Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Merlin
  4. Sezon
  Puanım :
  Merlin
  Üyeler
  3,1 2 oy

  Sezon bilgisi:

  13 Bölüm
  Sezon yapım tarihi: 2011
  10 Fotoğraf | 1 Video
  Colin Morgan (II)
  Colin Morgan (II)
  Rolü : Merlin
  Bradley James (II)
  Bradley James (II)
  Rolü : Arthur
  Anthony Head
  Anthony Head
  Rolü : King Uther Pendragon
  Angel Coulby
  Angel Coulby
  Rolü : Gwen
  4. sezonun tüm kadrosu
  Fotograf Angel Coulby Fotograf Colin Morgan (II) Fotograf Colin Morgan (II) Fotograf Bradley James (II) Fotograf Tom Hopper Fotograf Colin Morgan (II) Fotograf Bradley James (II), Colin Morgan (II) Fotograf Colin Morgan (II) Fotograf Angel Coulby
  4. Sezonun tüm fotoğrafları
  Merlin - season 4 Orijinal Fragman
  Merlin - season 4 Orijinal Fragman
  4. sezon bölümleri
  The Darkest Hour - Part 1
  S04E01 - The Darkest Hour - Part 1
  Arthur efsanesinin tüm detaylarını ustaca ekrana taşıyan Merlin’de dördüncü perde, 19 Şubat Pazar 20’de başlıyor. Geçtiğimiz sezonda Camelot en büyük düşmanıyla tanıştı ve Morgana’nın Kral Uther’ın gayr-ı meşru kızı olduğu ortaya çıktı. Artık ormanda bir başına yaşamak zorunda kalan ve her zamankinden daha güçlü ve tehlikeli olan Morgana’nın, hakkı olduğuna inandığı tahtı ele geçirmek için yapmayacağı ölümcül anlaşma, başvurmayacağı kara büyü yok. Üstelik amacına ulaşmak için yeni sezonda ona sarayın içinden bir kişi yardım edecek. Yuvarlak Masa Şövalyeleri Arthur’u korumakta çok başarılı olsa da büyülü güçler karşısında Camelot’un ve Arthur’un tek umudu Merlin. Sınırsız büyü gücüyle donatılmış, altın kalpli Merlin, karanlık tarafın iblisleri ve acımasız büyücülerine karşı Arthur’u koruyabilecek mi?
  The Darkest Hour - Part 2
  S04E02 - The Darkest Hour - Part 2
  The Wicked Day
  S04E03 - The Wicked Day
  Kalede Arthur’un doğumgünü için hummalı bir hazırlık devam ederken Arthur’un eski düşmanı Odin bu kutlamanın Camelot’ın asla unutamayacağı bir parti olması için ant içmiştir. Parti gecenin sonunda bir felaketle sonuçlanır. Camelot’ı kurtarabilecek tek kişi Merlin’dir. Merlin krallığı kurtarmak için sırrının ortaya çıkması riskini göze alabilecek midir?
  Aithusa
  S04E04 - Aithusa
  Julius Borden (James Callis) adında esrarengiz bir yabancı Camelot’ı sonsuza kadar değiştirebilecek bir haber ile Camelot’a gelir. Son kalan ejderha yumurtasının yer aldığı Ashkanar mezarının anahtarının yerini bildiğini söyler. Merlin Borden’ın sözlerinden etkilenir ve ona yardım etmeye söz verir. Ancak bu esrarengiz yabancı kimdir ve daha da önemlisi aslında ejderha yumurtası ile ne yapmak istiyordur?
  His Father's Son
  S04E05 - His Father's Son
  Arthur, kral ilan edildiğinden beri ilk defa gerçek anlamda bir kral olması için ne yapması gerektiğini keşfeder. Tam da şu anda ihtiyacı olan da budur.
  A Servant Of Two Masters
  S04E06 - A Servant Of Two Masters
  Merlin, Morgana’nın eline düşmüştür ve bu durum Morgana için çok iyi bir silah kazanmasına neden olur. Eski dönem sihirleri kullanarak Arthur’a yönelmiştir ve Arthur’un hiçbir şeyden haberi yoktur.
  The Secret Sharer
  S04E07 - The Secret Sharer
  Morgana kaderi değiştirebilecek büyük sırrı ortaya çıkarmak için esrarengiz sihirbaz Alator (Gary Lewis) ile güçlerini birleştirir. Arthur’u Gaius’un hain olduğuna ikna ederken Merlin sırrını ortaya çıkarmadan önce onu acaba durdurabilecek?
  Lamia
  S04E08 - Lamia
  Merlin’in gözünün önüne tüm şehrin gizemli bir hastalığa kapıldığı görüntüsü gelir ve bir süre sonra da bu gerçeğe döner. Merlin, bu durum karşısında kendini kedi-fare oyununun içerisinde bulacaktır.
  Lancelot Du Lac
  S04E09 - Lancelot Du Lac
  Camelot’ta sevinç vardır... Uzun zamandır kayıp olan eski dost Sör Lancelot’ın ölümden dönüşü kutlanmaktadır. Morgana’nın büyü ile dirilttiği Sör Lancelot, Camelot’a dönerken eski duygular tekrar alevlenir. Arthur ile evlenmek üzere olan Gwen ihanetin sonuçlarına katlanmak zorunda kalır.
  A Herald Of The New Age
  S04E10 - A Herald Of The New Age
  The Hunter's Heart
  S04E11 - The Hunter's Heart
  L'épée dans la pierre
  S04E12 - L'épée dans la pierre
  L'épée dans la pierre (partie 2)
  S04E13 - L'épée dans la pierre (partie 2)

  Hayran tepkileri

  Yorumları göster
  Back to Top