Beyazperdem
Kuzgun
1. Sezon
Kuzgun

Sezon bilgisi:

6 Bölüm
Yayın tarihi: STAR
Sezon yapım tarihi: 2019
50 Fotoğraf | 6 Video
Barış Arduç
Barış Arduç
Rolü : Kuzgun
Burcu Biricik
Burcu Biricik
Rolü : Dila
Settar Tanrıöğen
Settar Tanrıöğen
Rolü : Terzi Derviş
Hatice Aslan
Hatice Aslan
Rolü : Meryem
1. sezonun tüm kadrosu
Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf
1. Sezonun tüm fotoğrafları
Kuzgun 6.Bölüm Fragmanı
Kuzgun 5.Bölüm Fragmanı 0:44
Kuzgun 5.Bölüm Fragmanı
Kuzgun 4.Bölüm Fragmanı 0:45
Kuzgun 4.Bölüm Fragmanı
Kuzgun 3.Bölüm Fragmanı 0:56
Kuzgun 3.Bölüm Fragmanı
1. sezonun videoları
1. sezon bölümleri
Kuzgun 1.Bölüm
S01E01 - Kuzgun 1.Bölüm
Yusuf ve Rıfat iki kıdemli polis ve çok eski dosttur. Uyuşturucu baronu Şeref Dağıstanlı’ya yönelik büyük bir operasyon düzenlerler. Şeref kurtulmak için Yusuf ve Rıfat’a yüklü miktarda rüşvet ve yanı sıra imtiyaz önerir. Yusuf bu teklifi sert bir şekilde reddeder. Rıfat ise Yusuf’la aynı düşüncede değildir ama bunu dillendirmez. Yusuf, operasyondan çok kısa bir süre sonra kendisine kurulan kumpasla tutuklanır ve meslekten men edilir. Ona pusu kuran ise can dostum dediği Rıfat’tır.
Kuzgun 2.Bölüm
S01E02 - Kuzgun 2.Bölüm
Kuzgun’a karşı kendisini suçlu ve borçlu hisseden, geçen onca zamana karşı vicdan azabı hiç dinmeyen Dila, Kuzgun’un geri dönüşüyle hayatında yeni bir dönem aralar. Dila, Kuzgun’un geçmişine dair bilgi sahibi oldukça kalbindeki yara daha derinleşir. Dila’nın Kuzgun’a atacağı adımlar, Kuzgun’un içinde farklı yankılar bulacaktır. Meryem’le Kuzgun yıllar sonra ilk kez karşılaşırlar. Bu anlarda her ikisi için de zaman duracak ve anne-oğul ilk kez yüz yüze gelecektir.
Kuzgun 3.Bölüm
S01E03 - Kuzgun 3.Bölüm
Kuzgun ile Kesik’i yan yana gören Dila’nın kalbi paramparça olur. Dila’nın Kuzgun’a olan güveni de yara almıştır. Ona yeniden canını emanet edecek kadar güvenip güvenemeyeceğini anlamak için, tehlikeli bir hamle yapar. Bu hamle kısa bir süreliğine duygularına yenilmeleri, sımsıkı sarılmaları ile sonuçlanır. Ama Dila, Kuzgun’u sınamaya devam edecek ve aralarında keskin bir yüzleşme yaşanacaktır.
Kuzgun 4.Bölüm
S01E04 - Kuzgun 4.Bölüm
Kuzgun, yaralı haldeki Rıfat’ı da alır ve olay yerinden hızla uzaklaşırlar. Ancak arkalarında çok önemli bir delil ve bir de görgü tanığı bırakmışlardır. Şeref’in vurulduğu haberi çok kısa bir süre sonra Bora’ya ulaşır. Bu haberi, zoraki getirildiği restoranda Dila da öğrenir ve tavırlarından hiç hoşlanmamış olsa da Bora’yı yalnız bırakmaz.
Kuzgun 5.Bölüm
S01E05 - Kuzgun 5.Bölüm
Bora, ilk hamlesini yapar ve alttan alta Kuzgun’u, avukatı olmayı kabul eden Dila’nın önüne atar. Kuzgun, Bora’nın planını sezer ve büyük bir kumar oynamaya karar verir. Bu kumarın bir ucunda özgürlüğü, diğer ucunda hapishane durmaktadır.
Kuzgun 6.Bölüm
S01E06 - Kuzgun 6.Bölüm
Kuzgun’un, Bora’yı nasıl dize getirdiğini kendince sorgulayan Meryem, alıkonulduğu anlarda Bora’dan öğrendikleriyle, yaşadıklarını birleştirince, Kuzgun için büyük bir endişeye kapılır. Meryem, Kuzgun’u içine girdiği karanlık dünyadan kurtarmak için her yolu deneyecek, düşmanı bile olsa her kapıyı çalacaktır. Bu kapılardan biri Meryem’in yeni tanıyacağı sürpriz bir isme, diğeri de Dila’ya açılır.

Hayran tepkileri

Yorumları göster
Back to Top