üye Eleştirileri
Ortalama puan
3,9
67 Puanlama ve 5 Eleştiri
60% (3 Eleştiri)
40% (2 Eleştiri)
0% (0 Eleştiri)
0% (0 Eleştiri)
0% (0 Eleştiri)
0% (0 Eleştiri)
Narcos hakkında görüşlerin ?
KaliteTAKIP
KaliteTAKIP

Takip Et! 168 Takipçi 865 Eleştirisini Oku

4,5
3.01.2016 tarihinde eklendi
Pablo Escopar, nasıl bir adammış... Sizleri hayrete düşürecek enteresan bir hayat hikayesi ile karşı karşıyayız. Eğer bu dizi kötü olsaydı bunun kötü olması için çok çaba harcamaları lazımdı. Çünkü öyle bir hikayeki Kolombiyanın hatta dünyanın en güçlü uyuşturucu kaçakçılarından biri var karşımızda. Adam saniyeler içinde milyonlar kazanıyor. Ülkeleri satın alabilecek çok büyük paraları mevcut. Hatta o kadar fazla geliyr ki bir kısmını toprak altına gömüyor, bir kısmını ise dağıtıyor. Kolombiyanın başkanı olmasına ramak kalmış bir isimden bahsediyoruz. Zorbalıklarla faili meçhullerle, içeriden adam ayarlamakla ülkenin altını üstüne getirmiş. Öyle ki askeriye de bile onun aleyhine olan sayılı bir grup kalmış bir zamanlar. İşte böyle bir gücün hikayesi de güçlü oluyor. Çok akıcı, etkileyici ve baş döndürücü bir sezondu. Sezondu diyorum ama ben aslında bu sezon final bitirirler ve mini dizi olarak kalır diye düşünmüştüm ama konu bitmedi 2. sezon çekilecek acaba uzaması nasıl etkiler bilmiyorum ama ilk sezon itibari ile 2015'in en iyi bir iki dizisinden biri. Kesinlikle kaçırmayın. İyi seyirler...
Selçuk T
Selçuk T

Takip Et! Eleştirisini Oku

4,0
20.12.2018 tarihinde eklendi
Biyografik bir yapım olduğundan herkese hitap etmeyecektir, dizi hakkında söyleyebileceğim tek şey 3 sezon boyunca kimin tarafinda olmam gerektiğini bilemedim, Escobara hayranlık duyarken aynı zamanda nefret ettim.
Ahmet E
Ahmet E

Takip Et! Eleştirisini Oku

5,0
15.11.2018 tarihinde eklendi
5 yıldız değil 9 yıldız olsa yeridir muhteşem bir dizi 3 defa tekrar başladım bizde eşkiya , kurtlar vadisi vb. saçmalıklara bak adamların yaptığı diziye bak 2. sezon sonunda pablo nun ölümüne neden beilli değil ama üzülüyorsunuz
Murat Kurt
Murat Kurt

Takip Et! 4 Eleştirisini Oku

5,0
14.09.2017 tarihinde eklendi
3 Yıldız Veren Arkadaşlara İnanamıyorum. Film Heryerde BaşYapıt Puanı Almış Oyunculuk ,Hikaye,Sahneler Müthiş Siz daha Ne Arıyorsunuz. Bence 100 Yılın dizisi.
corlione
corlione

Takip Et! 6 Eleştirisini Oku

5,0
20.12.2016 tarihinde eklendi
Pablo Escobar...Hiç bu kadar etkilenmeyi beklemiyordum.İzlerken kimin tarafında olmam gerektiği konusunda uzun süre kararsız kaldım.Gerek hikaye gerekse oyunculuklar etkileyiciydi.
Back to Top