Bu Hafta Vizyona Girenler!
13 Eylül 2012 Perşembe - 15:27

Resident Evil 5: İntikam, İlk ve Son Aşkım, Toprağın Çocukları, Yurt, Denizin Dişleri ve Sadakatsizler bu haftanın yenileri...

Önceki Sonraki
1 / 6Serinin son bölümünde dünyayı T-virüsü ile tanıştıran ve insanlığı zombilere dönüştüren Umbrella şirketinin karargâhına giren Alice, burada hayatta kalmış diğer insanları bulacağını umuyordur. Fakat uyandığında kendini gizli operasyon merkezinde bulur. Aynı isimli ünlü video oyunundan uyarlanan ve yönetmenliğini Paul W.S. Anderson'ın yaptığı serinin 5. filminde Milla Jovovich yine hayat verdiği Alice karakteriyle virüsü yok etmeye ve karanlık bir dönüşüme maruz bırakılan dünyayı kurtarmaya çalışacak. Ona bu görevinde eşlik edecek isimler arasında Michelle Rodriguez, Kevin Durand, Sienna Guillory ve Shawn Roberts bulunuyor. Film 3D ve IMAX 3D seçenekleriyle vizyonda. Resident Evil serisinin hayranlarına not: serinin 6. ve son bölümünün geleceğini bu film belirleyecek.

 

Resident Evil 5: İntikam Filminin Konusu - Beyazperde Eleştirisi

 

Resident Evil 5: İntikam
Önceki Sonraki
Yorumları gör

Yorumlar

  • MojoRising

    İlk ve Son Aşkım (Seeking a Friend for the End of the World) filmini izlemek istiyordum. Yaşadığım şehirde film yok. ''Büyük''şehir olmak sadece isimde oluyormuş sevgili sinemaseverler :) Heryer salon dolu, ama hep aynı filmler. İlginç cidden.

  • Veysel ?en

    ilk ve son aşkım güzel ve ilginc bir film gibi duruyor ama bütcesi düşük bu yüzden dağıtm sorunu yaşıyor heralde fazla reklam yapamadı hem abd de hemde ülkemizde eternal sunshine gibi sonradan ün yapan fillmlerden olabilir.

  • Mehmet Kinay

    BUGÜN İZLEYECEĞİM SABIRSIZLIKLA BEKLEDİM...

En Popüler Fragmanlar
Black Widow Altyazılı Fragman
Yırtıcı Kuşlar Altyazılı Fragman (3)
2.983 gösterim
Sergio Altyazılı Fragman (2)
Morbius Altyazılı Fragman
1.143 gösterim
Bloodshot: Durdurulamaz Güç Altyazılı Fragman
352 gösterim
Guns Akimbo Orijinal Fragman
Tüm fragmanları görüntüle