Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Once Upon a Time
  Üye Eleştirileri
  Basın Eleştirileri
  Ortalama puan
  3,8
  182 Puanlama ve 307 Eleştiri
  dağılımı 307 Eleştiri notla
  136 Eleştiri
  69 Eleştiri
  73 Eleştiri
  18 Eleştiri
  6 Eleştiri
  5 Eleştiri
  Once Upon a Time hakkında görüşlerin ?
  Hülya Kizil B
  Hülya Kizil B

  Takip Et! 9 Takipçi 89 Eleştirisini Oku

  2,5
  6 Şubat 2018 tarihinde eklendi
  İlk sezon son derece gizemli bir şekilde başladı ve öyle devam etti. Tüm masal kahramanlarının olması ve biraz daha değiştirilmiş hayat öykülerini ve birbirleriyle bağlantılarını izlemek çok güzel. Ama lanet kalktıktan sonra sırf dizi devam etsin uzasın diye bir şeyler çıkardıkları çok belliydi. Karakteine en çok pamuk prenses yakışmış. Henry burnu tıkalı gibi konuşuyor. Yakışıklı prens in oyunculuğu geçmişteki halinde müthiş; ama komadan kalktı kalkalı kasabadaki rolünü hiç beğenmiyorum. Emma ya daha alışamadım, başrol oyuncusu bir başkası olabilirdi. Kırmızı başlıklı kızın da yüz hatları çok sert, bir masal kahramanına göre. Reginanın oyunculuğu da gayet güzel.Ve çoğu kişi gibi benimde favorim Bay Gold.
  pembeoje
  pembeoje

  Takip Et! 48 Takipçi 330 Eleştirisini Oku

  4,0
  8 Nisan 2017 tarihinde eklendi
  farklı, değişik ve harika bir dizi.. gerek atmosferi olsun, gerek kıyafet, makyaj olsun her şeyiyle başarılı.
  Melisa K.
  Melisa K.

  Takip Et! 3 Eleştirisini Oku

  5,0
  1 Temmuz 2015 tarihinde eklendi
  Hayatımda izlediğim en güzel dizi! Resmen bağımlısı oldum. Üçüncü sezonundan beri takip ediyorum. Başlamadıysanız başlayın derim, çünkü çok şey kaçırıyorsunuz. Yeni bölümleri beklemek ızdırap gibi, sabah dörtte kalkıyorum izlemek için. Çoğu insan birinci sezondan sonra bozduğunu söylüyor ama ben onlardan değilim. Benim için en son yayınlanan bölüm ilk bölümün heyecanını taşıyor, hatta şimdiki sezonlar daha heyecanlı daha ekşınlı, Regina ve Emma'yı kanka olarak izlemek de çok eğlenceli. Son olarak Emma'ya notum: "Welcome to the dark side, dearie!"
  Murat A.
  Murat A.

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  5,0
  1 Ocak 2013 tarihinde eklendi
  her bölümü film tadında bir dizi, ilk bölümden beri her bölümü merakla izliyorum, insanı bambaşka dünyalara götürüyor,yeni bölümleri merakla bekliyorum
  Eliz E.
  Eliz E.

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  5,0
  25 Mart 2017 tarihinde eklendi
  Kesinlikle harika bir film. İzlenmesini tavsiye ederim. Özelikle fantastik tarzı sevenler için söyleyeyim hayatınızda izlediğiniz en iyi fantastik dizi kategorisine aday. İyiliğin içindeki kötülüğü ya da kötülüğün içindeki iyiliği de çok güzel yansıtmış. Sezonlar, bölümler ilerledikçe daha iyi kavranıyor bu söylediğim. Örneğin nefretlik derecesinde olduğum bi karakteri seviyor hale geliyorum. Regina'dan aşırı derecede nefret ederken, çok sevmeye başladım. Rumple'ı çok severken, nefret etmeye filan. Ayrıca dizinin efektlerine de hayranım. Diziye başladım bırakamıyorum. İnşallah nice sezonlara kadar sürer. Pazar günlerini iple çekme sebebim.
  Back to Top