Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Kuzgun
  2. Sezon
  Puanım :
  Kuzgun

  Sezon bilgisi:

  5 Bölüm
  orijinal kanal: STAR
  İlk yayın tarihi: 18 Eylül 2019
  44 Fotoğraf | 5 Video
  Barış Arduç
  Barış Arduç
  Rolü : Kuzgun
  Burcu Biricik
  Burcu Biricik
  Rolü : Dila
  Settar Tanrıöğen
  Settar Tanrıöğen
  Rolü : Terzi Derviş
  Hatice Aslan
  Hatice Aslan
  Rolü : Meryem
  2. sezonun tüm kadrosu
  Afis Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf
  2. Sezonun tüm fotoğrafları
  Kuzgun 20.Bölüm Fragmanı 0:51
  Kuzgun 20.Bölüm Fragmanı
  38 gösterim
  Kuzgun 19.Bölüm Fragmanı 0:48
  Kuzgun 19.Bölüm Fragmanı
  20 gösterim
  Kuzgun 18.Bölüm Fragmanı 1:00
  Kuzgun 18.Bölüm Fragmanı
  20 gösterim
  2. sezonun videoları
  2. sezon bölümleri
  Kuzgun 17.Bölüm
  S02E01 - Kuzgun 17.Bölüm
  Behram Adıvar’ın öldüğü, Dila’nın ise Kuzgun’un gözleri önünde kendisini vurduğu o anın üstünden tam bir yıl geçmiştir. Dila, ardında hiçbir iz bırakmadan ortadan kaybolmuştur. Kuzgun her günü Dila’yı bulma ümidiyle geçirir. Tüm çabalarının sonucunda Dila’ya ulaştığını düşündüğü anda Kuzgun’un karşısına geçmişinden sürpriz bir isim çıkar: Ferman Koruoğlu.
  Kuzgun 18.Bölüm
  S02E02 - Kuzgun 18.Bölüm
  Kuzgun mahallesinin haklarını korumaya çalışırken, Ferman’ın yeni teklifiyle çok zor bir karar vermek zorunda kalacaktır. Meryem, oğlu Kuzgun’u Güneş’le bir arada görmekten mutlu olduğu için Güneş’i evlerine yemeğe davet eder. Güneş’in şüpheli hareketleri Dila’nın dikkatinden kalmaz.
  Kuzgun 19.Bölüm
  S02E03 - Kuzgun 19.Bölüm
  Meryem, Neşe’nin verdiği mektup karşısında hayatının en büyük şokunu yaşar. Büyük bir acıyla yüzleşen Meryem, öğrendikleri karşısında ne yapacağını bilemezken tam bu sırada Kuzgun’un eve gelmesi gerginliği tırmandırır. Kumru da bu ana tanık olurken, annesinin herkesten büyük bir sır sakladığını keşfedip peşine düşecek.
  Kuzgun 20.Bölüm
  S02E04 - Kuzgun 20.Bölüm
  Güneş’i, Kuzgun’la bir arada gören Ferman öfkeden deliye döner. Dila onu zapt etmeye çalışırken kalbinin derinliklerine gömdüğü Kuzgun’a dair duygularıyla da savaşmak zorunda kalır. Kartal’ı kendi tarafına çekmesinin karşılığı olarak Kuzgun’un Güneş’le birlikte olduğunu düşünen Ferman, Kuzgun’a karşı hamleler yapmaya başlayacak. Kuzgun ve Cihan, Ferman’ın verdiği önemli bir açık üzerine Kuzgun’un mekanını basanların peşine düşecek.
  Kuzgun 21.Bölüm Final
  S02E05 - Kuzgun 21.Bölüm Final
  Kuzgun ve Ferman arasındaki mücadelenin tam ortasında kalan Dila’nın kafasındaki soru işaretleri artmıştır. Kuzgun, Behram’ın ortaklarını yok etmek üzere harekete geçer. Artık bu savaşın sonunda sadece tek bir kazanan olacaktır. Kuzgun’un harekete geçtiğini bilen Ferman ise Kuzgun’u tamamen yok etmek için elindeki tüm kozları ortaya koyar.

  Hayran tepkileri

  Yorumları göster
  Back to Top