Bruce Willis Röportajı!
12 Şubat 2013 Salı - 08:26

İlki 1988 yılında seyirciyle buluşan ve kendine has hayran kitlesi yaratan Zor Ölüm (Die Hard) serisi, beşinci film ile bu cuma yineden sinemalara dönüyor. Aksiyonun demirbaşı konumuna gelen Bruce Willis'i bu filmde, Rusya'daki tehlikeli bir yer altı mafyasını, oğluyla kovalarken seyredeceğiz. Ünlü aktörün filme ve kariyerine dair verdiği bir röportajı sizlerle paylaşıyoruz...

Önceki Sonraki
1 / 11
Bruce Willis

 

Bu serinin 25. doğum günü. Bu durum, sizi zamanda geri götürüp geçmişte yaptığınız şeyleri özlemenize neden oluyor mu? Ya da sadece yeni bir bakış açısıyla geriye bakıp o zamandan bugüne başardıklarınızı mı düşünüyorsunuz ?

Bruce Willis: Zor Ölüm (Die Hard) filmlerinin hiçbirini unutmadım, hepsini seviyorum. İçlerinden, "bu en iyisiydi" diye düşündüğüm bir tane yok, benim deneyimlerim de bunlarla birlikte yeniydi, bunun gibi bir şeyi daha önce hiç yapmamıştım. Bunlardan 5 tane yapmış olmak... Hala hepsini hatırlıyorum. Hala ne yaptığımı hatırlıyorum, ve nasıl sonlandıklarını, şöyle açığa çıkan bir şey var ki aynı karakterin 5 filmini yapmış olma fırsatı yakalamak ve hiçbirinde kendini tekrar etmemeye çalışmak... Hala komik olmak ve hala karakteri güçlü tutmak... İşte burada ortaya çıkan bir itibar var; insanlar senin başardığını, hala onları eğlendirebildiğini görmek istiyorlar. Biliyorum ki her seyirci bu filmlerin tümünü sevmiyor ve ilkinde olduğu kadar zevk almıyorlar, ama biz denemeye devam ediyoruz.

Önceki Sonraki
Yorumları gör

Yorumlar

En Popüler Fragmanlar
Azizler Orijinal Fragman
10.442 gösterim
Korku Kapanı: Başlangıç Fragman
4.961 gösterim
Coming 2 America Fragman
616 gösterim
The Little Things Orijinal Fragman
2.432 gösterim
Chaos Walking Fragman
3.731 gösterim
Clifford The Big Red Dog Teaser
1.484 gösterim
Tüm fragmanları görüntüle