Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Kalk Gidelim
  4. Sezon
  Kalk Gidelim

  Sezon bilgisi:

  4 Bölüm
  Yayın tarihi: Trt 1
  Sezon yapım tarihi: 2020
  9 Fotoğraf | 3 Video
  Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf
  Kalk Gidelim Eve 2.Bölüm Fragmanı 0:37
  Kalk Gidelim Eve 2.Bölüm Fragmanı
  Kalk Gidelim Eve 1.Bölüm Fragmanı 0:54
  Kalk Gidelim Eve 1.Bölüm Fragmanı
  4. sezon bölümleri
  Kalk Gidelim Eve 1.Bölüm
  S04E01 - Kalk Gidelim Eve 1.Bölüm
  Biz oyuncularımıza teknik malzeme sağlıyoruz ve onlar da çekimlerin büyük çoğunluğunu kendi evlerinden yapıyorlar. Bazı oyuncularımızın çekimle ilgili zorlandığı sahnelerde onlara bir arkadaşımız yardımcı oluyor. Tabi ki devletimizin belirttiği ve başta sosyal mesafe kuralı olmak üzere tüm sağlık tedbirlerine uyuyoruz.” şeklinde konuştu.
  Kalk Gidelim Eve 2.Bölüm
  S04E02 - Kalk Gidelim Eve 2.Bölüm
  Nurcan 14 günlük karantinasını asla bozmak istemez. Aralarında onları ayıran bir kapı vardır ve Nurcan, arada kapı olsa da Mustafa Ali ile uğraşmaktan vazgeçmez. Sevda, Yıldız’la yaptığı “ikram yemeği” mesaisini sürdürür. Ayrıca Samim ile Yıldız’ı birbirlerine yaklaştıracak planlar yapar. Tarlalarda çalışıp üretimi arttırmaya niyet eden Samim, annesinin bu planını kısa sürede farkına varır.
  Kalk Gidelim Eve 3.Bölüm
  S04E03 - Kalk Gidelim Eve 3.Bölüm
  Evde kalmak Mustafa Ali’ yi ruhsal olarak etkilemiştir. En önemli sebebi ise Nurcan’dır. Nurcan’ın faaliyetleri zaman zaman Mustafa Ali’yi çığırından çıkartmakta çoğu zaman da hasret rüzgarları estirmektedir. Ayrı odada yaşamak durumunda olmalarına rağmen Nurcan Mustafa Ali’ye güzel bir oyun oynamaya karar verir. Üstelik bu tatlı oyuna çok uzaklarda, Hacı Baba bile dahil olacaktır.

  Hayran tepkileri

  Yorumları göster
  Back to Top