Hayata Tutunan Filmler
22 Mart 2012 Perşembe - 00:00

Liam Nesson'ın başrolde olduğu Gri Kurt'un bu cuma gösterime girmesi üzerine, beyazperdede iz bırakan "hayatta kalma/survival" filmlerine göz attık...

Önceki Sonraki
1 / 10

 

Tanrı'nın unuttuğu, dünyanın öteki ucunda yaşanan bir uçak kazası sonrası çetin coğrafi koşullara karşı hayatta kalma mücadelesi veren kahramanların sonuncusu Ottway, Alaska'dan dönerken ekibiyle birlikte vahşi doğanın ortasında, kurtlarla başbaşa kalır. Şimdi hem dondurucu soğukla hem de onlara akşam yemeği olarak bakan bozkurtlarla savaşmak zorundadır...

Yapımcı, senarist ve yönetmen Joe Carnahan'ın bu son aksiyon ve gerilim dolu filmi başrolde Liam Neeson'ı tek adam konumunda iyice yıldızlaştırırken, türün meraklılarına da heyecan dozu yüksek ve kaliteli bir yapım vaat ediyor. Filmin yurtdışındaki eleştirmen ve seyirciler tarafından oldukça beğenildiğini de ekleyelim.

Duygu Kocabaylıoğlu

Önceki Sonraki
Yorumları gör

Yorumlar

 • Joshr

  Eskilerden The Flight of Phoenix, yenilerden The Way Back de listeye eklenebilir.

 • CrazyGirl

  Güzel bir çalışma olmuş. Teşekkürler Beyazperde..

 • su-sisesi

  bu listeye açık deniz veya ihanet girmezmi..eksik kalmış gibi his var ve taraflı olmuş gibi farklı filmlere ilgi çekmek için yapılmış..

 • Mert D.

  zombilerin şafağı mı? hayata tutunan film mi? ihanet, dikey limit, dante yanardağı, derin darbe, vahşi nehir tamam. belki hepsi akla gelmeyebilir. ama zombilerin şafağı?

En Popüler Fragmanlar
The French Dispatch Fragman
313 gösterim
Acı Kiraz Fragman
3.129 gösterim
Run Fragman
336 gösterim
Görünmez Adam Altyazılı Teaser (2)
314 gösterim
Dream Horse Fragman
9 Kere Leyla Teaser
5.760 gösterim
Tüm fragmanları görüntüle