Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Erkenci Kuş
  2. Sezon
  Puanım :
  Erkenci Kuş

  Sezon bilgisi:

  8 Bölüm
  Yayın tarihi: STAR
  Sezon yapım tarihi: 2019
  63 Fotoğraf | 7 Video
  Demet Özdemir
  Demet Özdemir
  Can Yaman
  Can Yaman
  Öznur Serçeler
  Öznur Serçeler
  Özlem Tokaslan
  Özlem Tokaslan
  2. sezonun tüm kadrosu
  Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf
  2. Sezonun tüm fotoğrafları
  Erkenci Kuş 49.Bölüm Fragmanı 0:52
  Erkenci Kuş 49.Bölüm Fragmanı
  Erkenci Kuş 48.Bölüm Fragmanı 0:49
  Erkenci Kuş 48.Bölüm Fragmanı
  Erkenci Kuş 47.Bölüm Fragmanı 0:50
  Erkenci Kuş 47.Bölüm Fragmanı
  2. sezonun videoları
  2. sezon bölümleri
  Erkenci Kuş 44.Bölüm
  S02E01 - Erkenci Kuş 44.Bölüm
  Sanem ve Can teknedeler, sonsuz mavilikte yol alıyorlar. Sanem nereye gittiklerini bile bilmiyor; aslında Can'la beraber oldukları sürece nereye gittiklerinin bir önemi yok onun için, ama bunu söyleyebilecek cesareti de yok. Can belki de bir yıl sonra ilk kez Sanem'e gerçek duygularını anlatabilme fırsatını yakalıyor sonunda, ikili uzun bir zaman sonra ilk defa birbirine kalbini açıyor; aşk bir kez daha zamanı durduruyor.
  Erkenci Kuş 45.Bölüm
  S02E02 - Erkenci Kuş 45.Bölüm
  Sanem’in kreminin bir an önce reklamını yapmaları gerekir. Bütçeleri yoktur belki ama, kendi aralarında hallederler. Çekimde bizimkiler oynayınca, bir de Can’ın Sanem’in kokusuna olan tutkusu eklenince çılgın bir reklam çekimine döner.
  Erkenci Kuş 46.Bölüm
  S02E03 - Erkenci Kuş 46.Bölüm
  Sanem de Can da çok değişti, ya ortak beğenileri de değiştiyse? Birbirlerini kaybetmekten korkan iki aşık, birbiri için her şeyi yapmaya hazır. Sanem de Can da hiçbir şey değiştirmelerine gerek olmadan, her halleriyle birbirlerini ölesiye sevdiklerini ne zaman söyleceklerdir?
  Erkenci Kuş 47.Bölüm
  S02E04 - Erkenci Kuş 47.Bölüm
  Can’la yaşadığı yakınlaşmadan tedirginlik duyan Sanem, onun aniden ortadan kaybolmasıyla endişeye kapılır. Oysa ki Can önemli bir sorunu ortadan kaldırmak için uğraşmaktadır.
  Erkenci Kuş 48.Bölüm
  S02E05 - Erkenci Kuş 48.Bölüm
  Geçirdiği trafik kazasının ardından hayata tutunmayı başaran Can, hem kendini hem Sanem’i şoke eden sağlık sorunu yaşadığını farkına varır. Sorunla yüzleşen Sanem, ekibin de yardımıyla ajansı tekrar açar fakat her ikisi de ne kadar zorlu bir sürece girdiklerinin farkında değillerdir.
  Erkenci Kuş 49.Bölüm
  S02E06 - Erkenci Kuş 49.Bölüm
  Leyla’nın kampanyayı kurtarmak için söylediği küçük yalan ajansta büyük sorunlar yaratır. Can’ı yeniden kazanmaya çalışan Sanem ise yaşadığı bir olay nedeniyle radikal bir karar alır.
  Erkenci Kuş 50.Bölüm
  S02E07 - Erkenci Kuş 50.Bölüm
  Gidişinin ardından Sanem’in çektiği acıları Emre’den öğrenen Can, ona büyük bir sürpriz hazırlar. Yaşadıkları maceranın ardından rakip ajansın kampanyayı almak üzere olduğunu anlaşılır, Can Sanem'in de yardımıyla sıra dışı bir fikir geliştirir.
  Erkenci Kuş 51.Bölüm
  S02E08 - Erkenci Kuş 51.Bölüm
  Can’la ilişkisinden ümidini yitiren Sanem, ajanstaki işini bırakıp mahallesine geri döner ve babasının bakkal dükkanında çalışmaya başlar. Can onu geri dönmeye ikna edemese de, verdiği radikal karar ikisinin hayatını tümden değiştirir.

  Hayran tepkileri

  Yorumları göster
  Back to Top