Sen Anlat Karadeniz
  • Bölümler
  • Oyuncular
  • TV programı
  • Videolar
  • Fotoğraflar
  • İzleyici
  • Haberler
  • Yorumlar
Sezon 1   3,0 1 puan vermek için"

8 bölüm | İlk yayınlanma tarihi : Ocak 2018 Atv (Türkiye)

Bölüm rehberi

Bl. 8 Sen Anlat Karadeniz 8.Bölüm

Nazar’in onlara siktigi mermi, Tahir’i yaralamasa da kalbinden vurur. Nefes’in merminin önüne atlamasi, bizim deli usagi iyice dellendirir. Bütün sülaleyi ayaga diker ve Mercan’in intihar girisimiyle çalkalanan Karadeniz’in Nefes’e kucak açmasi için tedbirler alir.

Bl. 7 Sen Anlat Karadeniz 7.Bölüm

Tahir ve Nefes, kalpleri Yigit’te birlesmis sekilde, tek vücut onun izini sürerler ve bulurlar. Karadeniz de Yigit için birlesir. Asiye bir yandan Mustafa’ya hayati zehir eder, bir yandan da herkese Vedat’in zulmünü anlatir. Gerçekleri ögrenen herkes Vedat’a cephe almaya baslar. Vedat sikistigi bu durumun üstesinden gelmek için Dagdevirenleri kendi safina çeker.

Bl. 6 Sen Anlat Karadeniz 6.Bölüm

Mustafa, Eysan’i kaçirarak alamadigi cinayet itirafini, Vedat’a Yigit’i teslim ederek almistir ama vicdan azabindan kivranmaktadir. Tahir’in cani emniyettedir ama Vedat’in Nefes’e karsi eli güçlenmistir. Vedat, bir anneyi evladiyla tehdit ederse, kazanacagindan emindir. O güvenle, Nefes’e sartini kosar. “Yigit’i görmek istiyorsan, evlen benimle!”

Bl. 5 Sen Anlat Karadeniz 5.Bölüm

Karadeniz'de ise, Mustafa kardesinin hayati karsiliginda kaçirdigi Eysan'la ugrasirken, Asiye hiç istemedigi eltisi Mercan'a bohça götürmek zorunda kalir ve elbette Asiyeligini yapar. Ancak çok geçmeden gelen bir mesaj, Asiye'nin yüreginde büyük bir yangini baslatir. Kocasi onu baska bir kadinla aldatmaktadir! Asiye tabancasini kaptigi gibi Mustafa'sinin pesine düser.

Bl. 4 Sen Anlat Karadeniz 4.Bölüm

Nefes, Tahir’in cani için özgürlügünden vazgeçip hapse girmeye razidir ama Vedat, Tahir sayesinde ölümden kurtulur. Ancak, kahramaninin Tahir Kaleli olmasi fikri onu delirtir. Nefes belki tetigi çekememistir ama Vedat, o tetigin ucunda ölmüstür. Artik Nefes’i geri istememektedir, karisini görmek istedigi tek yer mezardir.

Bl. 3 Sen Anlat Karadeniz 3.Bölüm

Nefes ve Yigit’i bulamadigi için deliye dönen Vedat, yayla evinden bir kurban alarak ayrilir. Bu kurban Mustafa’dir ve Vedat, Kaleli Ailesi’nin ocagina çok büyük bir ates düsürür. Ya Tahir ölecektir, ya Mustafa. Seçim Kalelilerindir. Ama Deli Tahir, deliligini konusturdugu müthis bir planla abisinin yerini ögrenir. Tayfasini toplar, yanina Yangazlari da alarak abisini kurtarmaya gider. Deli Tahir’in cesareti abisini kurtarmaya yetecek midir?

Bl. 2 Sen Anlat Karadeniz 2.Bölüm

Tahir, Nefes ve Yigit’le hayat mücadelesi verirken, ailesi de Vedat ve adamlariyla büyük bir kavgaya tutusur. Sonunda, Yangazlar’in yaptigi akillica bir oyunla, Tahir, Nefes ve Yigit kurtulurlar. Ancak, onlarin geçici kurtulusu, Vedat’in psikopatça öfkesini köy halkina çevirmesine neden olur. Karisini ve oglunu saklayan Karadenizlilere yapmadigini birakmaz. Köyün imami Osman Hoca’ya iskence etmek, Vedat’in canavarliginin son noktasi olacaktir.

Bl. 1 Sen Anlat Karadeniz 1.Bölüm

On alti yasindayken kapatildigi evde, sekiz senedir Vedat Sayar’in karisi olmaya mecbur birakilan Nefes’in hayatindaki tek güzel sey yedi yasindaki oglu Yigit’tir. Bu sekiz yil boyunca gece gündüz gördügü siddete boyun egmeyen Nefes, her firsatta oglunu da alarak kaçmaya çalisir. Ama her defasinda yakalanir, kapilar tekrar üstüne kilitlenir ve yine siddete maruz kalir. Her kurtulma girisimi basarisizlikla sonuçlanir, ta ki Tahir Kaleli ile karsilasana kadar.
Beyazperde'uma bağlanın
Tweet  
 

Yorumlar

Bu dizinin hayranları
En Yeni Dizi Haberleri
Tweet  
 
Tweet  
 
Fear the Walking Dead’in 4. Sezonundan Teaser Geldi
Tweet  
 
Gone Baby Gone Uyarlamasının Başrolü Peyton List’in!
Tweet  
 
Young & Hungry’den Veda Haberi Geldi
Tweet  
 
Tüm dizi haberleri