Beyazperdem
  • Arkadaşlarım
  • Sinemalarım
  • Hızlı Puanlayıcı
  • Koleksiyonum
  • Hesabım
  • Yarışmalar
  • Çıkış
Once Upon a Time
Üye Eleştirileri
Basın Eleştirileri
Ortalama puan
3,7
180 Puanlama ve 5 Eleştiri
60% (3 Eleştiri)
20% (1 Eleştiri)
0% (0 Eleştiri)
20% (1 Eleştiri)
0% (0 Eleştiri)
0% (0 Eleştiri)
Once Upon a Time hakkında görüşlerin ?
pembeoje
pembeoje

Takip Et! 11 Takipçi 322 Eleştirisini Oku

4,0
8.04.2017 tarihinde eklendi
farklı, değişik ve harika bir dizi.. gerek atmosferi olsun, gerek kıyafet, makyaj olsun her şeyiyle başarılı.
Eliz E.
Eliz E.

Takip Et! Eleştirisini Oku

5,0
25.03.2017 tarihinde eklendi
Kesinlikle harika bir film. İzlenmesini tavsiye ederim. Özelikle fantastik tarzı sevenler için söyleyeyim hayatınızda izlediğiniz en iyi fantastik dizi kategorisine aday. İyiliğin içindeki kötülüğü ya da kötülüğün içindeki iyiliği de çok güzel yansıtmış. Sezonlar, bölümler ilerledikçe daha iyi kavranıyor bu söylediğim. Örneğin nefretlik derecesinde olduğum bi karakteri seviyor hale geliyorum. Regina'dan aşırı derecede nefret ederken, çok sevmeye başladım. Rumple'ı çok severken, nefret etmeye filan. Ayrıca dizinin efektlerine de hayranım. Diziye başladım bırakamıyorum. İnşallah nice sezonlara kadar sürer. Pazar günlerini iple çekme sebebim.
Melisa K.
Melisa K.

Takip Et! 3 Eleştirisini Oku

5,0
1.07.2015 tarihinde eklendi
Hayatımda izlediğim en güzel dizi! Resmen bağımlısı oldum. Üçüncü sezonundan beri takip ediyorum. Başlamadıysanız başlayın derim, çünkü çok şey kaçırıyorsunuz. Yeni bölümleri beklemek ızdırap gibi, sabah dörtte kalkıyorum izlemek için. Çoğu insan birinci sezondan sonra bozduğunu söylüyor ama ben onlardan değilim. Benim için en son yayınlanan bölüm ilk bölümün heyecanını taşıyor, hatta şimdiki sezonlar daha heyecanlı daha ekşınlı, Regina ve Emma'yı kanka olarak izlemek de çok eğlenceli. Son olarak Emma'ya notum: "Welcome to the dark side, dearie!"
Hülya Kizil B
Hülya Kizil B

Takip Et! 8 Takipçi 88 Eleştirisini Oku

2,5
13.06.2015 tarihinde eklendi
İlk sezon son derece gizemli bir şekilde başladı ve öyle devam etti. Tüm masal kahramanlarının olması ve biraz daha değiştirilmiş hayat öykülerini ve birbirleriyle bağlantılarını izlemek çok güzel. Ama lanet kalktıktan sonra sırf dizi devam etsin uzasın diye bir şeyler çıkardıkları çok belliydi. Karakteine en çok pamuk prenses yakışmış. Henry burnu tıkalı gibi konuşuyor. Yakışıklı prens in oyunculuğu geçmişteki halinde müthiş; ama komadan kalktı kalkalı kasabadaki rolünü hiç beğenmiyorum. Emma ya daha alışamadım, başrol oyuncusu bir başkası olabilirdi. Kırmızı başlıklı kızın da yüz hatları çok sert, bir masal kahramanına göre. Reginanın oyunculuğu da gayet güzel.Ve çoğu kişi gibi benimde favorim Bay Gold.
Murat A.
Murat A.

Takip Et! Eleştirisini Oku

5,0
1.01.2013 tarihinde eklendi
her bölümü film tadında bir dizi, ilk bölümden beri her bölümü merakla izliyorum, insanı bambaşka dünyalara götürüyor,yeni bölümleri merakla bekliyorum
Back to Top