En Kült Vampir Avcıları!
15 Ağustos 2012 Çarşamba - 08:02

ABD eski başkanlarından Abraham Lincoln'ü alıp, intikam hıncıyla dolu, fantastik bir vampir avcısı kılığına sokan "Abraham Lincoln:Vampir Avcısı" filmi bu cuma ülkemizde de gösterime giriyor. Beyazperde yazarları ile animeden, televizyonun sarışın dişi avcısına kadar aklımıza takılan vampir avcılarını derledik! İşte kazığı en sivri avcılar!

Önceki Sonraki
1 / 9

 

Son on yılda alışala gelmiş vampir filmlerinden ayrılan, farklı yola çıkış noktasıyla, tarihi bir karakter olan ABD eski başkanlarından Abrahama Lincoln'ü fantastik bir vampir avcısı olarak başrole taşıyan film Abraham Lincoln:Vampir Avcısı yapım aşamasındaki ilk haberlerinden, son videolarına kadar vampir mitini kovalayan seyircide merak uyandırmayı başaran bir yapım oldu. Fakat haziran ayında önce ABD'de, sonra da kıta Avrupa'sında gösterime girdikten sonra seyircileri ve eleştirmenleri de ikiye böldü. Kimi, yönetmen Timur Bekmambetov'un keyifli ve sıra dışı bir seyirliğe imza attığını söylese de, bazı eleştirmenler de ele aldığı konunun fantastik öğelerini değerlendiremediğini, filmin tutarsızlıkla örülü olduğunu savundu.

Her halükarda kararı seyirciye bırakıyor, tarihe adını yazdırmış bir kişiliği vampir avcısı olarak yeniden kurgulamanın orijinal bir fikir olduğunun da tekrar altını çiziyoruz. Bakalım Benjamin Walker'ın hayat verdiği vampir avcısı Abraham Lincoln öncülleri gibi kültleşebilecek mi?

Önceki Sonraki
Yorumları gör

Yorumlar

  • Joshr

    The Expendables 2'de yer alan çocukluğumuzun kahramanları için bir Özel Dosya harika giderdi :)

En Popüler Fragmanlar
Sevdiğim Tüm Erkeklere: Şimdi ve Sonsuza Dek Altyazılı Fragman
337 gösterim
Korku Kapanı: Başlangıç Fragman
5.809 gösterim
Coming 2 America Fragman
855 gösterim
The Little Things Orijinal Fragman
2.703 gösterim
Chaos Walking Fragman
4.251 gösterim
Clifford The Big Red Dog Teaser
1.778 gösterim
Tüm fragmanları görüntüle