Beyazperdem
  • Arkadaşlarım
  • Sinemalarım
  • Hızlı Puanlayıcı
  • Koleksiyonum
  • Hesabım
  • Yarışmalar
  • Çıkış
Game of Thrones
Game of Thrones - Sezon 8

Sezon 8

6 Bölüm Yayın HBO , Başlangıç tarihi: 14 Nisan 2019
Tamamlanmış
Üyeler
3,0
Game of Thrones - Sezon 7

Sezon 7

7 Bölüm Yayın HBO , Başlangıç tarihi: 16 Temmuz 2017
Tamamlanmış
Game of Thrones'un bu sezonu, Buz ve Ateşin Şarkısı serisinden olmayan bazı yeni bölümler ile birlikte, aynı zamanda Kış Rüzgarları ve Bahar Rüyası adlı henüz yayımlanmayan son iki romandan uyarlanarak çekilmiştir.
Üyeler
3,7
Game of Thrones - Sezon 6

Sezon 6

10 Bölüm Yayın HBO , Başlangıç tarihi: 24 Nisan 2016
Tamamlanmış
Winterfell'da Ramsay Bolton ve kuvvetleri tarafından aranan Sansa Stark ve Theon Greyjoy, Brienne tarafından kurtarılır. Davos, Duvar'da Jon Snow'un cesedini bulur ve Melisandre'den onu diriltmeyi denemesini ister. Duvar'ın ötesinde Bran Stark, Üç Gözlü Kuzgun tarafından eğitilir ve geçmişe giderek güçlerini nasıl kullanacağını öğrenmeye başlar. Braavos'un sokaklarında kör bir şekilde hayatta kalmaya çalışan Arya, Yüzsüz Adamlara katılmak için uğraşır ve "Kimse" olduğunu kanıtladıktan sonra gözleri açılır.
Üyeler
3,6
Game of Thrones - Sezon 5

Sezon 5

10 Bölüm Yayın HBO , Başlangıç tarihi: 12 Nisan 2015
Tamamlanmış
Gece Nöbetçileri'nin yeni Lord Kumandanı olan Jon Snow, Yabanıllar ile bir anlaşma yapar. Çetinocak'a Yabanıllarla giden Jon, burada Ak Gezenlerin saldırısına uğrar. Brienne, Catelyn Stark'a ettiği yemin üzerine yaveri Podrick ile beraber Stark kızlarını aramaya devam eder.
Üyeler
3,7
Game of Thrones - Sezon 4

Sezon 4

10 Bölüm Yayın HBO , Başlangıç tarihi: 6 Nisan 2014
Tamamlanmış
Üyeler
3,6
Game of Thrones - Sezon 3

Sezon 3

10 Bölüm Yayın HBO , Başlangıç tarihi: 31 Mart 2013
Tamamlanmış
Lannisterlar, Stannis Baratheon'ı bozguna uğrattıktan sonra, Demir Taht'a iyice yerleşirler. Starklar kendilerini savaşı kaybederken bulurlar. Sur'un ötesinde Jon Snow, Mance Rayder'ın topladığı orduya sızmayı başarır. Daenerys Targaryen, Yedi Krallık'a giden yolda emin adımlarla yürür.
Üyeler
3,7
Game of Thrones - Sezon 2

Sezon 2

10 Bölüm Yayın HBO , Başlangıç tarihi: 1 Nisan 2012
Tamamlanmış
Ned Stark'ın oğlu Robb Stark, Lannisterlar'a Kuzey'in bağımsızlığına karşı barış anlaşması teklifi yapar. Cersei Lannister, Robb'un şartlarını reddeder. Theon Starklar'a ihanet eder ve babası tarafından Winterfell'ı kuşatmaya yollanır. Yara Greyjoy, Theon'u Demir Adalar'a geri döndürmek için Winterfell'a gelir.
Üyeler
3,7
Game of Thrones - Sezon 1

Sezon 1

10 Bölüm Yayın HBO , Başlangıç tarihi: 17 Nisan 2011
Tamamlanmış
Game of Thrones'un ilk sezon hikayesi Geroge R.R. Martin'in yazdığı kitap serisi Buz ve Ateşin Şarkısı üzerine kuruludur. Hikaye, Kral Robert Baratheon'ın sağ kolunun gizemli bir şekilde ölmesiyle, Stark Hanesi'nin bölgesi olan Winterfell'a gelmesi ve Ned Stark'a yeni sağ kolu olmasını teklif etmesiyle başlar.
Üyeler
4,1
Back to Top