Beyazperdem
Bir Aile Hikayesi
1. Sezon
Bir Aile Hikayesi

Sezon bilgisi:

7 Bölüm
Yayın tarihi: Fox TV
Sezon yapım tarihi: 2019
51 Fotoğraf | 7 Video
Songül Öden
Songül Öden
Rolü : Reyhan
Celil Nalçakan
Celil Nalçakan
Rolü : Cem
Birkan Sokullu
Birkan Sokullu
Rolü : Berk
Olgun Toker
Olgun Toker
Rolü : Mahur
1. sezonun tüm kadrosu
Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf
1. Sezonun tüm fotoğrafları
Bir Aile Hikayesi 6.Bölüm Fragmanı 0:43
Bir Aile Hikayesi 6.Bölüm Fragmanı
Bir Aile Hikayesi 5.Bölüm Fragmanı 0:46
Bir Aile Hikayesi 5.Bölüm Fragmanı
Bir Aile Hikayesi 4.Bölüm Fragmanı 0:44
Bir Aile Hikayesi 4.Bölüm Fragmanı
1. sezonun videoları
1. sezon bölümleri
Bir Aile Hikayesi 1.Bölüm
S01E01 - Bir Aile Hikayesi 1.Bölüm
Fazla kilolarıyla başı dertte olan Beste, otuz beşinci doğum gününde hayatını sorgular. Hala bekar ve işsizdir. Ama artık değişim vaktidir, cesaretini toplayıp internetten sözleştiği biriyle pastanede buluşmaya karar verir. Beste orda oturmuş beyaz atlı prensini beklerken, karşısına yufka yürekli bir şövalye gelir.
Bir Aile Hikayesi 2.Bölüm
S01E02 - Bir Aile Hikayesi 2.Bölüm
Mahur ve ailesi Şakir’le birlikte kahvaltı yaparken eve çat kapı Reyhan gelir. Mahur ve Şakir bunun paniğini yaşarken, bir sürpriz de Berk ve Beste yapar. Mahur annesine karşı dürüst olup gerçeği anlatmak zorundadır. Halbuki asıl büyük sırrı Reyhan saklamaktadır.
Bir Aile Hikayesi 3.Bölüm
S01E03 - Bir Aile Hikayesi 3.Bölüm
Berk, yapımcının bulunduğu partiye gidip ondan özür dileyerek işine geri dönmek zorundadır. Bunu yapabilmesi için Beste’nin desteğine ihtiyaç duyar. Oysa Beste için ‘havalı’ insanların olduğu o partiye gitmek büyük bir meseledir. Erdem onun rahat hissetmesi için elinden geleni yapar. Ancak gecenin sonunda işler kontrolden çıkar.
Bir Aile Hikayesi 4.Bölüm
S01E04 - Bir Aile Hikayesi 4.Bölüm
Güneş ailesi, okuldaki bir kermese katılır. Tüm dikkatlerini zor bir gün geçirmekte olan Mahur'la Beste'ye veren ikili, Berk'in tepkisini çeker. Bir türlü babasının ilgisini çekemeyen Berk sonunda kendisini tehlikeye atacak bir hareket yapar.
Bir Aile Hikayesi 5.Bölüm
S01E05 - Bir Aile Hikayesi 5.Bölüm
Beste ile arasını düzeltmen isteyen Erdem, evine gidip ona sürpriz yapar. Evde Beste’nin şarkı söylemesinden etkilenir ve onu cesaretlendirmeye çalışır. Ancak Beste bu konuda çok özgüvensizdir. Erdem’in yapacağı ikinci sürpriz sayesinde Beste sahne korkusunu yenmek zorunda kalacaktır.
Bir Aile Hikayesi 6.Bölüm
S01E06 - Bir Aile Hikayesi 6.Bölüm
Beste’ye karşı duygularını daha fazla gizlemek istemeyen Erdem ona açılmaya karar verir. Tam bunu yaptığı sırada kafeye gelen biri, Erdem’i allak bullak eder. Bu kişi Beste’nin hem özgüvenini hem de Erdem’e duyduğu güveni sarsacaktır.
Bir Aile Hikayesi 7.Bölüm
S01E07 - Bir Aile Hikayesi 7.Bölüm
Tesadüfen babasının doğum günü olduğunu öğrenen Mahur, onun için sürpriz bir parti planlar. Neşeli başlayan parti kimsenin beklemediği şekilde sona erecektir. Beste, Erdem'in eski karısının yanında çalışmaya devam eder. Ceylan'dan duydukları yüzünden ilişkilerinin devam ettiğine inanır. Erdem'den umudu keser ve rotayı başka yöne çevirmeye karar verir.

Hayran tepkileri

Yorumları göster
Back to Top