Beyazperdem
  • Arkadaşlarım
  • Sinemalarım
  • Hızlı Puanlayıcı
  • Koleksiyonum
  • Hesabım
  • Yarışmalar
  • Çıkış
Merlin
4. Sezon
Puanım :
Merlin
Üyeler
3,2

Sezon bilgisi:

13 Bölüm
Sezon yapım tarihi: 2011
10 Fotoğraf | 1 Video
Colin Morgan (II)
Colin Morgan (II)
Rolü : Merlin
Bradley James (II)
Bradley James (II)
Rolü : Arthur
Anthony Head
Anthony Head
Rolü : King Uther Pendragon
Katie McGrath
Katie McGrath
Rolü : Morgana
4. sezonun tüm kadrosu
Merlin : photo Fotograf Colin Morgan (II) Fotograf Colin Morgan (II) Fotograf Bradley James (II) Fotograf Tom Hopper Fotograf Colin Morgan (II) Fotograf Bradley James (II), Colin Morgan (II) Fotograf Colin Morgan (II) Merlin : photo
4. Sezonun tüm fotoğrafları
Merlin - season 4 Orijinal Fragman
Merlin - season 4 Orijinal Fragman
4. sezon bölümleri
The Darkest Hour - Part 1
S04E01 - The Darkest Hour - Part 1
Üyeler
3,1
Arthur efsanesinin tüm detaylarını ustaca ekrana taşıyan Merlin’de dördüncü perde, 19 Şubat Pazar 20’de başlıyor. Geçtiğimiz sezonda Camelot en büyük düşmanıyla tanıştı ve Morgana’nın Kral Uther’ın gayr-ı meşru kızı olduğu ortaya çıktı. Artık ormanda bir başına yaşamak zorunda kalan ve her zamankinden daha güçlü ve tehlikeli olan Morgana’nın, hakkı olduğuna inandığı tahtı ele geçirmek için yapmayacağı ölümcül anlaşma, başvurmayacağı kara büyü yok. Üstelik amacına ulaşmak için yeni sezonda ona sarayın içinden bir kişi yardım edecek. Yuvarlak Masa Şövalyeleri Arthur’u korumakta çok başarılı olsa da büyülü güçler karşısında Camelot’un ve Arthur’un tek umudu Merlin. Sınırsız büyü gücüyle donatılmış, altın kalpli Merlin, karanlık tarafın iblisleri ve acımasız büyücülerine karşı Arthur’u koruyabilecek mi?
The Darkest Hour - Part 2
S04E02 - The Darkest Hour - Part 2
Üyeler
3,0
The Wicked Day
S04E03 - The Wicked Day
Üyeler
3,0
Kalede Arthur’un doğumgünü için hummalı bir hazırlık devam ederken Arthur’un eski düşmanı Odin bu kutlamanın Camelot’ın asla unutamayacağı bir parti olması için ant içmiştir. Parti gecenin sonunda bir felaketle sonuçlanır. Camelot’ı kurtarabilecek tek kişi Merlin’dir. Merlin krallığı kurtarmak için sırrının ortaya çıkması riskini göze alabilecek midir?
Aithusa
S04E04 - Aithusa
Üyeler
3,0
Julius Borden (James Callis) adında esrarengiz bir yabancı Camelot’ı sonsuza kadar değiştirebilecek bir haber ile Camelot’a gelir. Son kalan ejderha yumurtasının yer aldığı Ashkanar mezarının anahtarının yerini bildiğini söyler. Merlin Borden’ın sözlerinden etkilenir ve ona yardım etmeye söz verir. Ancak bu esrarengiz yabancı kimdir ve daha da önemlisi aslında ejderha yumurtası ile ne yapmak istiyordur?
His Father's Son
S04E05 - His Father's Son
Üyeler
3,0
Arthur, kral ilan edildiğinden beri ilk defa gerçek anlamda bir kral olması için ne yapması gerektiğini keşfeder. Tam da şu anda ihtiyacı olan da budur.
A Servant Of Two Masters
S04E06 - A Servant Of Two Masters
Üyeler
3,0
Merlin, Morgana’nın eline düşmüştür ve bu durum Morgana için çok iyi bir silah kazanmasına neden olur. Eski dönem sihirleri kullanarak Arthur’a yönelmiştir ve Arthur’un hiçbir şeyden haberi yoktur.
The Secret Sharer
S04E07 - The Secret Sharer
Morgana kaderi değiştirebilecek büyük sırrı ortaya çıkarmak için esrarengiz sihirbaz Alator (Gary Lewis) ile güçlerini birleştirir. Arthur’u Gaius’un hain olduğuna ikna ederken Merlin sırrını ortaya çıkarmadan önce onu acaba durdurabilecek?
Lamia
S04E08 - Lamia
Merlin’in gözünün önüne tüm şehrin gizemli bir hastalığa kapıldığı görüntüsü gelir ve bir süre sonra da bu gerçeğe döner. Merlin, bu durum karşısında kendini kedi-fare oyununun içerisinde bulacaktır.
Lancelot Du Lac
S04E09 - Lancelot Du Lac
Camelot’ta sevinç vardır... Uzun zamandır kayıp olan eski dost Sör Lancelot’ın ölümden dönüşü kutlanmaktadır. Morgana’nın büyü ile dirilttiği Sör Lancelot, Camelot’a dönerken eski duygular tekrar alevlenir. Arthur ile evlenmek üzere olan Gwen ihanetin sonuçlarına katlanmak zorunda kalır.
A Herald Of The New Age
S04E10 - A Herald Of The New Age
Üyeler
3,1
The Hunter's Heart
S04E11 - The Hunter's Heart
Üyeler
3,1
L'épée dans la pierre
S04E12 - L'épée dans la pierre
L'épée dans la pierre (partie 2)
S04E13 - L'épée dans la pierre (partie 2)
Üyeler
3,1

Hayran tepkileri

Yorumları göster
Back to Top