En İyi ve En Kötü 5 Hugh Jackman Filmi
06 Ekim 2011 Perşembe - 15:54

Hugh Jackman'ın gözden düşmüş bir boksörü canlandırdığı "Çelik Yumruklar" bu cuma vizyona girerken biz de aktörün filmografisinde En İyi ve En Kötü 5 filmini mercek altına aldık. Yazarlarımız Oktay Ege Kozak "En Kötü 5" Hugh Jackman filmini kaleme alırken, Murat Tolga Şen "En İyi 5" performansı değerlendirdi...

Önceki Sonraki
1 / 10

Van Helsing

Van Helsing (Van Helsing), konsept olarak müthiş bir fikirdi ama ne yazık ki iş prodüksiyona geldiğinde beklentileri yerine getiremedi. Bram Stoker tarafından yaratılmış efsanevi vampir avcısı Van Helsing’in Drakula, Frankenstein’in canavarı ve Kurt Adam gibi yaratıklarla savaştığı bir eğlencelik olacaktı film.

Fakat yazar ve yönetmen Stephen Sommers bir türlü ciddi bir macera mı, yoksa campy bir b-filmi mi yaratmak istediğine karar veremeyince mide bulandıran bir bulamaç oldu film. Ayrıca Hugh Jackman’ın ruhsuz performansı ve Kate Beckinsale’in kulak tırmalayan Transilvanya aksanı da cabası.

Bu yaratıkların hepsini içinde barındıran başarılı bir eğlencelik izlemek isterseniz, 1980'lerin değeri en anlaşılmamış filmlerinden The Monster Squad’a davet ediyorum sizi...

Önceki Sonraki
Yorumları gör

Yorumlar

  • koray a.

    böyle bir saçmalık olamaz. tamam herkesin görüşü farklıdır ama van helsing gibi başyapıtı adamlar resmen yerden yere vurmuş ayıptır yazıktır. bu nasıl bir anlayış tarzıdır be.

  • sel?uk kara

    eğer bir hugh jackman hayranı iseniz kaynak isimli filmi muhakkak izlemelisiniz

En Popüler Fragmanlar
Tenet Altyazılı Fragman
1.933 gösterim
Black Widow Altyazılı Fragman
22.282 gösterim
Top Gun: Maverick Teaser
12.730 gösterim
Anne at 13,000 ft Fragman
1.646 gösterim
Sessiz Bir Yer 2 Altyazılı Teaser
14.261 gösterim
Jungle Cruise Altyazılı Fragman
8.592 gösterim
Tüm fragmanları görüntüle