Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Seni Kimler Aldı
  1. Sezon
  Puanım :
  Seni Kimler Aldı

  Sezon bilgisi:

  10 Bölüm
  Yayın tarihi: Atv
  84 Fotoğraf | 10 Video
  Fulya Zenginer
  Fulya Zenginer
  Yiğit Kirazcı
  Yiğit Kirazcı
  Duygu Yetiş
  Duygu Yetiş
  Serhan Yavaş
  Serhan Yavaş
  1. sezonun tüm kadrosu
  Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf
  1. Sezonun tüm fotoğrafları
  Seni Kimler Aldı 10.Bölüm Fragmanı
  Seni Kimler Aldı 10.Bölüm Fragmanı
  Seni Kimler Aldı 4.Bölüm Fragmanı 0:45
  Seni Kimler Aldı 4.Bölüm Fragmanı
  Seni Kimler Aldı 9.Bölüm Fragmanı 0:30
  Seni Kimler Aldı 9.Bölüm Fragmanı
  Seni Kimler Aldı 8.Bölüm Fragmanı 0:30
  Seni Kimler Aldı 8.Bölüm Fragmanı
  1. sezonun videoları
  1. sezon bölümleri
  Seni Kimler Aldı 1.Bölüm
  S01E01 - Seni Kimler Aldı 1.Bölüm
  Çamaylar’ın konağında çalışan Zehra, ailenin veliahttı Barış’a âşıktır. Cahide’ye rağmen beraber büyüdükleri konağın bahçesinde arkadaş kalmayı başaran Zehra ve Barış’ın aşkı hayat bulmak üzeredir. Ancak Zehra’nın asla tahmin edemeyeceği görünmez bir el rüyasını kâbusa çevirecektir.
  Seni Kimler Aldı 2.Bölüm
  S01E02 - Seni Kimler Aldı 2.Bölüm
  Barış'la çıkan samimi fotoğraflarının sonucunda konaktan ayrılmak zorunda kalan Zehra, bir de üstüne Barış'ın magazin basınına yaptığı açıklamaları görünce şok olur.
  Seni Kimler Aldı 3.Bölüm
  S01E03 - Seni Kimler Aldı 3.Bölüm
  Talat'ın iş teklifini kabul edip konağa geri dönen Zehra'nın, Barış'ın magazincileri onun ayarladığına inanmasıyla kalbi daha da kırılır. Zehra'yı elinden kaçıran Ceren yeni planlar peşindeyken yakın arkadaşı Gözde'nin çabalarıyla Aynur'un karşısına çıkıp tüm gerçeği söylemeye karar verir.
  Seni Kimler Aldı 4.Bölüm
  S01E04 - Seni Kimler Aldı 4.Bölüm
  Cahide'nin çevirdiği dolaplar yüzünden Zehra'nın kalbini kıran Barış, yaptığı bu hatayı telafi etmek için Zehra'yı öpünce onları gören Mehmet, ablasına ve Barış'a karşı tavrını değiştirir.
  Seni Kimler Aldı 5.Bölüm
  S01E05 - Seni Kimler Aldı 5.Bölüm
  Barış’ın, Suat’ın oğlu olmadığını öğrenen Leman, Cahide’den gerçek babasının kim olduğunu öğrenmeye çalışırken, bir yandan da kendi kanlarından olan bir torun sahibi olmak ister. Bunun üzerine birbirlerine çok yakıştırdığı Zehra ve Talat’ı evlendirmeyi aklına koyar. Fakat Barış, Zehra’yı ikna etmiş gizli bir aşk yaşamaya başlamışlardır.
  Seni Kimler Aldı 6.Bölüm
  S01E06 - Seni Kimler Aldı 6.Bölüm
  Ailesine büyük acılar çektiren Cahide'nin karşısına dikilir ve ondan hesap sorar. Bütün bunlar olurken konakta korkunç bir cinayet işlenir.
  Seni Kimler Aldı 7.Bölüm
  S01E07 - Seni Kimler Aldı 7.Bölüm
  Çamay'ların konağı beklenmedik bir silah sesiyle sarsılmıştır. Suat'ın tabancasından çıkan kurşun sadece kan dökmekle kalmayacak aynı zamanda tüm ailenin hayatını da alt üst edecektir.
  Seni Kimler Aldı 8.Bölüm
  S01E08 - Seni Kimler Aldı 8.Bölüm
  Aynur’un korkunç şüpheleri vardır. Bütün oklar Ceren’e yönelmiştir. Bu şüpheleri gidermek için Ceren akla hayale gelmedik bir plana başvurur. Cahide’nin açıkladığı sırla allak bullak olan Talat, Barış’ı Ceren’den kurtarmaya yemin eder.
  Seni Kimler Aldı 9.Bölüm
  S01E09 - Seni Kimler Aldı 9.Bölüm
  Barış'ın öz oğlu olmadığını öğrenen Suat, tüm öfkesi ve hıncını Cahide'den çıkarır. Barış'ın dünyası yıkılır. Aile dediği büyük bir yalandan ibarettir. Öğrendiklerinden sonra Barış, ne pahasına olursa olsun Zehra'ya dönmeye karar verir.
  Seni Kimler Aldı 10.Bölüm Final
  S01E10 - Seni Kimler Aldı 10.Bölüm Final
  Volkan'ın Barış'ın başına gelenlerle ilgisi olduğunu anlayan Talat ve Suat onu zorla konuşturarak Ceren'in Endam'ı sakladığı eve ulaşır. Uzun süredir felç olan Endam'ın vereceği bilgi Suat'ın eline beklenmedik bir koz verir. Suat'ın Ceren'le olan savaşında bu koz onun sonunu getirmeye yetecek midir? Barış ve Zehra birbirlerine kavuşabilecek midir?

  Hayran tepkileri

  Yorumları göster
  Back to Top