Yeni Nesil Amerikan Komedileri
09 Ağustos 2011 Salı - 10:35

Bu hafta Patrondan Kurtulma Sanatı'nın (Horrible Bosses) vizyona girmesi üzerine, yazarımız Ali Ercivan bu yaz beyazperdeye konuk olan ve gelecek programda seyredeceğimiz Amerikan komedilerini mercek altına aldı. İşte pek yakında karşımıza çıkacak ABD menşe-i yeni nesil komediler...

Önceki Sonraki
1 / 9

Larry Crowne

 

Yılın komedisi The Hangover 2: Felekten Bir Gece Daha (The Hangover Part II) gibi gözüküyor olabilir. Birçok kişinin beklentisini karşılamamış olsa bile gişede ilk filmin rakamlarını tekrar etmeyi başardı neticede. Fakat başka popüler komediler de var bu senenin programında. Siyaseten doğruculuğu pek sallamayan, muzır ve kentli filmler bunlar. Bir ikisi Amerika’da vizyona çıktı bile. Ve seyirciden iyi reaksiyon alıp gişede başarılı oldular. Belki hepsi aynı ölçüde büyük rakamlara ulaşmayacak ama yeni nesil gerçekten bu filmlerle daha çok ilgileniyor.

Tom Hanks-Julia Roberts çizgisinin seyirci nezdinde pek karşılığı kalmadığını, yakın zamanda bir kez daha gördük (bkz. Larry Crowne). Jim Carrey bile eskisi kadar ilgi çekmiyor artık (bkz. Babamın Penguenleri (Mr. Popper's Penguins). Geçtiğimiz sene ardı ardına vizyona çıkan Sabah Neşesi (Morning Glory) ve How Do You Know gibi, görünüşte güçlü yıldızlardan oluşan geniş kadrolu, eski tip romantik komediler de pek fazla bekleneni vermedi.

Demek ki halk artık başka şeyler istiyor…

Önceki Sonraki
Yorumları gör

Yorumlar

En Popüler Fragmanlar
Sevdiğim Tüm Erkeklere: Şimdi ve Sonsuza Dek Altyazılı Fragman
202 gösterim
Korku Kapanı: Başlangıç Fragman
5.499 gösterim
Coming 2 America Fragman
790 gösterim
The Little Things Orijinal Fragman
2.615 gösterim
Chaos Walking Fragman
4.070 gösterim
Clifford The Big Red Dog Teaser
1.669 gösterim
Tüm fragmanları görüntüle