Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Sadakatsiz
  1. Sezon
  Sadakatsiz

  Özet

  Sadakatsiz, ailesi ile mutlu bir yaşam süren bir kadının, kocasının kendisini aldattığından şüphelenmesiyle yaşananları konu ediyor.

  Sezon bilgisi:

  14 Bölüm
  orijinal kanal: Kanal D
  İlk yayın tarihi: 7 Ekim 2020
  116 Fotoğraf | 14 Video
  Cansu Dere
  Cansu Dere
  Caner Cindoruk
  Caner Cindoruk
  Alp Akar
  Alp Akar
  Melis Sezen
  Melis Sezen
  1. sezonun tüm kadrosu
  Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf Fotograf
  1. Sezonun tüm fotoğrafları
  Sadakatsiz 13.Bölüm Fragmanı 0:47
  Sadakatsiz 13.Bölüm Fragmanı
  357 gösterim
  Sadakatsiz 11.Bölüm Fragmanı 0:33
  Sadakatsiz 11.Bölüm Fragmanı
  58 gösterim
  Sadakatsiz 10.Bölüm Fragmanı 0:55
  Sadakatsiz 10.Bölüm Fragmanı
  10 gösterim
  1. sezonun videoları
  1. sezon bölümleri
  Sadakatsiz 1.Bölüm
  S01E01 - Sadakatsiz 1.Bölüm
  Asya başarılı bir doktordur. Kocası Volkan harika bir eş ve oğulları Ali’ye şahane bir babadır. Üç kişilik çekirdek aile, hep huzur ve mutluluk dolu bir hayat yaşamışlardır. Beyaz güller kadar saf bir ilişkidir Asya’nın gözünde yıllardır süren evlilikleri. Ta ki; Asya, Volkan’ın atkısındaki sarı uzun saç telini görene dek.
  Sadakatsiz 2.Bölüm
  S01E02 - Sadakatsiz 2.Bölüm
  Eşi Volkan ve tüm dostları tarafından ihanete uğradığını öğrenen Asya, Volkan’la yüzleşmeye karar verir. Öte yandan Ali’nin babasıyla kampa gitmek için kurduğu hayaller, Asya’nın kararını etkileyecektir. Volkan ve Ali kamptayken Asya’yı hastanede bekleyen büyük bir sürpriz ise, tüm dengeleri alt üst edecektir.
  Sadakatsiz 3.Bölüm
  S01E03 - Sadakatsiz 3.Bölüm
  Asya, Derin’in hamile olduğunu öğrenen Volkan’ın yapacağı seçimi merak eder. Volkan ya Derin’le olacak, bebeğin sorumluluğunu üstlenecektir ya da kendisini ve oğlunu seçecektir. Öte yandan Derin, Volkan’ın kendisini oyaladığını düşünmektedir ve ondan net bir cevap ister. İki kadın arasında sıkışıp kalan Volkan’ın seçimi, herkesin hayatını etkileyecektir.
  Sadakatsiz 4.Bölüm
  S01E04 - Sadakatsiz 4.Bölüm
  Asya, kayınvalidesi Saliha’nın yanından evine döndüğünde, kendini oğlu Ali ile beklenmedik bir konuşmanın içinde bulur. Ertesi gün aldıkları bir haber ise, Asya ile Volkan’ı derinden sarsar ve Asya’nın yeni bir karar almasına sebep olur. Bu yeni kararın sonunda tanık olduğu şey ise, Asya’nın gözünü karartacak, gizemli ve sert bir oyunun başlangıcı olacaktır.
  Sadakatsiz 5.Bölüm
  S01E05 - Sadakatsiz 5.Bölüm
  Volkan, Asya ve Ali'nin, Derin, Haluk ve Gönül ile restorandaki sürpriz karşılaşmaları ipleri gerecektir. Öte yandan Volkan’ın mali durumuyla alakalı ulaştığı sonuç, Asya’nın intikam planını yavaş yavaş sona doğru yaklaştıracaktır. Her şeyin çözüme ulaşmaya başlaması, Volkan ve Derin için zor günlerin habercisidir.
  Sadakatsiz 6.Bölüm
  S01E06 - Sadakatsiz 6.Bölüm
  Çevresini saran yalan ve ihanet çemberinin gitgide köşeye sıkıştırdığı Asya, oğlunu ve düzenini korumak için son kozunu oynamaya karar verir. Tüm gerçeklerin ortaya çıktığı yemek masasında ve sonrasında yaşanacak yüzleşmeler tüm dengeleri kökünden sarsacaktır.
  Sadakatsiz 7.Bölüm
  S01E07 - Sadakatsiz 7.Bölüm
  Asya kendini beklemediği bir çıkmaz içinde bulur. Ailesi ile kopma noktasına gelen Derin Volkan’a sığınırken, işiyle ilgili yaşadığı sorunlar Volkan’ı tümüyle köşeye sıkıştırmıştır. İki tarafın da var gücüyle saldırdığı bu savaştan kimin galip çıkacağı bilinmezken, Asya ve Volkan’ın birbirlerinde açtıkları yaralar her bir darbede daha da derinleşmektedir.
  Sadakatsiz 8.Bölüm
  S01E08 - Sadakatsiz 8.Bölüm
  Asya ve Volkan arasındaki köprüler tümüyle yıkılmış, aralarındaki mücadele her zamankinden şiddetli ve acımasız bir hal almıştır. Sürpriz kararlar ve beklenmedik ittifaklar bu amansız savaşı farklı cephelere taşırken, bu savaşın tam ortasında kalan Ali, kazananı belirleyen kişi mi olacaktır?
  Sadakatsiz 9.Bölüm
  S01E09 - Sadakatsiz 9.Bölüm
  Aradan 2 yıl geçer ve Volkan'ın Derin ile birlikteliğinden bir kız çocukları olur. Oğlunu arada gören Volkan herşeye rağmen Asya ile arasını düzeltebilecek midir?
  Sadakatsiz 10.Bölüm
  S01E10 - Sadakatsiz 10.Bölüm
  Asya, Ali’yle kurduğu iki kişilik dünyanın Volkan tarafından tehdit edilmesine izin vermeyecektir. Ancak Ali için onunla bir ateşkes yapması gerektiğinin farkındadır. Asya’nın sınırlarını zorlamaktan vazgeçmeyen Volkan’ın kararları, Derin’i huzursuz etse de, Volkan, Asya ile Ali’nin hayatının bir parçası olduğunu ispat etmekte kararlıdır.
  Sadakatsiz 11.Bölüm
  S01E11 - Sadakatsiz 11.Bölüm
  Evine yapılan saldırı Asya’yı huzursuz etse de Volkan’ın hayatlarına karışmasına izin vermemeye kararlıdır. Volkan’ın attığı adımlar çevresi tarafından sorgulanırken, Gönül’ün bu soğuk savaşta yeni bir planı vardır. Öte yandan, çevresindeki gerginlik Ali’yi olumsuz etkiler ve okulda yaşadığı bir problem beklenmedik sonuçlar doğurur. Asya yaşadığı güçlükleri bir bir aşmaya kararlı olsa da kendisini bekleyen son tehlikeden habersizdir.
  Sadakatsiz 12.Bölüm
  S01E12 - Sadakatsiz 12.Bölüm
  Asya’nın uğradığı saldırı hem Asya-Ali, Volkan- Derin cephesinde beklenmedik sonuçlar doğurur. Bahar ve Mert’in ilişkileri yeni bir sınavdan geçerken, Gönül kızının evliliği için ipleri elinden bırakmamaya kararlıdır. Vakıf yararına yapılacak kermes herkesi bir araya getirirken, şüphelerinin peşinden giden Derin hangi gerçeklerle yüz yüze gelecektir.
  Sadakatsiz 13.Bölüm
  S01E13 - Sadakatsiz 13.Bölüm
  Derin’in yüz yüze geldiği gerçekler karşındaki tavrı merak uyandırırken, Volkan Asya’nın Turgay’la ilişkisine yönelik tepkilerini kontrol etmekte güçlük çekiyordur. Asya kendisine yapılan saldırıların arkasında kimin olduğunu ortaya çıkarmak için cesur adımlar atarken onu Volkan’la bir araya getirecek beklenmedik gelişme ne olacaktır?
  Sadakatsiz 14.Bölüm
  S01E14 - Sadakatsiz 14.Bölüm
  Asya’nın Ali için endişeleri artarken, Volkan Selçuk tarafından iyice köşeye sıkıştırılmıştır. Üzerindeki baskı yüzünden stres altında olan Ali, kendisine beklenmedik bir yerden destek bulur. Nil’in Selçuk’la kurduğu ilişki hızla çıkmaza sürüklenirken, Asya ile başlattıkları bu riskli oyun kimleri hangi tehlikeyle karşı karşıya bırakacaktır.

  Hayran tepkileri

  Yorumları göster
  Back to Top