Beyazperdem
  • Arkadaşlarım
  • Sinemalarım
  • Hızlı Puanlayıcı
  • Koleksiyonum
  • Hesabım
  • Yarışmalar
  • Çıkış
Leke
1. Sezon
Leke

Sezon bilgisi:

9 Bölüm
Yayın tarihi: Kanal D
Sezon yapım tarihi: 2019
36 Fotoğraf | 9 Video
Burak Sevinç
Burak Sevinç
Melis Sezen
Melis Sezen
Selen Uçer
Selen Uçer
Mehmet Bozdağan
Mehmet Bozdağan
1. sezonun tüm kadrosu
Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf
1. Sezonun tüm fotoğrafları
Leke 9.Bölüm Fragmanı 1:04
Leke 9.Bölüm Fragmanı
Leke 7.Bölüm Fragmanı 1:06
Leke 7.Bölüm Fragmanı
Leke 6.Bölüm Fragmanı 0:57
Leke 6.Bölüm Fragmanı
1. sezonun videoları
1. sezon bölümleri
Leke 1.Bölüm
S01E01 - Leke 1.Bölüm
Yasemin'in patronu Serpil'in sahibi olduğu organizasyon şirketi, Marine Marine Holding'in lansman gecesini düzenlemektir. Yasemin bu gecede hayatının en zor sınavıyla karşı karşıya gelecektir. Marine Marine Holding'in lansman gecesinde yaşanan olaylar Cem ve Yasemin'i karşı karşıya getirir.
Leke 2.Bölüm
S01E02 - Leke 2.Bölüm
Tekne baskını nedeniyle karakolda olan Arda annesi Belkıs'ı arar ama ulaşamaz. Arda'yı karakola kurtarmaya gelen Cem olur. Cem, Arda'yı kurtarsa da iki kardeşin arasındaki buzlar erimez. Arda'nın ağabeyi Cem'e duyduğu öfkesinin arkasında ne vardır?
Leke 3.Bölüm
S01E03 - Leke 3.Bölüm
Emniyette tekne baskını olayı yüzünden köşeye sıkışan Birkan, yeni operasyon için düğmeye basar. Arda yeniden gözaltına alınır. Yasemin de gözaltına alınacak mıdır?
Leke 4.Bölüm
S01E04 - Leke 4.Bölüm
Cem, Yasemin ve Murat'ı Ekber'e kahvaltıya götürür. Kahvaltı çıkışında Mehmet, Cem ve Yasemin'i bir arada gördüğüne inanamaz. Mehmet öğrendiği bu gerçekle ne yapacak? Murat, çocuk yetiştirme yurdundan, sevgi evine nakil olur. Nevin'den ayrılan Murat, kendisini yapayalnız hisseder. Cem; Murat'a çok üzülen Yasemin' e ameliyat için yardım etmek istediğini söyler. Yasemin bu teklifi kabul edecek mi?
Leke 5.Bölüm
S01E05 - Leke 5.Bölüm
Birkan, Serpil'in odasına ve Yasemin'in masasına dinleme cihazı yerleştirir. Yasemin; Serpil'e, Fischer'la olan toplantının hesabını sorduğunda Birkan her şeyi duyar. Birkan'ın, Serpil'le yüzleşmesi nasıl geçecek?
Leke 6.Bölüm
S01E06 - Leke 6.Bölüm
Arda’nın açılış davetinde büyük karşılaşma gerçekleşir. Arda, Yasemin’e Cem’in yanında tekne gecesinden tanıştıklarını söyler. Bu sırada şirkete mali şube baskın yapar. Arda her şeyi Cem’e anlatacak mı?
Leke 7.Bölüm
S01E07 - Leke 7.Bölüm
Yasemin’in tekne baskınıyla ilgili anlattıklarına şüpheyle yaklaşan Cem, gerçekleri öğrenmek için Serpil’in kapısını çalar. Serpil, Cem’e doğruları anlatacak mı?
Leke 8.Bölüm
S01E08 - Leke 8.Bölüm
Yasemin’den özür dilemek isteyen Cem, ona ulaşamayınca bir mektup yazar. Yasemin, Cem’i affedecek mi? Serpil’le yüzleşen Cem, Mehmet’in büyük bir oyun oynadığına emin olur.
Leke 9.Bölüm
S01E09 - Leke 9.Bölüm
Cem, Yasemin defterini zor olsa da kapatmaya çalışır. Anlatılanlara inanmayan tek kişi ise Ekber’dir. Ekber gerçeklerin peşine düşecek mi?

Hayran tepkileri

Yorumları göster
Back to Top