Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Doctor Who (2005)
  Üye Eleştirileri
  Basın Eleştirileri
  Ortalama puan
  4,2
  354 Puanlama ve 85 Eleştiri
  dağılımı 85 Eleştiri notla
  52 Eleştiri
  22 Eleştiri
  7 Eleştiri
  3 Eleştiri
  0 Eleştiri
  1 Eleştiri
  Doctor Who (2005) hakkında görüşlerin ?
  CBS95
  CBS95

  Takip Et! 1 Takipçi Eleştirisini Oku

  Dizi eleştirileri
  5,0
  6 Ocak 2014 tarihinde eklendi
  Hayatımda izlediğim en iyi, en fantastik bilim kurgu dizisi... Bir daha böyle bir dizi asla gelmez. Bu dizinin değeri bilinmiyor. Eğer bu yazımı gördüyseniz ve bu diziyi hiç izlemediyseniz, hemen başlayın asla hayal kırıklığına uğramazsınız.
  Sema D.
  Sema D.

  Takip Et! 2 Takipçi 2 Eleştirisini Oku

  Dizi eleştirileri
  5,0
  11 Haziran 2013 tarihinde eklendi
  seviyorum seviyorum seviyorum sıkılmadan bıkmadan izleyeceğim tek dizi
  TC Doğukan Çolak Ç.
  TC Doğukan Çolak Ç.

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  Dizi eleştirileri
  5,0
  15 Ağustos 2013 tarihinde eklendi
  Doctor who.50 yıllık süper bir dizi.Çok zekice hazırlanmış senaryoların olduğu bu dizide hep bir macera ve gizem whoyu tek cümle ile şöyle özetleyebiliriz:Çok zekice senaryoların yazıldığı,50 yıldır süren,karakterlerin anormal olduğu ve izliyen kişilerin normal olmadığı bir ikle bilimkurgu hayranıysanız bu diziyi izleyin.Şuan google doctor who izle yazmıyosanız çokşey kaybediyosunuz.
  kemerlee
  kemerlee

  Takip Et! 283 Takipçi 693 Eleştirisini Oku

  Dizi eleştirileri
  0,5
  3 Ağustos 2011 tarihinde eklendi
  İngilizler kesinlikle dizi yapmaktan anlamıyorlar ya taklit dinamikleri bir yerlerden çalıntı ve kendi efsanelerini baltalayan diziler çıkarıyorlar. Yada ayakları yere basmayan abartıda sınır tanımayan saçmalıklarıyla insanı boğan berbat ötesi diziler çıkartıyorki bu Doctor Who saçmalığı ikinci sınıfa giriyor.
  Yunus Taşdemir
  Yunus Taşdemir

  Takip Et! 8 Takipçi 236 Eleştirisini Oku

  Dizi eleştirileri
  4,5
  10 Aralık 2011 tarihinde eklendi
  beğenerek izliyorum. bilim kurgu hayranıyım ve bölümde bir film havas olduğu için daha çok tv filmi olarak görüyorum. ilk sezonu kaçırdım daha sonra tekardan bulup izledim. doctorların değişmesi zaten diziyi buraya getiren en önemli etkendir. 5.sezona girerken hem doctor hemde yazar değişmişti bence 5. sezonla beraber gelen yazar-senarist daha iyi. moffat işin içinden çıktı diye düşünüyorum.
  Barkın F.
  Barkın F.

  Takip Et! 5 Takipçi Eleştirisini Oku

  Dizi eleştirileri
  5,0
  15 Ağustos 2013 tarihinde eklendi
  hergün izliyorum çok iyi bir dizi ve very cool :))
  Hilal B.
  Hilal B.

  Takip Et! 1 Takipçi Eleştirisini Oku

  Dizi eleştirileri
  5,0
  27 Ocak 2015 tarihinde eklendi
  Bu dizi inanılmaz tüm zamanların en iyi bilim kurgu dizisi. En baş sırayı hak ediyor.
  sinema
  1 ziyaretçi
  Dizi eleştirileri
  4,0
  16 Temmuz 2014 tarihinde eklendi
  Çok eğlenceli bir dizi kesinlikle tavsiye ederim. Her ne kadar mantık hataları bulundursa da çok doğal bir şey bu çünkü hiç kimsenin daha önce yapmadığı bir şey yapılıyor. Bu arada 10. Doktor favorim..
  sinema
  1 ziyaretçi
  Dizi eleştirileri
  5,0
  30 Haziran 2011 tarihinde eklendi
  İlk sezondan beri sürekli artan bir tempo, gizem ve mükemmel oyunculuklar. Yalnızca bilim-kurgu severlere değil, komedi ve macera tutkunlarına da hitap eden senaryo. Filmleştirilebilecek kadar kaliteli pek çok bölüm. Gerçek kahramanı Steven Moffat olan bir çağdaş başyapıt. Mutlaka bir şans verin...
  Mr.Critics W.
  Mr.Critics W.

  Takip Et! 5 Eleştirisini Oku

  Dizi eleştirileri
  5,0
  25 Eylül 2014 tarihinde eklendi
  Dizi kesinlikle çok iyi sözlerle değilde geçmişine bakarak'ta bunu söyleyene bilir Şuan +50 yaşında olan bu dizinin sonu geleceğini düşünmüyorum.
  Ayhan K.
  Ayhan K.

  Takip Et! 2 Eleştirisini Oku

  Dizi eleştirileri
  5,0
  11 Ocak 2016 tarihinde eklendi
  Dünyanın en iyi bilim kurgu dizisi karakterler sürekli değişiyor ve karakterden sıkılma derdiniz yok aynı zamanda dramatik sahneleriyle kalbimizi parçalayan doctor who dünyanın her tarafında hayran kitlesi bulunan bir dizidir. Şu anda başlamayı düşünüyorsanız hemen başlayın modern seriden başlayacaksanız ilk sezona çok ön yargılı olmayın sonuçta sene 2005 grafikler süper değil ama zaten konuda bu değil doctor who hiç bi zaman star wars gibi ışık saçan malca grafikleri olmamıştır. Dw'de Herzaman hikaye daha ön plandadır.
  Buse G.
  Buse G.

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  Dizi eleştirileri
  5,0
  16 Ağustos 2013 tarihinde eklendi
  Doctor Who bana göre en mükemmel dizi bana göre. Fantastik ve bilim kurgu olması, başarılı bir kadrosu ve mükemmel yazarlarıyla izlenmeye layık bir dizi.
  Aykut Ç.
  Aykut Ç.

  Takip Et! 2 Eleştirisini Oku

  8. sezon eleştirileri
  5,0
  26 Ekim 2013 tarihinde eklendi
  9. sezon da doctor değişti dizi benim için bitti arkadaş bu saatten sonra da izlemem adam gibi oyuncu kalmadı sanki yakışıyomu o adam mattin yerine yazık ya önce david i gönder sonra pondları gönder şimdi doctoru değiştir zorla adamı diziden soğutuyorsun dizinin katili moffattır benim için.
  Nurettin Caymaz
  Nurettin Caymaz

  Takip Et! 2 Eleştirisini Oku

  Dizi eleştirileri
  5,0
  29 Aralık 2019 tarihinde eklendi
  Tüm sezonlari severim ama David Tennant ve Matt Smith' in yeri baskadır. Capaldi biraz soğuk kaldı. Jodie Whittaker' da çok umutluydum, oyunculuğu güzel ancak senaryodan şansı yok.
  Hacer k
  Hacer k

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  10. sezon eleştirileri
  4,5
  10 Mart 2019 tarihinde eklendi
  Yeni Doctor who ' nun akışı çok bozdu ve film havasına geçildi dizinin akıcılığı ve orijinalliği hasar gördü şimdi yeni gelecek olan sezonda hem bu akışın düzelmesini hem de Doctor ' un bir an önce değişmesini istiyorum David Tennant , Mat Smith ve ya Peter Kapaldi gibi kaliteli oyuncular istiyorum bide yeni kötüler bulma amaçlı saçma canavarlar getiriyorlar bunun yerine en basit inden Sanal bir dünyaya sızmış uzaylı bile daha inandırıcı olurdu ama bunca şeye rağmen bu klasikten umudumu kesmedim ve yeni sezonu merakla bekliyorum umarım güzel bir sezon bizi bekliyordur.
  Back to Top