Beyazperdem
  • Arkadaşlarım
  • Sinemalarım
  • Hızlı Puanlayıcı
  • Koleksiyonum
  • Hesabım
  • Yarışmalar
  • Çıkış
Person Of Interest
Üye Eleştirileri
Basın Eleştirileri
Ortalama puan
3,9
276 Puanlama ve 9 Eleştiri
67% (6 Eleştiri)
22% (2 Eleştiri)
11% (1 Eleştiri)
0% (0 Eleştiri)
0% (0 Eleştiri)
0% (0 Eleştiri)
Person Of Interest hakkında görüşlerin ?
pembeoje
pembeoje

Takip Et! 11 Takipçi 325 Eleştirisini Oku

5,0
tek kelime ile efsane bir dizi.. böyle kaliteli diziler zor bulunur.. işin içinde j.j abrams varsa o şey muhteşemdir zaten.
Rafiq S.
Rafiq S.

Takip Et! Eleştirisini Oku

5,0
Dünyanın gelmiş geçmiş en iyi dizileri listemde TOP 5-de. Mutlaka izlenmesi gereken bir baş yapıt. Her kese tavsiye ederim.
roottrx
roottrx

Takip Et! 7 Eleştirisini Oku

5,0
İlk izlediğimde bir lise öğrencisiydim. Bu diziden sonra yazılımcı olmaya karar verdim. Şimdi Yapay Zeka alanında kendisini geliştiren bir üniversiye öğrencisiyim. Hayatımı şekillendiren bir dizi. İlk başlarda sevmediğiniz karakterler daha sonra en sevdiğiniz karakter haline gelebilir.
sedat can y
sedat can y

Takip Et! Eleştirisini Oku

5,0
Bir gün internet gezerken bu diziyi buldum çok güzel bir diziydi ve artık hep bu diziyi seyrediyorum Ve herkese tavsiye ederim
melik m.
melik m.

Takip Et! 2 Eleştirisini Oku

5,0
yabancı dizi listelerinde izlemediğim dizi yok nerdeyse...bu dizi bestone bunlar içinde,senaryosu oyunculuğu anlattıkları ile mükemmel...diziye kendinizi kaptıracaksınız... harold zaten lost tan tanıdığımız oyunculuğun üstadı...jack ve carter ona katılınca gerçek bir hayat karşınıza çıkıyor...öyleki 2.sezonda 4 sezonun temeli atılmış... harold ile jack arasındaki dostluğu gördüğünüzde vay be harold adamımsın diyeceksiniz....jack in insanlara yardımını kendiniz yapımıyormuş gibi hissedeceksiniz.. lafı çok uzatmayayım bir dizi üstadı olarak diyorum dizi izleyecekseniz bu diziyi en başa yazın pişman olmayacaksınız.
Mustafa K.
Mustafa K.

Takip Et! 2 Eleştirisini Oku

4,5
İzlenipde pişman olunmayacak diziler arasında. Her bölüm farklı bir bilgi ve macera. Bana kalırsa vaktinizi ayırıp ilk 5 bölümünü izleyin zaten gerisi gelir ;)
Dilek G.
Dilek G.

Takip Et! 11 Eleştirisini Oku

5,0
mükemmel bir dizi kesinlikle tavsiye ediyorum.her bir bölümü heyecanlı 3 ve 4 sezon süper ötesi
Halid P.
Halid P.

Takip Et! 5 Eleştirisini Oku

4,5
Müzikler, oyunculuk, işlenen yapay zeka konusu her şeyiyle muhteşem bir dizi.4.sezondayız ve dizi kalitede tavan yapmış durumda.Bir bölümü bile kötüydü diyemiyorum.Mutlaka izlemelisiniz.
RAmazan A.
RAmazan A.

Takip Et! 17 Eleştirisini Oku

3,0
Hayran olmamak elde olmayabilir.Yalnız 4.sezonunda olan bir dizi için her bölümü macera olsa konuyu derinlere işlese de bundan daha güzel akıcılık olmayabilir.
Back to Top