Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Ferhat ile Şirin
  1. Sezon
  Puanım :
  Ferhat ile Şirin

  Sezon bilgisi:

  6 Bölüm
  Yayın tarihi: Fox TV
  Sezon yapım tarihi: 2019
  46 Fotoğraf | 6 Video
  Cansu Dere
  Cansu Dere
  Tolga Sarıtaş
  Tolga Sarıtaş
  Leyla Tanlar
  Leyla Tanlar
  1. sezonun tüm kadrosu
  Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf
  1. Sezonun tüm fotoğrafları
  Ferhat ile Şirin 5.Bölüm Fragmanı 0:44
  Ferhat ile Şirin 5.Bölüm Fragmanı
  Ferhat ile Şirin 4.Bölüm Fragmanı 0:45
  Ferhat ile Şirin 4.Bölüm Fragmanı
  Ferhat ile Şirin 3.Bölüm Fragmanı 0:47
  Ferhat ile Şirin 3.Bölüm Fragmanı
  1. sezonun videoları
  1. sezon bölümleri
  Ferhat İle Şirin 1.Bölüm
  S01E01 - Ferhat İle Şirin 1.Bölüm
  Kapalı Çarşı’nın en kudretli ailelerinden Karalı’ların son temsilcisi Banu, babasından miras kalan işini, soyadını, yuvasını her şeyin önünde tutan güçlü bir kadındır. Ailesinden kalan, gözü gibi baktığı tarihi köşkün tadilatı için kapısını çalan marangoz Ferhat ile görüşür. Başlarına gelen talihsiz bir olay onları yeniden karşılaştırır. Zengin ve görkemli hayatlarının içinde yapayalnız olan iki kardeş, Banu ve Şirin; kendi halinde, mütevazı bir marangoz olan Ferhat’ın hayatlarını değiştireceğinden habersizdir.
  Ferhat ile Şirin 2.Bölüm
  S01E02 - Ferhat ile Şirin 2.Bölüm
  Geçmişin izini süren Ferhat’ın, ailesi hakkında öğrendiği gerçekler onu geri dönüşü olmayan bir yola sokar. Ferhat daha fazlasını öğrenmek ve annesini bulmak için her şeyi göze almıştır artık. Salim ise Ferhat için endişelidir ve onu bu amacından vaz geçirmeye çalışır. Fakat Ferhat annesini bulma konusunda kararlıdır.
  Ferhat ile Şirin 3.Bölüm
  S01E03 - Ferhat ile Şirin 3.Bölüm
  Ferhat ile Banu’nun yakınlaştığını gören Şirin zor günler geçirmektedir. Diğer taraftan Ferhat ise annesini bulma umuduyla Banu’ya daha da yakınlaşır. Artık herkes için hesaplaşma vakti geldiğinde, Ferhat, zor bir kararın eşiğine gelecek, aşkıyla annesini bulma umudu arasında bir seçim yapmak zorunda kalacaktır.
  Ferhat ile Şirin 4.Bölüm
  S01E04 - Ferhat ile Şirin 4.Bölüm
  Şirin'n Yiğitle evleneceğini öğrenen Ferhat bu evliliğe engel olmak isteyecektir. Artık suların durulduğunu düşünen Banu, hayatlarını tekrar yoluna koymak niyetindedir. Banu'nun yaptığı organizasyon herkesi derinden etkileyecektir. Bu sırada annesine bir adım daha yaklaşan Ferhat büyük bir tehlikeyle karşı karşıyadır.
  Ferhat ile Şirin 5.Bölüm
  S01E05 - Ferhat ile Şirin 5.Bölüm
  Ferhat'ın marangozhanesinde Şirin’in bulduğu evraklar Ferhat'ın tüm geçmişini ortaya çıkarır. Banu ve Şirin gerçekleri öğrendiklerinde büyük tepki gösterirler. Annesini bulma yolunda büyük aşama kaydeden Ferhat için her şey bitti sanılırken beklenmedik bir gelişme herkesin hayatının değişmesine yol açacaktır.
  Ferhat ile Şirin 6.Bölüm
  S01E06 - Ferhat ile Şirin 6.Bölüm
  Hüsrev tarafından vurulan Ferhat'ın hayati tehlikesi devam etmektedir. Cemal, Ferhat'ın hayatında bugüne kadar yaşadığı tüm acıların intikamını almasına yardım etmeye gelmiştir. Ferhat';ın öldüğünü öğrenen Banu ve Şirin için artık bambaşka bir çatışma başlamıştır. Ferhat, Şirin ve Banu için aşk ve intikam dolu yepyeni bir hayat başlayacaktır.

  Hayran tepkileri

  Yorumları göster
  Back to Top