Beyazperdem
Söz
3. Sezon
Söz

Sezon bilgisi:

24 Bölüm
Yayın tarihi: STAR
Sezon yapım tarihi: 2018
179 Fotoğraf | 24 Video
Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf
3. Sezonun tüm fotoğrafları
Söz 74.Bölüm Fragmanı
Söz 73.Bölüm Fragmanı 1:20
Söz 73.Bölüm Fragmanı
Söz 72.Bölüm Fragmanı 0:50
Söz 72.Bölüm Fragmanı
Söz 71.Bölüm Fragmanı 1:12
Söz 71.Bölüm Fragmanı
3. sezonun videoları
3. sezon bölümleri
Söz 51.Bölüm
S03E01 - Söz 51.Bölüm
Son yıllarda ülkemizin yaşadığı terör saldırılarına bir yenisini daha eklemek isteyen Kasap lakaplı Dragan Ratkoviç, İstanbul’da art arda eylemler düzenlemek için harekete geçer. Canlı bombalarla bütün ülkeyi tehdit eden Dragan’ın yetkililerden tek bir isteği vardır. Yavuz Karasu!
Söz 52.Bölüm
S03E02 - Söz 52.Bölüm
Örgüt içine sızan Türk istihbaratçılarının listesini ele geçiren Dragan, Nisan’dan aldığı emirle harekete geçer. Örgütle bağlantı kurarak liste karşılığında önemli bir suikastı üstlenmelerini ister. Yavuz, Derya’yla birlikte atlattıkları saldırıdan sonra bu suikasta dair önemli bilgiler edinecektir.
Söz 53.Bölüm
S03E03 - Söz 53.Bölüm
Dragan’ın, İvan’ın yeteneklerinden faydalanarak hazırladığı asıl plan Milli Güvenlik Protolü’nü ele geçirmek üzere yapılmış bir sızma projesidir. Yavuz’un iyi olduğu haberiyle rahatlayan Tim, bu projenin başarılı olmaması için hemen harekete geçer.
Söz 54.Bölüm
S03E04 - Söz 54.Bölüm
Dragan’a destek olmak için Türkiye’ye gelen Nisan, Yavuz’un hedefindedir. Dragan’ın planladığı saldırıyı önlemek için Nisan’la yüz yüze gelen Yavuz, istediğini alabilmek için Nisan’ın en büyük zaafını kullanır; ölüm korkusu.
Söz 55.Bölüm
S03E05 - Söz 55.Bölüm
Kara listedeki isimlerden birisi olan Baran’ı ülkeye getiren Tim, listedeki diğer isimlere ulaşmak için önemli bilgiler edinir. Tim’in elde ettiği başarıdan rahatsız olan örgüt diğer isimlerinde yakalanacağından korkmaktadır. Dragan, örgüte bu konuda destek olacağını söyler. Yani Baran’ın kara listeye ulaşmak için verdiği kilit isim olan Erdal artık Dragan’ın korumasındadır.
Söz 56.Bölüm
S03E06 - Söz 56.Bölüm
Dragan, Yavuz’u öldürmek için planlar yaparken Nisan tarafından Erdal’ı geri alması istenir. Dragan’ın tek bir kozu vardır o da Yavuz. Ama Yavuz’u sağ olarak Tim’e geri vermeye de niyeti yoktur.
Söz 57.Bölüm
S03E07 - Söz 57.Bölüm
Eylem, saldırıyı düzenleyen teröristlerin adım adım takibini yaptığında şok edici bir gerçekle yüzleşecektir: Bir bombalı eylemci daha vardır ve şu an şehirde bilinmeyen bir noktadadır. Tim, Bakan’ın yaralıları ziyaret edeceği hastanede gerekli güvenlik önlemlerini destek kuvvetlerle birlikte sağlamıştır. Ama izini kaybettirmeyi başaran canlı bomba eylemcisinin burunlarının dibinde olduğundan haberleri yoktur.
Söz 58.Bölüm
S03E08 - Söz 58.Bölüm
Tim’i düştüğü hain tuzaktan kurtaran Yavuz bu sefer bir takas yüzünden tekrar Dragan’la yüz yüze gelir. Bu takasın Nadya üzerinden yapılacağını öğrenen Dragan, Nadya’yı kaybetmemek için her şeyi göze alır ve takası engellemek için harekete geçer.
Söz 59.Bölüm
S03E09 - Söz 59.Bölüm
Yaşanılan başarısızlıklar sonucunda terörü finanse eden güçlerle bir araya gelen Nisan yeni bir yol haritası çizmek istemektedir. Dragan bu yol haritasının kilit adamı olacaktır. Ama Nadya’yı kaybeden Dragan artık Nisan’a da güvenini yitirmek üzeredir.
Söz 60.Bölüm
S03E10 - Söz 60.Bölüm
Melisa’yı korumak isterken saldırıya uğrayan Keşanlı sadece fiziksel değil kalben de yaralıdır. Vücudundaki yaralar çabucak iyileşse de kalbindeki yara kardeşleri ve komutanı sayesinde iyileşecektir.
Söz 61.Bölüm
S03E11 - Söz 61.Bölüm
Bombanın etkisiyle savrulan aracın altında kalan Aşık’ı kurtarmak isteyen Tim, bu sefer de teröristlerin saldırısına hedef olur. Ama bu saldırıyı püskürtüp üs bölgesini korumak için kardeşleriyle birlikte kendi canlarını da feda etmekten çekinmeyeceklerdir.
Söz 62.Bölüm
S03E12 - Söz 62.Bölüm
Tarık, Yavuz’u ortadan kaldırmak için yaptığı planın tıkır tıkır işlediğini sanır. Ama Yavuz bu yolda yalnız değildir. Yaraları iyileşip kendine geldiğinde onu öldürmeyen kurşunları tek tek sahiplerine iade etmek için yemin eder.
Söz 63.Bölüm
S03E13 - Söz 63.Bölüm
Tarık’ın geri çekilmesi Sami’nin görevi devraldığı anlamına gelmektedir. Yavuz ise bu karşılaşmadan memnundur. Çünkü Sami ve ekibinden hesap sorma vakti gelmiştir.
Söz 64.Bölüm
S03E14 - Söz 64.Bölüm
Bombalı saldırının faillerini yakalamak için kendi hayatını feda eden Karabatak, ölümle burun burunadır. Tim onu kurtarmak için son bir hamle yapar ama bu hamle Karabatak’ı kurtarmaya yetmez. Teröristlerin eline geçen Karabatak’ın kimliği deşifre olmuştur.
Söz 65.Bölüm
S03E15 - Söz 65.Bölüm
Tim, Karabatak’ı almak için yabancı üssün kapılarına dayanır. Karabatak’ı almak için canlarını bile vermekten çekinmeyeceklerini de üs bölgesindeki tüm askerlere ilan ederler: Ölmek var Karabatak’ı almadan dönmek yok.
Söz 66.Bölüm
S03E16 - Söz 66.Bölüm
Patlayan kamyonun ardından Karabatak’ı kaybetmenin derin acısını yaşayan Tim üyeleri, intikam yemini eder. Ayrıca ülkesi için mücadelesini sürdüren Yavuz, savcı Derya ile birlikte yaşanan tüm olaylara rağmen Dragan ve Sami'nin kirli oyunlarını bozmak için mücadelelerini sürdürürler.
Söz 67.Bölüm
S03E17 - Söz 67.Bölüm
Yavuz ve Derya içinde bulundukları kapandan çıkmak için Dragan ve adamlarına karşı canları pahasına karşı koyarlar. Ama Dragan’ın pes etmeye niyeti yoktur, daha şiddetli bir şekilde saldırır ve bu saldırı sonucunda Derya’yı alır.
Söz 68.Bölüm
S03E18 - Söz 68.Bölüm
Hayatının en zor seçiminin ardından Yavuz kendisini toparlamaya çalışmaktadır. Sevdiklerine ve ülkesine karşı hain planlar içindeki Dragan’dan hesap sormak ve intikam almak için harekete geçer. Dragan ve ona yardımcı olacak kişilerin hiç beklemediği bir anda karşısına çıkan Yavuz’un planı herkesi şoka uğratır.
Söz 69.Bölüm
S03E19 - Söz 69.Bölüm
Yavuz yaptığı büyük hamleyle Dragan’ı köşeye sıkıştırır. Yavuz’un gözü karalığı karşısında çaresiz kalan Linda, Dragan’ı ona bırakmak zorunda kalır. Kopuk’un da yardımıyla Dragan’ı Türkiye’ye getirmek için Yavuz’u zorlu bir süreç beklemektedir.
Söz 70.Bölüm
S03E20 - Söz 70.Bölüm
Samet’in evine düzenlenen operasyonun ardından Samet’in bulaştığı pis işler Melisa ile Keşanlı’nın arasında mesafe girmesine neden olur. Sami’nin de alınmasının ardından Seda’nın ifadesi büyük önem kazanır. Fakat Seda’nın konuşmasını engellemek için eski işbirlikçiler de devreye girecektir.
Söz 71.Bölüm
S03E21 - Söz 71.Bölüm
Yavuz bir yol ayrımındadır, Derya onun hakkında gizli kalması gereken bilgileri öğrenmek üzeredir. Resmi kayıtlarda yer almayan gizli görevinin ortaya çıkması Yavuz’un kendi başının çaresine bakması anlamına gelmektedir. Gerçekler ortaya çıkmadan önce Yavuz, bizzat kendisi gidip Derya’yla konuşmaya karar verir.
Söz 72.Bölüm
S03E22 - Söz 72.Bölüm
Karargâha bombalı saldırı yapmak üzere olan Karabatak’ı karşısında gören Tim, büyük bir şok yaşar. Tim ve Nazlı, Karabatak’a aslında kim olduğunu hatırlatmak için elinden geleni yapar.
Söz 73.Bölüm
S03E23 - Söz 73.Bölüm
Karabatak tarafından tuzağa düşürülen Tim içinde bulundukları zor durumdan kurtulmak için mücadele verirler. Bu sırada beklemedikleri bir destekçileri olacaktır.
Söz 74.Bölüm
S03E24 - Söz 74.Bölüm
Başkonsolos ’un kaçırılması yeni bir krize neden olur. Böyle bir uluslararası bir krizin eşiğindeyken anma etkinliklerine saldırı ihbarının alınması harekât merkezinde şok etkisi yaratır.

Hayran tepkileri

Yorumları göster
Back to Top