Bu Hafta Vizyona Girenler!
28 Temmuz 2011 Perşembe - 11:16

29 Temmuz haftasında 5 yeni film gösterimde...

Önceki Sonraki
1 / 5

 

John V. Soto’nun yönettiği ve Jane Badler, Tahyna Tozzi, Michael Dorman ile Travis Fimmel’in oynadığı Kara Büyü, esrarengiz olaylar etrafında gelişen korku dolu bir konuya sahip. Genç oyunculardan oluşan kadrosuyla Kara Büyü (Needle – your fate has been chosen), yönetmenin ikinci uzun metrajı.


Filmin konusu:

San Mary Koleji öğrencilerinden Ben Rutherford ölen babasından kalan 18. yüzyıla ait bir makine bulur. Fakat bu makine çalınır ve çalınmasının akabinde arkadaşları teker teker ölür. Ben ve kardeşi Marcus uzun süredir görüşmemektedirler ama barışarak biraraya gelirler ve bu makinenin 18. yüzyılda Rubenstein tarafından intikam için icat edildiğini öğrenirler.


Daha sonra öğrendiklerine göre babaları, iş ortağı Robert Shawn'ı yıllar önce bu şekilde öldürmüştür ve şimdi de babalarının günahlarından dolayı intikam peşinde birileri onların peşindedir.

Beyazperde Eleştirisi: Kara Büyü

 

Önceki Sonraki
Yorumları gör

Yorumlar

 • Mr_Iso

  Ultra Mega Süper Kahraman...!!! çeviriye gel..pehh..film olarak, ilginç olabilir..seçim yapacaksak orjinal adıyla "Griff The Invisible" derim..yoksa bu hafta dikkatimi çeken film yok..

 • monopoly

  Tous Les Soleils gidilir :)

 • elektro3535

  Tek kelimeyle rezillik

 • Uğur Uysal

  aynı senaryoların sürekli ısıtılıp ısıtılıp önümüze sunulması baydı artık ispanyollardan bir başarısızlık örneği daha kesinlikle zaman kaybından başka bişey değil

En Popüler Fragmanlar
Azizler Orijinal Fragman
10.027 gösterim
Korku Kapanı: Başlangıç Fragman
4.860 gösterim
Coming 2 America Fragman
577 gösterim
The Little Things Orijinal Fragman
2.385 gösterim
Chaos Walking Fragman
3.651 gösterim
Clifford The Big Red Dog Teaser
1.455 gösterim
Tüm fragmanları görüntüle