Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Bir Zamanlar Çukurova
  3. Sezon
  Bir Zamanlar Çukurova

  Sezon bilgisi:

  17 Bölüm
  orijinal kanal: Atv
  İlk yayın tarihi: 17 Eylül 2020
  133 Fotoğraf | 17 Video
  Murat Ünalmış
  Murat Ünalmış
  Vahide Perçin
  Vahide Perçin
  Uğur Güneş
  Uğur Güneş
  Hilal Altınbilek
  Hilal Altınbilek
  3. sezonun tüm kadrosu
  Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf
  3. Sezonun tüm fotoğrafları
  Bir Zamanlar Çukurova 79.Bölüm Fragmanı 0:59
  Bir Zamanlar Çukurova 79.Bölüm Fragmanı
  17 gösterim
  Bir Zamanlar Çukurova 75.Bölüm Fragmanı 1:04
  Bir Zamanlar Çukurova 75.Bölüm Fragmanı
  3 gösterim
  Bir Zamanlar Çukurova 78.Bölüm Fragmanı 1:05
  Bir Zamanlar Çukurova 78.Bölüm Fragmanı
  7 gösterim
  3. sezonun videoları
  3. sezon bölümleri
  Bir Zamanlar Çukurova 64.Bölüm
  S03E01 - Bir Zamanlar Çukurova 64.Bölüm
  Artık herşey geçmişte kalmıştır. Bütün kartlar açılır.. Herşey yeni olaylara gebedir.. Adnan'ın kendi oğlu olduğunu öğrenen Yılmaz Züleyha'ya karşı çok öfkelidir.
  Bir Zamanlar Çukurova 65.Bölüm
  S03E02 - Bir Zamanlar Çukurova 65.Bölüm
  Züleyha her şeyi göze aldı ve Yılmaz’a, Adnan’ın babası olduğunu söyledi! Yılmaz şimdi Züleyha’nın korktuğu gibi öfkesinden deliye dönüp yakıp yıkacak mı? Züleyha’yı ve oğlunu alıp gidecek mi? Züleyha, Yılmaz’ı durdurmak için ne yapacak? Evladı için pek çok kişinin kaderiyle oynamanın vicdan azabını çeken Hünkar, şimdi bir de oğlunun kalbine sapladığı acıyla baş etmeye çalışıyor.
  Bir Zamanlar Çukurova 66.Bölüm
  S03E03 - Bir Zamanlar Çukurova 66.Bölüm
  Fekeli, Ankaralı zannederken peşine düştügü gencin yeğeni olduğunu öğrenince, onu alıp eve getirmiştir ve Behice'nin miras hesapları bozuluyordur. Tüm Adana Hünkar ve Demir'in düğündeki hesaplaşmalarını konuşurken Behice, Züleyha'nın delirdiğini de dedikodu zincirine ekler. Ancak Gülten bu konuşmaları duyar ve Züleyha'ya anlatır. Züleyha, Gülten'e kendisini vuranın Müjgan olduğunu kimseye anlatmamasını tembihlerken onları dinleyen birinden habersizdirler.
  Bir Zamanlar Çukurova 67.Bölüm
  S03E04 - Bir Zamanlar Çukurova 67.Bölüm
  Yılmaz, Demir’i durdurmak için savcının kapısına kadar peşinden gider. Ama yine aralarında Züleyha dışında bir iktidar savaşı daha vardır! Yılmaz, Hünkar’ın hisselerini alarak holdinge girmek üzeredir! Demir bu gerçekle de savaşırken, aslında Yılmaz da Züleyha ile kaçma planlarının bozulmaması için elinden geleni yapmaya hazırdır.
  Bir Zamanlar Çukurova 68.Bölüm
  S03E05 - Bir Zamanlar Çukurova 68.Bölüm
  Yılmaz, Kerem Ali’yi alıp evden çıkınca Behice durumdan şüphelenip durumu Müjgan’a bildirir. Hastanede, vekil başhekimliğinin ilk gününde, ilk icraat olarak Züleyha’nın adını taşıyan tabelayı söktüren Müjgan bu haber ile yine çıldırır! Ortalığı adeta yakıp yıkarak eve koşar!
  Bir Zamanlar Çukurova 69.Bölüm
  S03E06 - Bir Zamanlar Çukurova 69.Bölüm
  Herkes yine gergin bir bekleyiş ile hastanede bir arada iken, önce Hünkar ve Demir arasındaki buzları eritmeye başlar. Ancak Hünkar’ın artık Yılmaz ve Züleyha’yı da anlıyor ve haklı buluyor olduğu gerçeği tüm yaşananların içinde bir kenarda durmaya devam eder. Müjgan, ne doktor olarak ne Yılmaz’ın eşi olarak, bekleyenlerin arasında duramaz ve oradan ayrılmaya karar verir.
  Bir Zamanlar Çukurova 70.Bölüm
  S03E07 - Bir Zamanlar Çukurova 70.Bölüm
  Gazeteciler bahçeden ayrılırken Adnan’ın kayıp olduğu fark edilince, Züleyha bir kez daha yıkılır! Herkes Yılmaz’dan şüphelenir. Demir, Gülten’in ona yardım ettiğine inanır. Saniye hiç sesini çıkaramazken, Züleyha, Yılmaz tarafından da evladı ile sınandığı için bir kez daha yıkılır! Artık gözünde Demir ile Yılmaz’ın bir farkı kalmamıştır.
  Bir Zamanlar Çukurova 71.Bölüm
  S03E08 - Bir Zamanlar Çukurova 71.Bölüm
  Acı haber, Demir’i küçük bir çocuk gibi, çocukken saklandığı ağaç gölgesinde gözyaşlarına boğar! Konaktaki herkes onun gibi Hünkarlarını, analarını kaybetmiştir. Züleyha da yaşanan onca şeyden sonra, ‘annelik duygusunda’ buluşup birleştiği ‘annesi’ni kaybetmenin üzüntüsü içindedir.
  Bir Zamanlar Çukurova 72.Bölüm
  S03E09 - Bir Zamanlar Çukurova 72.Bölüm
  Hünkar’ın cenazesi gözyaşları içinde camiden mezarlığa taşınır. Herkes kendi Hünkar’ı için ağıt yakmaktadır. Hünkar’ın kaderlerini değiştirip, aynı hikayeye dahil ettiği herkes ilk kez aynı hüzünde bir araya gelir! Demir hayattaki en büyük desteğini, gücünü yitirmenin, Fekeli kalbinin yarısını toprağa vermenin hüznündedir. Son günlerde yaptıklarıyla, gidişi Züleyha’ya da ikinci kez annesini kaybetmenin acısını yaşatmaktadır. Yılmaz bile şaşkın ve üzgündür.
  Bir Zamanlar Çukurova 73.Bölüm
  S03E10 - Bir Zamanlar Çukurova 73.Bölüm
  Behice’nin kaybolması ile başlayan olaylar, Fekeli ve Demir’i yine konuyu düşünmeye iter. İkisi de katili bulup, bir an önce cezasını vermek istiyordur ama ne Behice’ye ne başkasına karşı ellerinde en ufak bir ipucu yoktur. Çaresiz bekleyiş, Demir’in bir basın toplantısı düzenlemesine neden olur. Ancak bu basın toplantısı, Züleyha ve Yılmaz arasında yeni bir gerginliğin de kapısını aralar!
  Bir Zamanlar Çukurova 74.Bölüm
  S03E11 - Bir Zamanlar Çukurova 74.Bölüm
  Züleyha, eczanedeki karşılaşmalarında Müjgan'ın hamilelik haberini öğrenip, üzgün bir halde konağa döner. Ne Saniye ne Sevda derdinin ne olduğunu öğrenemez. Yaşadığı üzüntü, Züleyha'yı bambaşka bir bakış açısına ve yeni kararlara götürecektir.
  Bir Zamanlar Çukurova 75.Bölüm
  S03E12 - Bir Zamanlar Çukurova 75.Bölüm
  Müjgan’ın Yılmaz ve Fikret’i karşı karşıya getiren hamilelik yalanını itiraf etmesi, herkesi şaşkına çevirir! Yılmaz, artık Müjgan’ın tüm yönetimini Behice’nin gerçekleştirdiğinden emin hali gelir! Bu son olay ile Fekeli’nin de Müjgan’a olan tavrı değişecektir.
  Bir Zamanlar Çukurova 76.Bölüm
  S03E13 - Bir Zamanlar Çukurova 76.Bölüm
  Demir, Züleyha’ya ‘İstediğini yapmakta serbestsin’ demiştir ama hala onu sevdiği için çok da üzgündür. Olan biten her şey, eskiden olduğu gibi parlamasına neden olacakken, Sevda onu frenler. Sevda, Demir’le yakından ilgilenirken, evin hanımlığına da alışmıştır. Yemek saatinden, yapılacak işlere kadar karar alması onu Saniye ile karşı karşıya getirmeye devam edecektir. Aslında çiftlikte herkes Hünkar’ın yerine geçmeye çalışıp çalışmadığını anlamak için Sevda’yı izlemektedir.
  Bir Zamanlar Çukurova 77.Bölüm
  S03E14 - Bir Zamanlar Çukurova 77.Bölüm
  Fekeli, aynı anda hem oğlunu hem torununu kaybetmenin şokunu yaşarken, Demir ve Müjgan da çocuklarının yokluğunun ardından buldukları mektuplar ile büyük bir öfkeye kapılacaktır. Bunca zamandır, herkesin kaderini değiştiren bu aşk hikâyesi, şimdi mutlu sona doğru yola çıkmıştır.
  Bir Zamanlar Çukurova 78.Bölüm
  S03E15 - Bir Zamanlar Çukurova 78.Bölüm
  Adeta bir can pazarı yaşanır ve Demir ile Züleyha, Yılmaz’ı hastaneye yetiştirir! Ağır yaralı olan Yılmaz ameliyata alınırken, haber de Çukurova’ya yayılır! Ancak, Müjgan ve Fikret’e kimse ulaşamaz! Bu durum Behice’yi bile telaşlandıracaktır!
  Bir Zamanlar Çukurova 79.Bölüm
  S03E16 - Bir Zamanlar Çukurova 79.Bölüm
  Yıllar önce hem eşini hem evlatlarını kaybeden Fekeli, kısa süre içinde yeniden aynı acılarla sınanmaktadır. Kimsenin onu teselli etmeye gücü yetmez. Yılmaz'ın cenazesini Fikret üstlenir, her şeye o sahip çıkar! Züleyha da, Müjgan da evlatlarıyla cenazenin başında yer alacaktır. Tüm olan bitene Behice bile üzülmüş gibi yapar ama ona pek inanan da yoktur. Cenaze namazında gözyaşları sel olup akarken, özellikle Züleyha ve Fekeli, kalplerinin bir parçasını da o mezara gömerler. Yılmaz'ın cenazesi, duası, mevlidi ile Fekeli adına Fikret uğraşırken, Adana'da bambaşka şeyler de olacaktır.
  Bir Zamanlar Çukurova 80.Bölüm
  S03E17 - Bir Zamanlar Çukurova 80.Bölüm
  Züleyha ve Demir, evlatları için aynı evde yaşayan iki arkadaşa dönüşür. Bu durum, Sevda için garip ve imkânsızdır ama iki taraf da durumlarından hoşnuttur. Züleyha, hayatının akışını değiştiren Hünkar'ın mirasını devralır.

  Hayran tepkileri

  Yorumları göster
  Back to Top