Filmleri oyla!
Beyazperdem
  El Embarcadero
  El Embarcadero
  Tamamlanmış
  2019 - 2020 / 50Dak. / Gerilim, Romantik
  Oyuncular: Álvaro Morte, Irene Arcos, Verónica Sánchez
  Ülke İspanya
  FRAGMANI İZLE
  Üyeler
  3,2 4 Puanlama ve 1 Eleştiri
  Puanım :
  0.5
  1
  1.5
  2
  2.5
  3
  3.5
  4
  4.5
  5
  İzlemek İstiyorum

  Özet ve Detaylar

  The Pier, kocasının gizemli ölümünün ardındaki sırrı ortaya çıkarmaya çalışırken, gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalan genç bir kadının hikayesini konu ediyor. 

  Ünlü bir mimar olan Alexandra, yerel bir polis memuru olan Conrado’dan aldığı telefonla hayatının kabusu ile karşı karşıya kalır. Genç kadın, kocası Oscar’ın cesedini teşhis etmek için Valensiya dışında bulunan Albufera’ya çağrılmıştır. Birkaç saat önce Oscar ile gelecekleri için plan yapan Alexandra şimdi kocasının ölümünün soğuk gerçekliği ile yüzleşmek zorundadır. Kocasının cinayete kurban gittiğinden şüphelenen acılı kadın, bu gizemli ölümü araştırmaya karar verir. Oscar’ın hayatı ile ilgili araştırma yapmaya başladığındaysa kocasının aslında iki yaşamı olduğunu öğrenir. Oscar’ın Veronica adında bir kadınla ilişkisi vardır. 15 yıldır birlikte olduğu eşinin kendisinden sakladığı hayatı öğrenmek isteyen Alexandra, sahte bir kimliğe bürünerek Veronica ile tanışır ve onunla iş birliği yaparak Oscar’ın ölümünün ardındaki sırrı ortaya çıkarmaya çalışır.

  2
  Sezon
  2. sezona bak
  Álvaro Morte
  Rolü : Óscar
  Irene Arcos
  Irene Arcos
  Rolü : Verónica
  Verónica Sánchez
  Rolü : Alejandra
  Roberto Enriquez
  Rolü : Conrado
  Tüm oyuncu kadrosu
  Fotoğraf

  Son Videolar

  İzleyici eleştirisi

  Ugur T
  Ugur T

  Takip Et! 463 Takipçi 667 Eleştirisini Oku

  5,0
  25 Mart 2019 tarihinde eklendi
  Spolier vermeden kısaca hikaye şöyle Başarılı bir mimar ve kariyerinin zirve noktasında diyebileceğimiz Alejandra (Veronica Sanchez) Valensiya dışındaki güzel Albufera manzarasındaki bir iskelede bulunan kocası Oscar'ın cesedini tanımlamak için yerel polis Conrado'dan bir telefon aldığında en büyük kabusuyla yüzleşiyor. İntihar? Birkaç saat önce gelecekleri için planlar yaptıklarında nasıl olabilir? Ancak ...
  Devamını oku
  1 İzleyici eleştirisi

  Hayran tepkileri

  Yorumları göster
  Back to Top