Pazarları Hiç Sevmem Film Ekibiyle Söyleşi
27 Nisan 2012 Cuma - 14:09

Pazarları Hiç Sevmem öncelikle ismiyle dikkat çeken bir yapım. Pazarların o sakin ve aynı zamanda telaşlı havası filme de yansıyor. Dram ve mizahın iç içe geçtiği filmin basın gösteriminden sonra Banu Bozdemir, sıcağı sıcağına filmin oyuncuları Melisa Sözen, Ezgi Mola ve Edhem Dirvana ile keyifli sohbetler gerçekleştirdi...Pazarları Hiç Sevmem 27 Nisan'dan itibaren sinemalarda...

Önceki Sonraki
1 / 12

Melisa Sözen

 

Pazarları Hiç Sevmem ismi siz de ne çağrıştırdı?

Melisa Sözen: Bir yolculuğun sonuna bağlanan bir söz benim anladığım. Pazarları hiç sevmeme hali benim için şöyledir. Pazarları çok güzeldir esasen ama ertesi gün okul vardır. Muallakta kalınan bir paradoks hali. Aile bir araya gelir, kahvaltılar edilir ama bir yandan da bir stres vardır, yarına ilişkin. Filmde de böyle his var, alt metinde o günü bir atlatmak gerekiyor.

Dram ve mizah çok iç içe ve sizin karakteriniz çok mizahi geldi bana. Bir yandan karanlık bir depresifliği var bir yandan da kalabalıkla ortaya çıkan mizahı. Deniz karakterini anlatır mısınız bize?

Melisa Sözen: Filmin başında aslında işi, ne aşkı var, mutsuz. Bir şey yolunda gitmiyor, keyfi yok. Ama bir yandan da içinde deli dolu bir hal var, tutamıyor kendisini. Hayatı çok seviyor, kimi kimsesi pek yok. Teyzesi var o da ona bir bahçe bırakıp gitmiş. Bu yolculukla beraber içindeki mutluluğa, umuda tekrardan sahip oluyor. Arkadaşları var onun için kıymetliler ama bir yandan da obsesif bir tarafı da var. 

Önceki Sonraki
Yorumları gör

Yorumlar

En Popüler Fragmanlar
Star Wars: Skywalker'ın Yükselişi Dublajlı Fragman (2)
Terminatör: Kara Kader Dublajlı Fragman
Bloodshot: Durdurulamaz Güç Altyazılı Fragman
Cinayet Süsü Fragman (3)
Söz Vermiştin Orijinal Teaser
218 gösterim
Skandal Orijinal Fragman (3)
1.858 gösterim
Tüm fragmanları görüntüle