En İyi ve En Kötü 5 Hugh Jackman Filmi
06 Ekim 2011 Perşembe - 15:54

Hugh Jackman'ın gözden düşmüş bir boksörü canlandırdığı "Çelik Yumruklar" bu cuma vizyona girerken biz de aktörün filmografisinde En İyi ve En Kötü 5 filmini mercek altına aldık. Yazarlarımız Oktay Ege Kozak "En Kötü 5" Hugh Jackman filmini kaleme alırken, Murat Tolga Şen "En İyi 5" performansı değerlendirdi...

Önceki Sonraki
6 / 10

X-Men

Çizgi roman aleminin en sevilenlerinden olan iyi ve kötü mutantların maceralarının çizildiği X-Men'in beyazperde macerası daha proje aşamasındayken büyük merak uyandırmıştı. Yönetmen koltuğunda oturan Bryan Singer'i "çizgi roman uyarlamalarının unutulmaz yönetmeni" olarak ünlendirecek kadar başarılı olan filmde bir sürü güçlü oyuncu arasından sıyrılıp, adını yapımla özdeşleştirebilen tek isim ise Hugh Jackman oldu.

X-Men'lerin en kabası, sinirlendiğinde ise en vahşisi olabilen Wolverine'i oynamak için en doğru seçim Hugh Jackman olmayabilirdi aslında... Seyircinin özdeşleşmesi açısından değiştirilen ve yumuşatılan yeni Wolverine'i oynarken karakterin nüanslarını korumayı da ihmal etmedi aktör. Fakat bu övgüye X-Men'lerin devam filmlerini dahil edemiyoruz.  Seriye Jackman'ın yükselen popülaritesi yüzünden Wolverine'i iyice öne çıkararak devam eden yapımcılar, karakteri neredeyse kurabiye yapılmaya hazır bir hamur kadar yumuşattılar.  Devam filmlerinde ve kimselere yaranamayan X-Men Başlangıç: Wolverine (X-Men Origins: Wolverine)'de iyice düşünceli ve evhamlı bir Wolverine vardı ve bu Joker'den Batman çıkarmak gibi bir şey!

Önceki Sonraki
Yorumları gör

Yorumlar

  • koray a.

    böyle bir saçmalık olamaz. tamam herkesin görüşü farklıdır ama van helsing gibi başyapıtı adamlar resmen yerden yere vurmuş ayıptır yazıktır. bu nasıl bir anlayış tarzıdır be.

  • sel?uk kara

    eğer bir hugh jackman hayranı iseniz kaynak isimli filmi muhakkak izlemelisiniz

En Popüler Fragmanlar
Dune: Çöl Gezegeni Altyazılı Fragman
24.316 gösterim
The Father Orijinal Fragman
4.328 gösterim
The Nest Fragman
2.189 gösterim
Ölmek İçin Zaman Yok Altyazılı Fragman (2)
2.243 gösterim
The Batman Altyazılı Fragman (2)
19.578 gösterim
Ammonite Fragman
1.610 gösterim
Tüm fragmanları görüntüle