Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Sherlock
  Üye Eleştirileri
  Basın Eleştirileri
  Ortalama puan
  4,5
  1428 Puanlama ve 15 Eleştiri
  dağılımı 15 Eleştiri notla
  13 Eleştiri
  1 Eleştiri
  0 Eleştiri
  1 Eleştiri
  0 Eleştiri
  0 Eleştiri
  Sherlock hakkında görüşlerin ?
  Ali Y.
  Ali Y.

  Takip Et! 5 Takipçi 343 Eleştirisini Oku

  2,0
  18 Mart 2016 tarihinde eklendi
  yani bi dizi değil bence normal film gibi ve abarttıkları kadar iyi bulmadım bide sherlock çok zorlama bi karekter
  Ugur T
  Ugur T

  Takip Et! 77 Takipçi 669 Eleştirisini Oku

  5,0
  30 Kasım 2016 tarihinde eklendi
  Bence Mini dizi olarak kalmamalı kesinlikle türkiyedeki bomboş pembe dizilerden,birbirlerinin arkalarından iş çeviren türlü türlü entrikalı dizilere hiç gerek yok,Dedikodu makinası dizi ve kadın programlarına.Kesinlikle Bu dizi ölmeden önce izlemeniz gerekenlerden Üstüne tanımıyorum aynı Sinemada gibi izledim tüm bölümleri ayrı bi heyecan Ayrıca 1.sezondaki adamın 2.sezonda ve tekrar tekrar çıkması ve olayların bütünlüğü çok güzel anlatılmış.Kurgu ve Çekimler çok iyi. Olayı çözdüğünde veya bulduğu bulgular çok iyi özellikle detaylı kamera çekimleri profesyonel kılmış filmi.Tekrar dediğim gibi Türkiyedeki veya dünyadaki boş dizilerden veya akşamlara kadar kadın programlarında veya gündüz kuşağında çıkan kendini tanıtmaya çalışan insanlardan sıkıldıysanız tam size göre her bölümü ayrı benim için. Karşısına geçip saatlerce izleyebilirim,Anlatış şekli çok iyi işlenmiş SENARYO'da bi o kadar güzel film sıkıntısındaysanız kesinlikle izlemelisiniz.Film bittiğinde Yemek Yerken,Gezerken Tozarken adeta kendinizi Sherlock sanıyorsunuz bunu Yüzüklerin Efendisi ve Baba'dan sonra başka filmde hissettiğimi hatırlamıyorum kesinlikle izlenmeli.Özelliklede 1.sezon Türkçe dublajı var ama 2.sezonun dublajını yapmamışlar sanırım baya araştırdım onuda Alt Yazı izleyin ne olursa olsun izleyin. Benedict Cumberbatch ve Martin Freeman Tam bi efsane oldu bu ''mini'' diziyle benim için.
  Alp T.
  Alp T.

  Takip Et! 16 Takipçi 301 Eleştirisini Oku

  4,5
  21 Ocak 2014 tarihinde eklendi
  Şimdiye kadar izlediğim en iyi ve sürükleyici yabancı dizi! Herkese bu diziyi izlemenizi tavsiye ediyorum. Çok başarılı! Karakter, oyuncular, cinayetler, senaryo çok iyi yansıtılmış. Muhteşem bir dizi! Mutlaka izleyin. 4.5/5
  pembeoje
  pembeoje

  Takip Et! 14 Takipçi 326 Eleştirisini Oku

  5,0
  9 Ocak 2016 tarihinde eklendi
  filmi kadar güzel olmasa da yine de muhteşem bir dizi.. bazı sahneleri izlerken sıkıyor ama olsun izlemeye değer.
  Mustafa Ç.
  Mustafa Ç.

  Takip Et! 3 Takipçi 4 Eleştirisini Oku

  5,0
  22 Ocak 2014 tarihinde eklendi
  Mukemmel bir dizi. Sezonların kısa olması tek kötü yanı. Dizinin yapımı sırasında başrol oyuncularının başka yapıtlarda da rol alması bu durumu ortaya çıkarmış gibi gözüküyo. Dizinin ilk böülümden itibaren dizi hayran kalıyosunuz . Dizide öğrendiklerinizi gerçek hayatta kullanmaya çalışıyosunuz . İnsanlar üzerinde gözlemler yapmaya başlıyosunuz. Gercekten ben faydasını gördüm . İzlemeyenler için büyük kayıp bence.
  Muhammet S.
  Muhammet S.

  Takip Et! 1 Takipçi Eleştirisini Oku

  5,0
  26 Ocak 2014 tarihinde eklendi
  Mükemmel bir eleştirdiğim nokta sezon içerisinde çok az bölüm yayınlanması.Olay örgüsünden tutun ,karakterlere ,sahnelere,kamera arkasından herşey dört dörtlük. Diziye başlayan bir daha bırakamaz diye düşünü dizinin mutfagında kimler varsa çok teşekkürler.
  slymnatc
  slymnatc

  Takip Et! 28 Eleştirisini Oku

  5,0
  16 Ocak 2014 tarihinde eklendi
  İzlediğim en kaliteli dizilerden tek sorun senede 2-3 bölüm vermeleri halen izlemeyenler varsa kenardan başlasın derim pişman olmayacaksınız.
  Reyhan A.
  Reyhan A.

  Takip Et! 11 Eleştirisini Oku

  5,0
  4 Mayıs 2015 tarihinde eklendi
  Ah 3 bölümlük sezonları.. Dizi harika bir zeka ürünü.Her bölüme ayrı özen gösterilmiş.İzleyin, izlettirin :)
  Fatih Burak B.
  Fatih Burak B.

  Takip Et! 9 Eleştirisini Oku

  5,0
  26 Şubat 2015 tarihinde eklendi
  Kesinlikle muhteşem bir dizi . Mükemmel senaryo ve tam bir zeka işi.. İzlemeyen çok şey kaçırır.
  kübra Z.
  kübra Z.

  Takip Et! 5 Eleştirisini Oku

  5,0
  4 Şubat 2016 tarihinde eklendi
  BAŞYAPIT. Simdi her sezonun 3 bolum ve sezon aralarinin 2 sene bu sezon arasının 3 sene olduğunu bile bile buyuk bir sabir ve istikrarla izleyici kitlesini her gun artirarak devam eden muhtesem dizi. Bu diziye basladigimdan beri sherlock holmes ile ilgili baska bir film veya diziyi izlemeye tahammul edemedim. En iyi dizi... o ingiliz aksanlarina sherlock un konusma hıza aşık olmamak cok zor
  Hayrunnisa Işık
  Hayrunnisa Işık

  Takip Et! 2 Eleştirisini Oku

  5,0
  31 Aralık 2014 tarihinde eklendi
  Kesinlikle izlediğim en başarılı dizilerden biri oyuncular karakterlerle çok güzel özdeşmiş.Kamera önü ve arkası tam notu hakediyor tek sorun sezon aralarının çok uzun olması.
  Merve T.
  Merve T.

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  5,0
  20 Aralık 2016 tarihinde eklendi
  Dizi her ne kadar yabancı dizilerde alışmış olduğumuzdan daha uzun olsa da başlandığında bir solukta biten dizilerden. Kitaplarını filmlerini gözden geçirmiş kişilerin bir de diziyi görmeleri gerek. Ayrıca Benedict Cumberbatch Sherlock için biçilmiş kaftanmış resmen. :)
  Zeynep Zeren y.
  Zeynep Zeren y.

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  5,0
  10 Ağustos 2014 tarihinde eklendi
  İnanılmaz,mükemmel, harika bir dizi kelimelerla anlatılamaz, izlenir
  Zeynep S
  Zeynep S

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  5,0
  17 Ekim 2019 tarihinde eklendi
  Yeni sezonu dört gözle bekliyorum. Müthiş bir dizi ve bence oyuncular dizideki karakterlere mükemmel uyum sağlamış. Keşke sezondaki dizi sayısı daha fazla olsa. Kaç yıl bekleyip de toplam 3-4 bölüm olması üzüyor 😔
  merve diyebiri
  merve diyebiri

  Takip Et! 4 Eleştirisini Oku

  5,0
  1 Aralık 2019 tarihinde eklendi
  Yine benedict cumberbatch ve muhteşem oyunculuğu ile karşılaştığımız bu dizi, izlediğim ilk yabancı dizilerdendi bir dizi veya film için kurulabilecek zirve bir cümle olarak kitabından daha iyiydi diyebilirim izlediğim en güzel yabancı dizidir bu kadar da nettir
  Back to Top