Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Masum Değiliz
  1. Sezon
  Masum Değiliz

  Sezon bilgisi:

  6 Bölüm
  Yayın tarihi: Atv
  24 Fotoğraf | 5 Video
  Uraz Kaygılaroğlu
  Uraz Kaygılaroğlu
  Damla Sönmez
  Damla Sönmez
  Ushan Çakır
  Ushan Çakır
  Sercan Badur
  Sercan Badur
  1. sezonun tüm kadrosu
  Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf
  1. Sezonun tüm fotoğrafları
  Masum Değiliz 6.Bölüm Fragmanı
  Masum Değiliz 6.Bölüm Fragmanı
  Masum Değiliz 5.Bölüm Fragmanı 0:51
  Masum Değiliz 5.Bölüm Fragmanı
  Masum Değiliz 3.Bölüm Fragmanı 0:51
  Masum Değiliz 3.Bölüm Fragmanı
  Masum Değiliz 2.Bölüm Fragmanı 0:51
  Masum Değiliz 2.Bölüm Fragmanı
  1. sezonun videoları
  1. sezon bölümleri
  Masum Değiliz 1.Bölüm
  S01E01 - Masum Değiliz 1.Bölüm
  Volkan, Emir, Mert hepsi lise arkadaşlarıdır. Fsrklı mesleklerden kendilerine hayat çizseler de bağlarını asla koparmamışlardır. Olaylar Mert ve Ceyda'nın nişan gününde başlar. Koruhan Ailesi nişan hazırlıkları ile uğraşırken, Umut, yeni taşınmış olduğu atölyesinde eniştesi Mert için parti vermektedir.
  Masum Değiliz 2.Bölüm
  S01E02 - Masum Değiliz 2.Bölüm
  Nişan gecesinde yaşanan olayın ardından, Emir meseleyi kapatmak için uğraşırken, Mert olayın vicdani yükü ile boğuşmaktadır. Öte yandan Volkan'ın eşi Sema, kocası ve diğerlerinin nişandaki tuhaf davranışlarından şüphelenerek o gece neler olduğunu öğrenmeye çalışır.
  Masum Değiliz 3.Bölüm
  S01E03 - Masum Değiliz 3.Bölüm
  Mert'in nişandan beri takındığı mesafeli tavırları ve Selin'le yakınlaşması Ceyda ile olan ilişkisini krize sokar. Bu esnada herkesten gizli biçimde nişan gecesinde yaşananları araştıran Sema, eline geçen her yeni bilgiyle daha çok dehşete kapılır. Ancak o gece olanları araştıran tek kişi Sema değildir.
  Masum Değiliz 5.Bölüm
  S01E05 - Masum Değiliz 5.Bölüm
  Emir olayları kontrol altında tutmaya çalışıyordur. Bunun için de planlar içindedir. Volkan da ise babalık heyecanı vardır. Uzun süredir beklediği şeye, yani bir çocuğa kavuşacağı için çok mutludur. Tabii ki onun kadar mutlu olmayan sevgilisi de planlar kurmaktadır. Mert ise ailesinin zorlaması ile Ceyda’nın yeniden karşısına çıkar.
  Masum Değiliz 6.Bölüm
  S01E06 - Masum Değiliz 6.Bölüm
  Kimsenin bakmaya akıl etmeyeceğini düşündükleri yer, çok geçmeden açılmış ve Haydar’ın cesedine ulaşılmıştır. Diğer yandan ise Sema, Mısra’nın yaptığı iğne ile hastanelik olur, çocuğunu düşürme tehlikesi içindedir. Volkan perişan olmuştur. Mert, Umut ve Volkan artık sıranın onlara gelmesini bekliyordur. Ama Emir onlar kadar karamsar değildir. Ne de olsa ceset üzerinde herhangi bir delil bırakmamışlardır. Ama Emir’in akıl etmediği bir detay vardır. Bu detay hepsinin geleceğine kara bir damga vurabilir.

  Hayran tepkileri

  Yorumları göster
  Back to Top