En Kült Vampir Avcıları!
15 Ağustos 2012 Çarşamba - 08:02

ABD eski başkanlarından Abraham Lincoln'ü alıp, intikam hıncıyla dolu, fantastik bir vampir avcısı kılığına sokan "Abraham Lincoln:Vampir Avcısı" filmi bu cuma ülkemizde de gösterime giriyor. Beyazperde yazarları ile animeden, televizyonun sarışın dişi avcısına kadar aklımıza takılan vampir avcılarını derledik! İşte kazığı en sivri avcılar!

Önceki Sonraki
1 / 9

 

Son on yılda alışala gelmiş vampir filmlerinden ayrılan, farklı yola çıkış noktasıyla, tarihi bir karakter olan ABD eski başkanlarından Abrahama Lincoln'ü fantastik bir vampir avcısı olarak başrole taşıyan film Abraham Lincoln:Vampir Avcısı yapım aşamasındaki ilk haberlerinden, son videolarına kadar vampir mitini kovalayan seyircide merak uyandırmayı başaran bir yapım oldu. Fakat haziran ayında önce ABD'de, sonra da kıta Avrupa'sında gösterime girdikten sonra seyircileri ve eleştirmenleri de ikiye böldü. Kimi, yönetmen Timur Bekmambetov'un keyifli ve sıra dışı bir seyirliğe imza attığını söylese de, bazı eleştirmenler de ele aldığı konunun fantastik öğelerini değerlendiremediğini, filmin tutarsızlıkla örülü olduğunu savundu.

Her halükarda kararı seyirciye bırakıyor, tarihe adını yazdırmış bir kişiliği vampir avcısı olarak yeniden kurgulamanın orijinal bir fikir olduğunun da tekrar altını çiziyoruz. Bakalım Benjamin Walker'ın hayat verdiği vampir avcısı Abraham Lincoln öncülleri gibi kültleşebilecek mi?

Önceki Sonraki
Yorumları gör

Yorumlar

  • Joshr

    The Expendables 2'de yer alan çocukluğumuzun kahramanları için bir Özel Dosya harika giderdi :)

En Popüler Fragmanlar
Güzelliğin Portresi Fragman
4.596 gösterim
Sponsorlu
Ölmek İçin Zaman Yok Altyazılı Fragman
2.430 gösterim
Black Widow Orijinal Fragman (3)
3.564 gösterim
Addams Ailesi Dublajlı Teaser (3)
2.974 gösterim
Just Mercy Orijinal Fragman (2)
513 gösterim
Emma Altyazılı Fragman (2)
1.110 gösterim
Tüm fragmanları görüntüle