Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Tutunamayanlar
  1. Sezon
  Tutunamayanlar

  Özet

  Tutunamayanlar, aşık olduğu kızı etkilemek için kendi işini kurmaya çalışan genç bir adamın hikayesini konu ediyor.

  Sezon bilgisi:

  17 Bölüm
  Yayın tarihi: Trt 1
  Sezon yapım tarihi: 2020
  78 Fotoğraf | 17 Video
  Doğu Demirkol
  Doğu Demirkol
  Rolü : Tarık
  Ece Çeşmioğlu
  Ece Çeşmioğlu
  Rolü : İrem
  Zafer Algöz
  Zafer Algöz
  Şinasi Yurtsever
  Şinasi Yurtsever
  1. sezonun tüm kadrosu
  Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf
  1. Sezonun tüm fotoğrafları
  Tutunamayanlar 16.Bölüm (Çevrimiçi) Fragmanı 0:42
  Tutunamayanlar 16.Bölüm (Çevrimiçi) Fragmanı
  Tutunamayanlar 15.Bölüm Fragmanı 0:38
  Tutunamayanlar 15.Bölüm Fragmanı
  Tutunamayanlar 14.Bölüm Fragmanı 1:02
  Tutunamayanlar 14.Bölüm Fragmanı
  1. sezonun videoları
  1. sezon bölümleri
  Tutunamayanlar 1.Bölüm
  S01E01 - Tutunamayanlar 1.Bölüm
  Mahallenin tutunamayanı Tarık’ın iş görüşmeleri ve mahallenin tutunamayan şairi Lütfü’nün bağnaz bir ilham perisiyle karşılaşması, izleyiciyi kahkaha tufanına boğarken, Tarık ile İrem arasında başlayacak olan aşk ise duygusal dakikalar yaşatacak.
  Tutunamayanlar 2.Bölüm
  S01E02 - Tutunamayanlar 2.Bölüm
  Tarık’ın mahalleye gelen İrem’in neden geri döndüğüyle ilgili kafasında soru işaretleri vardır. İrem ise Tarık’a yük olduğunu düşünmektedir. Tarık, ekonomik olarak da zor durumda olan İrem’e iş konusunda yardım etmeye çalışır.
  Tutunamayanlar 3.Bölüm
  S01E03 - Tutunamayanlar 3.Bölüm
  Yeni bir iş ve ev bulan İrem’e hayırlı olsun hediyesi almak isteyen Tarık, bir türlü parayı denkleştiremez. İlham perisi İlhan’ın verdiği akla uyan Tarık’ın denemediği yol kalmaz.
  Tutunamayanlar 4.Bölüm
  S01E04 - Tutunamayanlar 4.Bölüm
  Cemile İrem'i mahalleden göndermek için ne planlar yapacak? Cemile İrem'i mahalleden gönderebilecek mi? İlham perisi İlhan Tarık'a ne tür akıl verecek? Tarık İrem'e hediye almak için para bulabilecek mi?
  Tutunamayanlar 5.Bölüm
  S01E05 - Tutunamayanlar 5.Bölüm
  Self-servis girişimi başarısızlıkla sonuçlanan İrem kafe için yeni tasarım fikirleri geliştirir. Kafeye gelen eski bir arkadaşı ise İrem’i bir hayli zor duruma sokacaktır.
  Tutunamayanlar 6.Bölüm
  S01E06 - Tutunamayanlar 6.Bölüm
  İrem’le restoranda yaşadıklarından dolayı depresyona giren Tarık, odasına kapanıp inzivaya çekilir. İzlediği her kanalda Sevgililer Günü reklamlarıyla karşılaşır. Ablasının zorlamasıyla dışarı çıkan Tarık, bu sefer gittiği her yerde Sevgililer Günü mesajlarıyla karşı karşıya kalır. Gerçek aşkın varlığını bulmaya çalışan Tarık, İlhan ve Lütfü’ye danışır.
  Tutunamayanlar 7.Bölüm
  S01E07 - Tutunamayanlar 7.Bölüm
  Tarık’a kırgın olan İrem, Tarık’ın gönlünü almasına izin verecek mi? Tarık, İrem’e kendini affettirebilecek mi?
  Tutunamayanlar 8.Bölüm
  S01E08 - Tutunamayanlar 8.Bölüm
  Tarık, İrem için kötü adamlara kafa tutmuş, boks maçına çıkmıştır. Fakat İrem rakip edebiyatçılarla iş görüşmesine gittiği için ona kırgındır. İrem’in niyetini açık açık öğrenmek isteyen Tarık, onla konuşmak için bir yürüyüşe çıkar. Fakat bu yürüyüşün sonunda onları kötü bir sürpriz beklemektedir.
  Tutunamayanlar 9.Bölüm
  S01E09 - Tutunamayanlar 9.Bölüm
  Hastanede tedavi altına alınan İrem, Tarık’la arasında mesafe koymaya karar verir. Tarık ise kendini suçlu hisseder. İrem’e hastanede küçük sürprizler yapar. Fakat Tarık’ın her hamlesi olay yaratacak ve hastaneyi birbirine katacaktır. İlhan ise artık ilham vermek zorundadır.
  Tutunamayanlar 10.Bölüm
  S01E10 - Tutunamayanlar 10.Bölüm
  Lütfü, mecburen çalıştığı reklam ajansında patronu İmtiyaz Bey’in baskısı altındadır. Şair kimliğini yitirmemek adına zaman zaman isyan edecektir. Reklam ajansındaki en büyük avuntusu Ayşe’nin de orada çalışmasıdır. İmtiyaz Bey’in ajansın ağına düşürdüğü Küçük Prens ise gitgide değişmekte, bir reklam objesine dönüşmektedir.
  Tutunamayanlar 11.Bölüm
  S01E11 - Tutunamayanlar 11.Bölüm
  Tarık, mahallede çeşitli testler yaparak ruh eşini arar. Bu testlerin sonuçları Tarık için sürpriz olacaktır. Bu arada Tarık’ın rakibi Doktor Tunç, mahallede bir poliklinik açar. Burayı açmasındaki neden tabi ki İrem’dir. Tunç’un mahalleliyi etkilediği her hamle Tarık’ı daha çok çıkmaza itecektir.
  Tutunamayanlar 12.Bölüm
  S01E12 - Tutunamayanlar 12.Bölüm
  Tarık, ancak efsane aşıklarda görülebilecek bir mucizenin, kendi vücudunda hasıl olduğuna şahit olur. İlhan ise Tarık’ın İrem’i etkilemesi için bunu bir fırsat olarak görür. Bu efsanevi gelişmeyi filmleştirmek için sürpriz bir yönetmeni ziyaret ederler.
  Tutunamayanlar 13.Bölüm
  S01E13 - Tutunamayanlar 13.Bölüm
  Ayşe’ye hislerini açıklamak isteyen Lütfü’nün bir sorunu vardır. En yakın arkadaşının ablasına aşık olmuştur. Küçük Prens, beklenmedik bir aksilik sonucu mahalleliyle bir süre daha kalmak zorundadır.
  Tutunamayanlar 14.Bölüm (Çevrimiçi)
  S01E14 - Tutunamayanlar 14.Bölüm (Çevrimiçi)
  Doğu Demirkol dizinin çekildiği mekana gelerek, hazırlığını tek başına kendisi yapıyor. Yaka mikrofonunu takarak rolünü oynuyor. Bazen de teknik ekibin uzaktan kendisine yönelttiği direktiflere göre ışıkları ayarlıyor. Dizinin yönetmenleri Murad Zaloğlu İstanbul, Osman Nail Doğan ise Yozgat’taki evinden internet üzerinden robot kameralar aracılığıyla çekimleri izleyerek diziyi yönetiyor.
  Tutunamayanlar 15.Bölüm (Çevrimiçi)
  S01E15 - Tutunamayanlar 15.Bölüm (Çevrimiçi)
  Tarık, sahurda hiçbir şey yememiş, içememiş Ramazan'ın ilk gününde oruç tutmakta zorlanmaktadır. Hayatında ilk kez oruç tutan İrem ise büyük mutluluk ve merak içindedir. Ramazan hakkında sorduğu ilginç sorularla Tarık'ı zorlamaktadır.
  Tutunamayanlar 16.Bölüm (Çevrimiçi)
  S01E16 - Tutunamayanlar 16.Bölüm (Çevrimiçi)
  Tutunamayanlar 17.Bölüm (Çevrimiçi)
  S01E17 - Tutunamayanlar 17.Bölüm (Çevrimiçi)

  Hayran tepkileri

  Yorumları göster
  Back to Top