Arkadaştan Öte İlginç Yapım Notları
21 Eylül 2011 Çarşamba - 14:41

Modern zaman ilişkilerine alaycı ve ‘çıkarcı’ bir bakış atan Arkadaştan Öte, bu Cuma vizyona giriyor. Filmden ilginç yapım notlarını ve ekiple yapılan söyleşileri sizin için derledik…

Önceki Sonraki
1 / 5

Arkadaştan Öte


Seksi ve zeka ürünü esprilerle bezenmiş komediler Hollywood'da resmen altın çağını yaşıyor. Gişeyi sarsan Felekten Bir Gece (The Hangover) serisi, eleştirmenlerin notu düşük olsa da Bağlanmak Yok (No Strings Attached), Çapkın (Spread) ve Nedimeler (Bridesmaids) gibi komedi, romantizm ve cinselliğin harmanlandığı yapımlar son yılın gözdeleri arasında yer alıyor.  Ülkemizde vizyona girmese de yurtdışında eleştirmenlerin ve seyircilerin beğenisini kazanan Easy A ile yıldızı daha da çok parlayan yönetmen ve yapımcı Will Gluck’ın son filmi Arkadaştan Öte (Friends With Benefits), sadece ‘seks arkadaşlığı’ ile başlayan ama sonrasında duygularına karşılıklı biçimde engel olamayan bir çiftin, Dylan (Justin Timberlake) ve Jamie’nin (Mila Kunis) 'post-modern' hikayesine odaklanıyor.

Yönetmen filmini ‘Eski Hepburn ve Tracy filmlerinin güncellenmiş halini andıran bir film çekme amacındaydım. Bu günümüz ilişkilerinde olanlar hakkında bir film. Bunu zekice anlattığımızı umuyorum.” sözleriyle tanımlarken oyuncu seçiminde Justin Timberlake ve Mila Kunis ikilisinin harika bir kimya yakaladığını ekliyor: “Onlar inanılmazdı. Sihir gibiydi. Birlikte yapacakları her şeyi izlemek isteyeceksiniz. Bu filmin en önemli kısmı, bir arada yer aldıkları sahnelerdi. Bu iki oyuncuyla piyangoda büyük ikramiyeyi bulmuş gibi oldum. Mila komik, zeki, karizmatik, güzel, şapşal. Onu, özellikle de Justin’le birlikte izlemek çok eğlenceli.”

Önceki Sonraki
Yorumları gör

Yorumlar

  • Ipek Teknik

    certainly health comes first
    kombi servisi

En Popüler Fragmanlar
Marriage Story Altyazılı Fragman
478 gösterim
Asfaltın Kralları Altyazılı Fragman (2)
1.234 gösterim
Skandal Orijinal Fragman (3)
923 gösterim
Iguana Tokyo Orijinal Teaser
296 gösterim
Karlar Ülkesi 2 Dublajlı Fragman
1.586 gösterim
Dolittle Dublajlı Fragman
2.908 gösterim
Tüm fragmanları görüntüle