Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Game of Thrones
  Game of Thrones - Sezon 8

  Sezon 8

  6 Bölüm Yayın HBO , Başlangıç tarihi: 14 Nisan 2019
  Tamamlanmış
  Üyeler
  3,1 13 oy
  Game of Thrones - Sezon 7

  Sezon 7

  7 Bölüm Yayın HBO , Başlangıç tarihi: 16 Temmuz 2017
  Tamamlanmış
  Game of Thrones'un bu sezonu, Buz ve Ateşin Şarkısı serisinden olmayan bazı yeni bölümler ile birlikte, aynı zamanda Kış Rüzgarları ve Bahar Rüyası adlı henüz yayımlanmayan son iki romandan uyarlanarak çekilmiştir.
  Üyeler
  3,7 24 oy
  Game of Thrones - Sezon 6

  Sezon 6

  10 Bölüm Yayın HBO , Başlangıç tarihi: 24 Nisan 2016
  Tamamlanmış
  Winterfell'da Ramsay Bolton ve kuvvetleri tarafından aranan Sansa Stark ve Theon Greyjoy, Brienne tarafından kurtarılır. Davos, Duvar'da Jon Snow'un cesedini bulur ve Melisandre'den onu diriltmeyi denemesini ister. Duvar'ın ötesinde Bran Stark, Üç Gözlü Kuzgun tarafından eğitilir ve geçmişe giderek güçlerini nasıl kullanacağını öğrenmeye başlar. Braavos'un sokaklarında kör bir şekilde hayatta kalmaya çalışan Arya, Yüzsüz Adamlara katılmak için uğraşır ve "Kimse" olduğunu kanıtladıktan sonra gözleri açılır.
  Üyeler
  3,6 34 Puanlama ve 1 Eleştiri
  Game of Thrones - Sezon 5

  Sezon 5

  10 Bölüm Yayın HBO , Başlangıç tarihi: 12 Nisan 2015
  Tamamlanmış
  Gece Nöbetçileri'nin yeni Lord Kumandanı olan Jon Snow, Yabanıllar ile bir anlaşma yapar. Çetinocak'a Yabanıllarla giden Jon, burada Ak Gezenlerin saldırısına uğrar. Brienne, Catelyn Stark'a ettiği yemin üzerine yaveri Podrick ile beraber Stark kızlarını aramaya devam eder.
  Üyeler
  3,6 16 Puanlama ve 1 Eleştiri
  Game of Thrones - Sezon 4

  Sezon 4

  10 Bölüm Yayın HBO , Başlangıç tarihi: 6 Nisan 2014
  Tamamlanmış
  Üyeler
  3,5 18 Puanlama ve 2 Eleştiri
  Game of Thrones - Sezon 3

  Sezon 3

  10 Bölüm Yayın HBO , Başlangıç tarihi: 31 Mart 2013
  Tamamlanmış
  Lannisterlar, Stannis Baratheon'ı bozguna uğrattıktan sonra, Demir Taht'a iyice yerleşirler. Starklar kendilerini savaşı kaybederken bulurlar. Sur'un ötesinde Jon Snow, Mance Rayder'ın topladığı orduya sızmayı başarır. Daenerys Targaryen, Yedi Krallık'a giden yolda emin adımlarla yürür.
  Üyeler
  3,7 28 Puanlama ve 3 Eleştiri
  Game of Thrones - Sezon 2

  Sezon 2

  10 Bölüm Yayın HBO , Başlangıç tarihi: 1 Nisan 2012
  Tamamlanmış
  Ned Stark'ın oğlu Robb Stark, Lannisterlar'a Kuzey'in bağımsızlığına karşı barış anlaşması teklifi yapar. Cersei Lannister, Robb'un şartlarını reddeder. Theon Starklar'a ihanet eder ve babası tarafından Winterfell'ı kuşatmaya yollanır. Yara Greyjoy, Theon'u Demir Adalar'a geri döndürmek için Winterfell'a gelir.
  Üyeler
  3,7 43 Puanlama ve 2 Eleştiri
  Game of Thrones - Sezon 1

  Sezon 1

  10 Bölüm Yayın HBO , Başlangıç tarihi: 17 Nisan 2011
  Tamamlanmış
  Game of Thrones'un ilk sezon hikayesi Geroge R.R. Martin'in yazdığı kitap serisi Buz ve Ateşin Şarkısı üzerine kuruludur. Hikaye, Kral Robert Baratheon'ın sağ kolunun gizemli bir şekilde ölmesiyle, Stark Hanesi'nin bölgesi olan Winterfell'a gelmesi ve Ned Stark'a yeni sağ kolu olmasını teklif etmesiyle başlar.
  Üyeler
  4,2 291 Puanlama ve 4 Eleştiri
  Back to Top