Beyazperdem
  • Arkadaşlarım
  • Sinemalarım
  • Hızlı Puanlayıcı
  • Koleksiyonum
  • Hesabım
  • Yarışmalar
  • Çıkış
Rizzoli & Isles
2. Sezon
Puanım :
Rizzoli & Isles
Üyeler
3,2

Sezon bilgisi:

13 Bölüm
Yayın tarihi: TNT
Sezon yapım tarihi: 2011
43 Fotoğraf
Angie Harmon
Angie Harmon
Rolü : Det. Jane Rizzoli
Lorraine Bracco
Lorraine Bracco
Rolü : Angela Rizzoli
Sasha Alexander
Sasha Alexander
Rolü : Dr. Maura Isles
Bruce McGill
Bruce McGill
Rolü : Det. Vince Korsak
2. sezonun tüm kadrosu
Fotograf Jacqueline Bisset Fotograf Jacqueline Bisset, Sasha Alexander Fotograf Angie Harmon, Lorraine Bracco, Peter Bogdanovich Fotograf Angie Harmon, Lee Thompson Young, Peter Bogdanovich Rizzoli & Isles : photo Angie Harmon Fotograf Angie Harmon, Billy Burke Fotograf Angie Harmon, Bruce McGill, Sasha Alexander Fotograf Lolita Davidovich Fotograf Lee Thompson Young
2. Sezonun tüm fotoğrafları
2. sezon bölümleri
We Don't Need Another Hero
S02E01 - We Don't Need Another Hero
Bir kuşatma sırasında vurulmasının ardından Jane Rizzoli halka açık bir törende bir kahraman olarak onurlandırılır. Ancak tören bir felaket nedeniyle kısa sürer. Bu olay nedeniyle Jane eski lise aşkı Casey Jones ile tekrar bir araya gelir. Belki de onun duygusal yaralarını sarabilecek kişi Casey’dir.
Living Proof
S02E02 - Living Proof
Jane ve Maura spa’da güzel bir gün geçirmektedirler. Taşıyıcı anne olan hamile bir kadının katilini farkederler. Kısa bir süre sonra bebeğin biyolojik ailesini bulmak için iz peşine düşerler.
Sailor Man
S02E03 - Sailor Man
Denizcilerin filo hastasında Boston sokaklarını kaplamasının ardından genç bir kız ölü olarak bulunur. Frost’un donanma amirali olan babası şehre gelir ve ikisi arasında tansiyon yükselir. Bu arada Maura Angela’nın tamircisi ile çıkar. Bu bölümde Ernie Hudson (Oz, Ghostbusters)Frost’un babası rolünde, Matthew Del Negro (United States of Tara, Parenthood) ise Maura’nın çıktığı adam rolüyle konuk oyuncu olarak yer alıyorlar.
Brown Eyed Girl
S02E04 - Brown Eyed Girl
Bir polis memurunun kızı erkek kardeşinin gözleri önünde kaçırlır. Jane ve ekibi kızı bulabilmek için iz peşine düşer. Ekip olayın birkaç saat önce ölü bulunan başka bir kızın davası ile bağlantılı olmasından endişe etmektedir.
Don't Hate the Player
S02E05 - Don't Hate the Player
Jane and Maura, Boston Pilgrims basebal takımının koçunun ölü olarak bulunduğu cinayet davasını araştırmaktadırlar. Ölen yıldız bir oyuncudur ve takımın sahibi oyuncuları yatıştırmakta zorlanmaktadır. Bu arada Jane'nin erkek kardeşi Tommy, hapishaneden eve dönmüştür.
Rebel Without A Pause
S02E06 - Rebel Without A Pause
Bloodlines
S02E07 - Bloodlines
Jane ve Maura, Salem’de modern bir cadı avı gibi gözüken bir olayı araştırmaktadır. Frankie’nin eski kız arkadaşı bir sürprizle geri döner. Jane ise bu durumdan oldukça rahatsızdır.
My Own Worst Enemy
S02E08 - My Own Worst Enemy
Bir soygun sırasında işler ters gidince bir adam öldürülür. Jane ve Maura olayı çözmek için bir ailenin geçmişini derinlemesine araştırmaktadır. Bu arada Maura’nın geçmişinden romantik ve gizemli bir figür ortaya çıkar ve Maura’nın birşeyler gizlediğinden şüphelenen Jane ile aralarının açılmasına neden olur.
Gone Daddy Gone
S02E09 - Gone Daddy Gone
Terk edilmiş bir araba bulunmuştur ve arabanın içi kanlar içerisindedir. Fakat etrafta bir ceset ya da yaralı bulunamamıştır. Tüm bu olaylar sırasında Jane, Maura’nın onun kardeşiyle yakınlaşması hakkında konuşacaktır.
Remember Me
S02E10 - Remember Me
Can I Get a Witness?
S02E11 - Can I Get a Witness?
He Ain't Heavy, He's My Brother
S02E12 - He Ain't Heavy, He's My Brother
Seventeen Ain't So Sweet
S02E13 - Seventeen Ain't So Sweet
Don't Stop Dancing, Girl
S02E14 - Don't Stop Dancing, Girl
Burning Down the House
S02E15 - Burning Down the House

Hayran tepkileri

Yorumları göster
Back to Top