Beyazperdem
  House
  Üye Eleştirileri
  Basın Eleştirileri
  Ortalama puan
  4,1
  465 Puanlama ve 5 Eleştiri
  80% (4 Eleştiri)
  0% (0 Eleştiri)
  20% (1 Eleştiri)
  0% (0 Eleştiri)
  0% (0 Eleştiri)
  0% (0 Eleştiri)
  House hakkında görüşlerin ?
  thepaintedbird
  thepaintedbird

  Takip Et! 2 Takipçi 3 Eleştirisini Oku

  5,0
  2004 yılından 2012'ye kadar 8 sezon yayınlanan diziyi yıllardır sadece duymakla yetindiğim ve evimde televizyon-dizi izleme alışkanlığı olmadığından House'la tanışmam gecikti. Bir arkadaşımda bütün sezonları vardı ve son 3-5 aydır neredeyse sadece House izler oldum. Şu an 6. sezonun sonlarındayım. Her bölümde yeni bir hastamız bulunamayan bir hastalıkla Princeton Hastanesinin tanı koyma bölümüne başvuruyor, House ve ekibi hastamıza daha önce hiç duymamış olma olasılığımızın yüksek olduğu bir tanıyı koyuyor. Sık sık ms telaffuz ediliyor dizide.Sadece tanı koyma değil diziyi sürükleyen. Daha önce bir dizi karakterini izlemekten bu kadar keyif aldığımı hatırlamıyorum. Tek başına birbiriyle bu denli tezat özelliği üzerinde taşımayı becerebilmiş başka bir oyuncu daha izlemedim. İnanılmaz esprili ve bariz bir şekilde alçaklaşabilen house'a olan sempatinizi neredeyse hiç bir zaman kaybetmiyorsunuz. House'u bilen bilir. İzleyenler huysuz, yalnız, dedektif, tacizkar, sevimli, yakışıklı, alçak, edepsiz, bağımlı , müzisyen, şakacı, intikam alma delisi, dostane, iyi niyetli, ukala, bencil, aşırı açık sözlü(!), deli ve dahi doktorumuzun defalarca bir yerlerde yazıldığını ve en iyi erkek oyucu olma halinin ödüllerle de tescillendiğini bilir.Hemen her bölümün sonunda House'un gerçek müzikal yeteneğini konuşturduğunu da... Aslında ingiliz aksanı ile konuşuyor olmasına rağmen bütün dizi boyunca amerikan aksanı ile konuştuğunu da.8 sezon toplalladığını da. Diziye girip çıkan tüm oyunculara rağmen asla kimsenin eksikliğini hissettirmeyecek baskınlıkta bir adam olduğunu da. Sık sık ona acırken bulursunuz kendinizi... Sonra onun en yakın arkadaşına, çalışanlarına acımadığı zamanları gelir aklınıza...House kusursuz bir yalnızlıkla çevrili ve o yalnızlık çemberinin içine aldığı kişileri ,duygularından utanarak içeriye buyur etmekte ve daha da huysuzlaşmaktadır. House is house cümlesini duyarsınız dizi boyunca. Evet house house'tır ve siz bu adamın gerçekte var olduğuna inanmaya başlamışsınızdır:) House'u anlatmak çok uzun sürebilir. Upuzun laflarımın kısası benim kadar geç kalmış olanlar varsa hala : izlenesidir.House'un çözmeye uğraştığı bulmacaların içinde, çözüm anında koca mavi gözlerini patlatışını kaçırmayın derim:)
  kemerlee
  kemerlee

  Takip Et! 27 Takipçi 693 Eleştirisini Oku

  5,0
  Oldukça farklı ve ilgi çekici başlıyan birçok dizinin aksine sezonlar geçtikçe daha derin daha kaliteli olan her sezonda bitmek bilmeyen kahkaha eğlence ve hayat, din seçimler üzerine kafa yorduran Tv tarihinin gelmiş geçmiş en iyi bir kaç dizisinden biri.
  erastis
  erastis

  Takip Et! 1 Takipçi 6 Eleştirisini Oku

  5,0
  House dizisinin hem karakter analizi hem senaryo kalitesi olarak diger medikal dramalar arasindan rahatlikla siyrildigini söyleyebiliriz. Zaten dizinin 7 sezondur devam ediyor olmasi da ne kadar basarili ve seyirciyi baglayan bir dizi oldugunun göstergesi.
  OSKI
  OSKI

  Takip Et! 5 Eleştirisini Oku

  5,0
  bu dizinin 4 sezonunu aralıksız izledim normalde insan sıkılır yada sıkılırdım ama bu dizi kesinlikle sıkmıyor ama bu filmin değeri bence hafta hafta bakliyerek çıkıyor
  Yunus Taşdemir
  Yunus Taşdemir

  Takip Et! 236 Eleştirisini Oku

  3,0
  house dizisi aşırıbir dokturu ele almış bu doktoru bir türlü yumuşatamamıştır. fakat her nedense hastalar bu doktorun yaptığını normal kabul ediyor.
  Back to Top