Mar Filminin Oyuncularıyla Röportaj!
17 Nisan 2012 Salı - 16:35

Caner Erzincan’ın yazıp yönettiği Mar/Yılan filmi bu Cuma vizyona giriyor. Filmin başrol oyuncuları olan Volga Sorgu ve Begüm Kütük ile 23. Ankara Film Festivali’nde film gösterimi sonrası keyifli bir söyleşi gerçekleştirdik. Taşrada kendi halinde bir yılan toplayıcısının, kasabanın diş hekimine beslediği saf aşkı merkezine alan film, Volga Sorgu’ya da Malatya Film Festivali’nde En iyi Erkek oyuncu ödülünü getirmişti…

Önceki Sonraki
1 / 10

Begüm Kütük & Volga Sorgu

 

Ben her ikinize de yönetmen Caner Erzincan ile tanışıklığınızın nasıl başladığını ve projeye nasıl dahil olduğunu sorarak başlamak istiyorum.

Volga Sorgu: Proje bana önce e-posta kanalıyla ulaştı; çünkü o dönem bazı yoğunluklarım vardı. Ama bir şekilde bu yöntemi daha yakın hissettim kendime. Yönetmenle tanışmadan onun yazdığı metin üstünden bir bağ kurmuş oldum ve kendisiyle hemen iletişime geçerek şartlar olgunlaştığında bu filmde yer almak istediğimi söyledim. Sonrasında da telefon görüşmeleri ve tanışma geldi.

Begüm Kütük: Ben de o dönem oldukça yoğundum, Caner Erzincan bana senaryoyu ancak bağlı olduğum ajansla iletişime geçerek ulaştırdı. Onlar bana kendisinden, yaptığı işlerden bahsettiler, kısa filmlerinden, bunun ilk filmi olacağından…

Önceki Sonraki
Yorumları gör

Yorumlar

  • Angelus Novus

    Etkileyici bir film olmuş. Çok tanıdık geliyor insana bir o kadar içten. Samimiyeti ayakta tutuyor filmi. Volga imkansızı istiyor ama o her karaktere biraz o anlamı veriyor. Begüm Kütük şaşırtıcı gerçekten. Minimal oyuculuğun doruklarında bir performans.

En Popüler Fragmanlar
Dune: Çöl Gezegeni Altyazılı Fragman
24.781 gösterim
The Father Orijinal Fragman
4.412 gösterim
The Nest Fragman
2.313 gösterim
Ölmek İçin Zaman Yok Altyazılı Fragman (2)
2.391 gösterim
The Batman Altyazılı Fragman (2)
19.745 gösterim
Ammonite Fragman
1.734 gösterim
Tüm fragmanları görüntüle