Beyazperdem
  • Arkadaşlarım
  • Sinemalarım
  • Hızlı Puanlayıcı
  • Koleksiyonum
  • Hesabım
  • Yarışmalar
  • Çıkış
Supernatural
Üye Eleştirileri
Basın Eleştirileri
Ortalama puan
4,2
1214 Puanlama ve 15 Eleştiri
73% (11 Eleştiri)
20% (3 Eleştiri)
7% (1 Eleştiri)
0% (0 Eleştiri)
0% (0 Eleştiri)
0% (0 Eleştiri)
Supernatural hakkında görüşlerin ?
Karmaşa
Karmaşa

Takip Et! Eleştirisini Oku

5,0
13.09.2011 tarihinde eklendi
Bu dizi bence kardeşlik bağını güzel anlatan ve eğlenceli bir dizi aynı zamanda. Doğa üstü olaylar peşlerinde koştukları gizemlerde onların hikayesine renklendiriyor.
Berkay E.
Berkay E.

Takip Et! 4 Eleştirisini Oku

4,5
1.06.2014 tarihinde eklendi
Doğaüstü dizi arıyorsanız bu tam size göre gerçekten oyuncu kadrosu ve konu ilerleyiş bakımından çok iyi seveceğiniz yapım bu olsa gerek diyorum sözlerimi kapatıyorum. :)
Yunus Taşdemir
Yunus Taşdemir

Takip Et! 236 Eleştirisini Oku

4,0
16.12.2011 tarihinde eklendi
cinler melekler ve insanlar tek kelimeyle harika bir dizi.
Eray B.
Eray B.

Takip Et! Eleştirisini Oku

5,0
25.11.2014 tarihinde eklendi
Dizi genel olarak şahane diyebilirim. İlk sezonundan itibaren, devam eden sezonuna dek oldukça iyi gitti ve gidiyor. Özellikle melek-şeytan olayları çok farklı ve düzgün bir şekilde işleniyor. Bu da dizinin tadını arttırıyor. Tanrı olayının da dahil edilmesi, cennet-cehennem ikilemi dizinin anlamına anlam katıyor. Daha önce bu tarzda bir diziye rastlamamıştım. Sadece doğaüstü değil, kardeşlik duygusunu da izleyiciye hissettirmeleri diziyi anlamlı kılan yönlerden sadece birisi. Özgün bir konsepte sahip olması diziyi şahane yapıyor. İzleyin izlettirin! spoiler: 10.sezonda da Kabil'i işliyorlar. Şahane oluyor. Bir bölüm işlendi ancak bir kez daha işlenecekmiş.
Berna D.
Berna D.

Takip Et! 1 Takipçi 3 Eleştirisini Oku

5,0
15.10.2014 tarihinde eklendi
9 sezonu hiç bıkmadan izleyebileceğiniz 10.sezonun her bölümünü merakla beklediğiz dizi olur mu derseniz cevabım Supernatural olur.Fantastik, gizemli hem eğlenceli hem hüzünlü dizilerden hoşlanıyorsanız Supernatural'a bayılacaksınız.
Batin
Batin

Takip Et! Eleştirisini Oku

5,0
6.11.2018 tarihinde eklendi
14.Sezon devam lütfen ve Türkçe dublaj bekliyoruz bütün bölümleri büyük bir zevkle izledim sanırım ikiz kardeşim Dean Winchester oluyor 😅 Size önerim Bring me the horizon şarkıları efsane dinleyin
Yasemin S.
Yasemin S.

Takip Et! 2 Eleştirisini Oku

5,0
13.01.2018 tarihinde eklendi
Hayatımda izlediğim en müthiş dizi 13 sezonuyla insanı kendisine hayran bırakan bir dizi sıkılmadan izlerim defalarca .Ayrıca kardeşlik üzerine batağa güzel işlenmiş zaten diziyi bu yüzden çok seviyorum kardeşi için ruhundan vazgeçen bir abi bence bu dizi hiç bitmesin.ayrıca jensen ve jared ikilisine bayılıyorum 😍😍😍😍 İkisi muhteşemler karı koca gibi kavga etselerde birbirlerinden kopmuyorlar supernatural hiç bitmesinnnnnnnnnn😍😍😢😢😢
pembeoje
pembeoje

Takip Et! 11 Takipçi 322 Eleştirisini Oku

5,0
1.01.2016 tarihinde eklendi
her bölümünü merakla izlediğim muhteşem efsane dizi.. izlerken gerilmemek elde değil.. dean çok tatlı ya :)
 james007
james007

Takip Et! 2 Takipçi 78 Eleştirisini Oku

3,5
27.10.2014 tarihinde eklendi
FANTASTIK BILIMKURGU , asalımsı dogaustu konulu fılm ve dızılerı severım. supernatural ı de zevkle ızlıyordum, ancak sanırım dorduncu sezon ıtıbarı ıle tam bır fıyasko oldu. ıs cıgrından cıktı. cennet cehennem dunya ahret melek seytan ınsan cın perı ortadunya hersey bırbırıne karıstı. sankı butun dızıler konuları ve karakterlerı ,olaganustu varlık karakterlerı ıle bu dızının ıcınde .tam bır corba. boyle olunca seyredılmesı zevksız bır hal aldı(benım acımdan dıger dızı severlerın dusuncelerıne gore degısır tabı)
lala
lala

Takip Et! 5 Eleştirisini Oku

4,0
28.06.2014 tarihinde eklendi
kesinlikle hunter olduğumu söylemeliyim. İzlemekten zevk aldığım kimi zaman hüzünlenip kimi zaman güldüğüm kimi zaman ise meraklandığım çok güzel bir dizi ama. ilk 5-6 sezondaki heyecanı son sezonlarda bulamıyoruz. Özellikle 9. sezon melekli sezon yani resmen artık bitsede gitsek modunda izledim. Yinede sırf jensen için bile izlerim. Ama kesinlikle tavsiye ederim izlerken sıkılma imkanınız yok. hatta acaba sonraki bölümde ne olucak diye izlemeyi bırakamıyorsunuz. Macera severler kaçırmayın.
Deniz A.
Deniz A.

Takip Et! 2 Eleştirisini Oku

5,0
13.05.2014 tarihinde eklendi
Canım sıkılmıştı. Yani başka bir şey söyleyemem izlediğim dizi sitemde not bakımından birinci sıradaydı izlediğim dizi sezon arasındaydı ve daha önce Tv de TNT kanalında bir kaç kez fragmanını görmüştüm. İzlemekten zarar gelmez düşüncesiyle 1. sezonun 1. bölümüne tıkladım ve supernatural'le olan ilişkim başlamış oldu. Size bu dizi ile ilgili anlatabileceklerim ise her bölümünde ayrı bir filim tadı olduğu insana komedi korku aksiyon ve diğer alanların hepsinde keyif yaşatabilen ve göz açıp kapayıncaya kadar geçen bir dizi olduğunu söyleyebilirim. Umarım bu dizi hiç bitmez.
Cihat A.
Cihat A.

Takip Et! 5 Eleştirisini Oku

5,0
5.04.2014 tarihinde eklendi
Korku faktörünün etkili olduğu güzel bir yapıniz gerekir.
Serkan G.
Serkan G.

Takip Et! Eleştirisini Oku

5,0
3.03.2014 tarihinde eklendi
Bir nesli Doğaüstü fantastik olaylarla büyüten dizi, Muhteşemsin...
Berkant Ceylan
Berkant Ceylan

Takip Et! 1 Takipçi Eleştirisini Oku

5,0
5.12.2013 tarihinde eklendi
Kesinlikle herkeze tavsiye ediyorum. harika ötesi bir şey bu
Muratcan Ö.
Muratcan Ö.

Takip Et! 1 Takipçi 2 Eleştirisini Oku

5,0
12.09.2013 tarihinde eklendi
9. sezon çıksın artıııııııııııııııııııııııııııııııııııık
Back to Top