Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Bir Umut Yeter
  Bir Umut Yeter
  Çekim aşamasında
  Başlangıç Tarihi: 2018 / Dram
  Yönetmen Melis Civelek
  Oyuncular: Tolgahan Sayışman, Esra Bilgiç, Hazal Subaşı
  Ülke Türk
  FRAGMANI İZLE
  Puanım :
  0.5
  1
  1.5
  2
  2.5
  3
  3.5
  4
  4.5
  5
  İzlemek İstiyorum

  Özet ve Detaylar

  Bir Umut Yeter, bebekleri olmayan bir ailenin kıyıya vuran sandalda buldukları bebekten sonra değişen hayatlarını konu ediyor. Yılmaz askerlikten malulen emekli olduktan sonra Köyceğiz’e yerleşir. Issız bir adada yalnız bir hayat yaşamayı düşlerken gönlünü Elif’e kaptırır. Elif’le birlikte hayata tutunan Yılmaz’ın hayatındaki tek eksik bir çocuktur. Fakat peş peşe kaybettikleri bebekler Elif ve Yılmaz’ı perişan eder. Bebeğini kaybettiği günün ertesi sabahı, kıyıya vuran sandalın içerisinde buldukları bebek ikisinin de dünyasını değiştirir. Elif, bebeği tanrının kendisine bir hediyesi olarak görür ve onu çocuğu yerine koyar. Yılmaz ise bunun yanlış bir karar olduğunu düşünmektedir. Bu olay, Yılmaz, Elif ve kaybolan çocuğunu arayan Derya’nın hayatlarının kesişmesine neden olur.

  Yönetmenliğini Yusuf Pirhasan’ın üstlendiği, senaryosunu ise Melis Civelek’in kaleme aldığı Bir Umut Yeter'in başrollerini Tolgahan Sayışman, Esra Bilgiç Töre ve Hazal Subaşı paylaşıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Serhat Tutumluer, Cem Uçan, Yağmur Özbasmacı Mermer, Feyza Civelek, Irman Örnek, Selahattin Paşalı, Serpil Gül, Yiğit Tuncay gibi isimler yer alıyor.
  1
  Sezon
  5
  Bölüm
  1. sezona bak
  Esra Bilgiç
  Esra Bilgiç
  Hazal Subaşı
  Hazal Subaşı
  Tüm oyuncu kadrosu
  Fotoğraf

  Son Videolar

  Bir Umut Yeter 4.Bölüm Fragmanı 0:56
  Bir Umut Yeter 4.Bölüm Fragmanı
  Bir Umut Yeter 3.Bölüm Fragmanı 0:56
  Bir Umut Yeter 3.Bölüm Fragmanı
  Bir Umut Yeter 2.Bölüm Fragmanı 0:49
  Bir Umut Yeter 2.Bölüm Fragmanı
  En son videolar

  Hayran tepkileri

  • Gülgün Coşan
   Hayat ışığım isimli yabancı filmden esinlenen senarist Melis Civelek dizine Çerkez toplumunu aşağılayıcı ifade tarzınızdan dolayı sizi şiddetle kıniyorum ve Çerkez toplumundan Özür dilemenizi bekliyorum. Konu dizinin derhal yayından kaldırılmasını talep ediyorum.çalıntı senaryolar yazan senaristlerle çalıştığı için Kanal D yönetimini de ayrıca kınıyorum.
  • Kadir Eroğlu
   Konu ve konum ile güzel 1 dizi olmasına ragmen ; 10.10.18 tarihli bölümde ; repliklerde ÇERKES HALKI nı alçaltıcı deyimlere yer verilmesinden dolayı ; yönetmeni-senaristi ve yayın kanalı nı ; şiddetle KINIYORUM..
  • nazmi bağcı
   hayat ışığım filminden esinlenerek yapılmış bir dizifilm çok başarılı idibakalım dizimiz tutacak mı
  Yorumları göster
  Back to Top