Beyazperdem
  The Walking Dead
  Üye Eleştirileri
  Basın Eleştirileri
  Ortalama puan
  4,2
  1938 Puanlama ve 40 Eleştiri
  55% (22 Eleştiri)
  35% (14 Eleştiri)
  5% (2 Eleştiri)
  3% (1 Eleştiri)
  3% (1 Eleştiri)
  0% (0 Eleştiri)
  The Walking Dead hakkında görüşlerin ?
  Halit D.
  Halit D.

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  5,0
  Bu film bir gün final yapıpta noktayı koyarsa şayet senaristinden, yapımcısına, yönetmeninden ışıkçısına kadar hepsine kötü beddua ederim. Prison Break ve Lost'tan sonra bir daha böyle kaliteli bir dizi bulamam derken bir kaç haftada tüm bölümlerini bitirdim. Pazartesi akşamları yayın saatini iple çekiyorum. Evdeki televizyonun varlığını bana hatırlatan yegane dizi, iyi ki varsın...
  Tolga M.
  Tolga M.

  Takip Et! 2 Takipçi 22 Eleştirisini Oku

  5,0
  THE WALKİNG DEAD (yürüyen ölüler) Dizi her bölümüyle mükemmel oyuncuları ve karakter heyecanıyla nefes kesen olaylarla reyting rekorları kırmaya devam edecek!:) Bazı kişiler bu diziye zombi işte amaaan deyip izlemiyor ve çok büyük bir hata yapıyorlar çünkü bu dizi tam bir başyapıt sizin bildiğiniz gibi filmlerden değil ilk 3 bölümü izleyin zaten hatta 1.bölümün sonunda bile2.bölüm çok merak ettirecek diziye böyle başlayın sonra yorum atın :) 6.sezon kesinleşti fakat çok kolay birşekilde geçiş oldu yani bu demektirki 7.ve hatta8.sezona kadar gidebilir FACEBOOK TWİTTER VE YOUTUBE den destek olabilirsiniz...İyi seyirler.
  Rüya İçin Ağıt
  Rüya İçin Ağıt

  Takip Et! 1 Takipçi 9 Eleştirisini Oku

  4,0
  Son zamanların iyi dizilerinden biri. Halen aklında şüphesi bulunan arkadaşlar için (izlesem mi acaba!!.) Basit bir kurgu en fazla ne kadar bağlayabilir diye soruyorsan zombilerden kaçmak kaç bölüm boyunca sıkmadan ekran başında tutabilir diyorsan izle derim. Makyajları, sürükleyiciliği ve bütün coolluğuyla Daryl diziyi izlettirecek şeylerin başında geliyor :) Eğer ki izleyecek dizi bulamıyorum diyorsan, okumayı bırak ilk bölümü aç.
  kemerlee
  kemerlee

  Takip Et! 27 Takipçi 693 Eleştirisini Oku

  3,5
  Benim gördügüm tek zombi dizisi(baskasinida duymadim) sadece 6 bölüm çekilmesi sonrada bir sene ara vermesi bir çok güzelliginide aldi götürdü daha bize yeterli derecede birsey vermeden göstermeden sezonu bitirmeleri büyük yanlisti isallah 2. sezonda bu hatalardan ders alirlar.
  mehmet53
  mehmet53

  Takip Et! 1 Takipçi 126 Eleştirisini Oku

  4,0
  çok başarılı bir bir zombi dizisi ama özellikle son sezonlarda karakterlerin duygusal iç halleri de çok iyi yansıtıldığını düşünüyorum tavsiye ederim
  Cihat A.
  Cihat A.

  Takip Et! 5 Eleştirisini Oku

  1,5
  Açık konuşmak gerekirse dizi 6 sezondur aynı şeyi yapıyor, hep aynı hikaye, kötü bi adam ortaya çıkıyor Rick ve ekibi onu indiriyor sığınacak bir yer buluyorlar, buldukları yeri başka bir kötü adam basıyor, bu döngü sürekli devam ediyor, ne zombilerin nerden geldiğini anlatıyorlar ne de farklı bi hikaye var. Grafikler dışında kurgusal anlamda vasat bir dizi.
  memt s.
  memt s.

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  5,0
  Izledigim en iyi dizilerden biri .....................................................................................
  erastis
  erastis

  Takip Et! 1 Takipçi 6 Eleştirisini Oku

  5,0
  Bu seri gelmiş geçmiş en iyi zombi dizisi olmaya şimdiden aday. 2. sezonuı büyük bir merakla bekliyoruz.
  jacquesreverdi
  jacquesreverdi

  Takip Et! 2 Eleştirisini Oku

  5,0
  özellikle ilk sezonun her bölümü film tadındaydı..zaten o makyajlar mekanlar oldukça fazla bir bütçe ile karşılanmıştır..ama 2. sezonda bölümleri fazlalaştırmak için biraz daha yaymaya başladılar çekimleri ve sahneleri..ama her türlü favorilerim arasında..her bölümünü sabırsızla bekliyorum...kesinlikle tavsiye ederim...
  Yunus Taşdemir
  Yunus Taşdemir

  Takip Et! 236 Eleştirisini Oku

  2,5
  güzel bir dizi fakat zombi olma hikayesi bana hiç mantıklı gelmedi . ben de mantıksın işlere pek fazla puan veremiyyorum.
  m.dncr
  m.dncr

  Takip Et! 2 Eleştirisini Oku

  3,5
  Dizinin ilk sezonu harikaydı, ikinci sezonu iyiydi, üçüncü sezonunun ilk bölümleri güzeldi ama sezon arasından sonra dizide heyecan kalmamaya başladı. Dördüncü sezonu merakla bekliyorum. Ayrıca: spoiler: Bence üçüncü sezonda hapishaneyi keşfettiklerinden sonra dizideki heyecan bitti. İlk sezonda ormandaydılar, başlarına her türlü tehlikenin gelme ihtimali vardı. Şimdi daha güvenli ortamda oldukları için gerilimin olmadığını düşünüyorum.
  Berkay E.
  Berkay E.

  Takip Et! 4 Eleştirisini Oku

  4,5
  Eleştiri yapmak gerekirse piyasada neredeyse zombili dizilerin az olması sebebiyle bu dizi gerçekten çok iyi oldu.Eğer zombili şeyler seven varsa bu dizi tam onlara göre. Dizideki kan sahneleri ve zombileri gerçekten çok güzel yapmışlar. Ben tavsiye kadrosuda tam yerine oturmuş.İzlemeyenler varsa direk izlesen derim.
  WanteD
  WanteD

  Takip Et! 26 Eleştirisini Oku

  5,0
  Gerçekten heyecan,merak,korkuyla izliyorum... Umarım daha heyecanlı olur... :)
  Ayberk E.
  Ayberk E.

  Takip Et! 1 Takipçi 18 Eleştirisini Oku

  4,0
  The Walking Dead dizisinde her sezonun ortasında ( 1.sezon hariç ) ben sıkılmaya başlarım nedense sonlara doğru güzel bağlarlar öbür sezonu merak edersin ancak , dünyayı zombiler istila ediyor çok güzel düşünülmüş bir konu ancak bu konuyla bu diziden daha iyisi çıkabilir bence ama şu an zombi dizileri arasında en iyisi denilebilir ama bu konuyla daha iyi dizilerin cıkacagını düşünüyorum .
  Nihal Haktan
  Nihal Haktan

  Takip Et! 6 Eleştirisini Oku

  5,0
  It's obvious that it's a perfect movie.It's such a really tough job to succeed.congratulations......
  Back to Top