Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Dark
  Üye Eleştirileri
  Basın Eleştirileri
  Ortalama puan
  4,2
  106 Puanlama ve 9 Eleştiri
  dağılımı 9 Eleştiri notla
  5 Eleştiri
  1 Eleştiri
  0 Eleştiri
  2 Eleştiri
  1 Eleştiri
  0 Eleştiri
  Dark hakkında görüşlerin ?
  pembeoje
  pembeoje

  Takip Et! 46 Takipçi 330 Eleştirisini Oku

  4,0
  16 Aralık 2017 tarihinde eklendi
  harika bir dizi.. değişik ve atmosferi çok ilgi çekici.. ilk defa bu tarz bir dizi izliyorum tamamen kendine özgü ve ben beğendim.
  eygokce
  eygokce

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  2,5
  18 Temmuz 2019 tarihinde eklendi
  zaman-kişiler karmaşasının tavan yaptığı kafa karıştıran bir dizi. 3 zaman dilimi (geçmiş-bugün-gelecek) içinde sürekli gidip gelmeler..2019 dan 1921 lere kadar birkaç kuşak gidip gelmeler...başlarda esrarlı geliyor ama bir noktadan sonra sıkıyor ve zihin yoruyor. kim kimin gençliği kim kimin yaşlılığı? kim annesi kim dedesi hatta kim kendisi..? ilk sezonu zorla bitirip 2.ye devam etmedim, kafam rahat.
  Taha Demir
  Taha Demir

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  2,0
  25 Ocak 2020 tarihinde eklendi
  Dizi ilk çıktığında ergen dizisi gibi geldi fragmanda izlemedim sonra çok övenler yüzünden eşim başlayalım istedi beyin yakıyormuş falan. Beyin yaktığı doğru gereksiz ve kötü anlatımdan kaynaklı oyunculuklarında sevmedim jönüsün karakteri yüzünden kanser olabilirim. Beni diziye başlatan eşim uyuyor kaçtı kurtardı kendini bu netflix her yaptığında güzel başlayıp yada fikre sahip olan ama bir sona ulaşamayan film ve dizilerle dolu Buda onlardan biri olmuş zamanınız değerliyse boşa ziyan etmeyin derim arkadaşlar kendinize eziyet etmiş olursunuz.
  aleyna aleyna
  aleyna aleyna

  Takip Et! 8 Eleştirisini Oku

  5,0
  29 Ocak 2020 tarihinde eklendi
  tartışmasız netflixin en iyi yapımı çekim oyunculuklar ve senaryo ile bilim kurgu dizileri arasında ilk 3te olduğu kesin
  Nihal Haktan
  Nihal Haktan

  Takip Et! 6 Eleştirisini Oku

  5,0
  9 Mart 2018 tarihinde eklendi
  It's obvious that it's a perfect movie.It's such a really tough job to succeed.congratulations......
  Hasan G.
  Hasan G.

  Takip Et! 2 Eleştirisini Oku

  5,0
  30 Nisan 2018 tarihinde eklendi
  ilk olarak dizi çok iyi. dizi 3 zaman diliminde geçiyo. ilk bölümlerde kesinlikle kafanız karışıcak çok karakter hem onların küçüklükleri hem gençlikleri hemde yaşlı halleri ondan dolayı dikkatli bi şekilde izlenicek bi dizi
  Zeynep
  Zeynep

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  5,0
  23 Ağustos 2018 tarihinde eklendi
  İzlediğim en güzel dizi olabilir. Stranger Things'e benziyor diyorlar ama bence benzemiyor ve çok daha kaliteli bir dizi.
  mustafa arslan
  mustafa arslan

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  5,0
  12 Haziran 2020 tarihinde eklendi
  Katiyetle gelmiş geçmiş en iyi dizi. Darkı izledikten sonra diğer iyi diye bahsedilen tüm diziler ve filmler çerez çitlek kaldı...
  Beyza Akdağ
  Beyza Akdağ

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  1,0
  11 Aralık 2019 tarihinde eklendi
  dizide gizem iyidir. İnsanı biraz düşündürmesi , kafa karıştırması sonra her şeyin açıklığa kavuşması falan iyidir.. FAKAT... bu dizi bunu inanılmaz abartmış. önce meraktan izlettiriyor sonra sinir bozucu bir hal almaya başlıyor çünkü bi sürü şeyi anlamıyorsunuz sürekli bu ne bu kim tadı kaçıyor. Ben nerden bulaştım bu diziye diye düşündüm. bence hiç bulaşmayın. inanmayan açsın izlesin. belirsizliklerden içinizin daralacağını göze alın :)
  Back to Top