Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Otel 2
  Ortalama puan
  2,9
  852 Puanlama ve 243 Eleştiri
  dağılımı 243 Eleştiri notla
  14 Eleştiri
  56 Eleştiri
  24 Eleştiri
  75 Eleştiri
  56 Eleştiri
  18 Eleştiri
  Otel 2 hakkında görüşlerin ?

  243 kullanıcı eleştirisi

  KaliteTAKİP
  KaliteTAKİP

  Takip Et! 227 Takipçi 873 Eleştirisini Oku

  1,0
  28 Ağustos 2007 tarihinde eklendi
  oncelıkle 2.fılm berbat otesı bısey 1.nın yanından bıle gecmez ızlenmesı gereksız ayrıca bazı arkadaslar ısrarlA korku korku dıyıp duruyorlar fılm genellıkle gerılım korkuyla gerılımı nasıl ayırt edemıyorlar anlamıs degılım?
  20-mohawk-20
  20-mohawk-20

  Takip Et! 8 Eleştirisini Oku

  4,0
  12 Şubat 2009 tarihinde eklendi
  eli roth eli roth eli roth sen korku senaryosu üstadısın serinin birinci filmini izlerken bu adam acaba bu hikayeyi yaşamış mı yoksa gerçekten yaşayan birinin ağzından birebir dinlemiş mi diye düşünmeden edemedim ve serinin ikinci filmi söze gerek var mı? bu seri eli roth la devam ettiği sürece 10 filme kadar çekilebilir ama kendisinden daha değişik ve seyircide gerçeklik duydularını daha değişik biçimde uyandıracak yeni senaryolar bekliyoruz hadi eli roth yolun açık olsun kim tutar seni
  rudeonerudeone
  rudeonerudeone

  Takip Et! 173 Takipçi 1 653 Eleştirisini Oku

  4,0
  26 Haziran 2007 tarihinde eklendi
  birincisini de beğenmiştim bunu da beğendim.eğlencelik, izlenebilecek filmler bunlar. bu ikinci kısımda da çok hoş sahneler vardı,kan banyosu olsun,filmin son dakikaları olsun :D ama bu hostel furyası burda bitmeli bence,iki tane yeter,testere gibi 4e 5e doğru yol alırsa gttikçe kalitesi düşer
  l-i-l-a-H
  l-i-l-a-H

  Takip Et! 198 Takipçi 2 129 Eleştirisini Oku

  5,0
  19 Kasım 2010 tarihinde eklendi
  Kanın haddi hesabı yok...
  JeanClaudeVanDamme
  JeanClaudeVanDamme

  Takip Et! 76 Takipçi 1 209 Eleştirisini Oku

  2,0
  16 Aralık 2007 tarihinde eklendi
  Uygulayıcı yapımcı da olsa Tarantino’nun bu tip filmlerde adının geçmesi gözümüzdeki değerini düşürüyor önce bunu söyleyelim.Filmden zaten bir şey beklemiyorduk(erotizmden medet uman diğer tüm filmler gibi).Birincisinden iyi olması yeterliydi bizim için.Ama bunda o da yok.İlki kısmen de olsa olanlara inanması için seyirciyi daha çok zorluyordu.Eli Roth ipin ucunu iyice kaçırmış bu sefer.Kendilerinin bile inanmadığı,yine muhtemelen ne anlama geldiğini sadece kendilerinin bildiği şaşırtıcı ama kötü yazılmış bir sonu var.Son olarak şöyle bir şey diyelim;Eli Roth kendini ne Tarantino,ne de Rogriguez sanıp onlar gibi olmaya çalışmasın.Çünkü anlaşılan iş kahkahalarla gülmemize sebep olacak bir duruma gelebilir sonraki filmlerinde.Bu ukalalıkla bir Eli Roth sineması oluşturmaya kalkmasın,çünkü şu anda öyle bir şey yok.Eli Roth denince de aklımıza gelen iyi bir şey yok.
  Ilknur K
  Ilknur K

  Takip Et! 79 Takipçi 1 110 Eleştirisini Oku

  4,5
  11 Ağustos 2008 tarihinde eklendi
  Bu benim ikinci yorumum bu filim için. Filimi sansürsüz olarak ikinci kez izledim. ve filmi yerden yere vuran arkadaşlara dur demek istedim. Film gerçekten kötü değil 1. si ile çok iyi bağ kurulmuş. Birde katillerin gözünden bakılmış olaya. Sinir bozucu sahneleri de yok değil. O yüzden film 10/8,5 hakediyor.
  Burakrises
  Burakrises

  Takip Et! 37 Takipçi 687 Eleştirisini Oku

  4,5
  24 Eylül 2010 tarihinde eklendi
  hostelle ilgili şöle bir isteğim var 3.sü çıksın ve seri ebediyen bitsin.2. film 1.sine göre daha profosyonel diyebilirim. yani daha iyi bir ortam var. kameralar iltişim falan herşeyi geliştirmişler.tabi film tek ama tek bir kesime hitap ediyor. yani bunu ne küçükler izleye bilir nede yaşlılar veya geçlerin bile bir kısmı seyredebiliyor.dediğim gibi sadece bir part daha uzatıla bilir ve sonra bitsin.10/9
  catwoman-2
  catwoman-2

  Takip Et! 20 Takipçi 134 Eleştirisini Oku

  5,0
  13 Eylül 2007 tarihinde eklendi
  arkadaşlar film harikaydı.hele sonunda şok oldum zaten...
  nilat
  nilat

  Takip Et! 19 Takipçi 46 Eleştirisini Oku

  2,5
  4 Eylül 2007 tarihinde eklendi
  ilqi cekiciii amaa wasat bi filmmmmm bnceee...ama yinede waktiniz warsa izleyinn derim...
  nilay-eren78
  nilay-eren78

  Takip Et! 18 Takipçi 4 Eleştirisini Oku

  3,5
  8 Şubat 2008 tarihinde eklendi
  Hostel 2 yi sinemada izlemiştim ve beğenmemiştim.Buraya da fikrimi belirtmiştim.Beğenmememin önemli sebebi de filmin bütün şiddet sahnelerinin sansüre uğramasıydı.bu duruma da oldukça kızmıştım ama filmin orijinalini izledim ve kararım tamamen değişti.O kadar mükemmel bir film ki anlatamam arkadaşlar mutlaka orijinalini izleyin siz de.Ve ne kadar yeri sansüre uğramış görün:@ Eminim burada film hakkında olumsuz fikir belirtenler de filmin orijinalini izledikten sonra kararlarını değiştireceklerdir.Sonuç olarak Hostel 2 çok iyiydi,inşallah Hostel 3 de çekilir,seri devam eder...
  dilosss
  dilosss

  Takip Et! 18 Takipçi 61 Eleştirisini Oku

  1,0
  6 Eylül 2007 tarihinde eklendi
  son derece berbat bi film izlediğim en basit korku yapımı..tamam çok emek verilmiş olabilir..ama şunuda üzülerek söylüyorum o emeğe yazık..bi de benim gözlerime:)
  jamesbond-2
  jamesbond-2

  Takip Et! 82 Takipçi 1 684 Eleştirisini Oku

  3,0
  6 Eylül 2007 tarihinde eklendi
  ilk filmide izlemiş biri olarak öncelikle bu film ilki kadar çok şiddet içermiyor ama ilk filmde bu kadar detaya girilmemişti bunda detaylara girilerek konu derinleştirilmiş onun dışında filmin sonu güzeldi.Sonuç olarak ilki bence bir gömlek daha üstün ama buda kötü değildi izlemek isteyenler izlesinler.
  volkanick
  volkanick

  Takip Et! 26 Takipçi 679 Eleştirisini Oku

  3,0
  6 Mart 2008 tarihinde eklendi
  eli roth hikayesine yeni açılımlar getirmiş ama çok başarılı olduğunu söyleyemiycem..ayrıca resepsiyon sahnesinde bu filmin ün kazanmasına büyük katkı sağlayan tarantino ya bir gönderme var..
  yuzbasiyulaf
  yuzbasiyulaf

  Takip Et! 17 Takipçi 393 Eleştirisini Oku

  2,5
  24 Ağustos 2009 tarihinde eklendi
  İlkine oranla daha çok izlenebilir sahne var. Yİne işkence sahnelerine pek bakamadım ama, bari bir konu üzerine kurulmuş..
  mehtap6
  mehtap6

  Takip Et! 17 Takipçi 385 Eleştirisini Oku

  4,0
  2 Eylül 2007 tarihinde eklendi
  burdan okudugum yorumlar sonrasi filme gitmekte tereddut ettim.ama izledigimde tereddut etmemin yersiz oldugunu anladim cunku film gercekten hos.evet 1. filme gore kanli sahneler daha az islenmis ama bence bu filmle konu butunlugu saglanmis ve isin nasil yurudugu gosterilmis.isleyecek olanlar bence 1.yi izlemeden gitmesinler cunku kaldigi yerden devam ediyor.
  beck31
  beck31

  Takip Et! 57 Takipçi 1 383 Eleştirisini Oku

  2,5
  10 Haziran 2007 tarihinde eklendi
  Cok basarili oldugunu soyleyemiyecegim bende.Fakat birkac sahnesi oldukca basarili idi yinede izlenilebilir bir duzeyde...Tarantino hatri = )
  i-just-wanna-live
  i-just-wanna-live

  Takip Et! 11 Takipçi 125 Eleştirisini Oku

  1,0
  6 Temmuz 2008 tarihinde eklendi
  Bir devam filmi ancak bu kadar kötü olabilir. Zaten fazlasıyla şişirilmiş bir filmdi Otel benim fikrimce. Tabiki etkin bi şekilde reklamdan kaynaklı bir de Quentin Tarantino destekleyince tam oluyor. Ama ilk film öyle ya da böyle izlenebilir özellklere sahipti devam filmi ise öle bi anda bitiyor ki 'aa bitti mi' deyiveriyorsunuz. Bildiğmiz konu, kurbanlarda değişen cinsiyetler, ve amacın işin içinde olan insanların biraz daha ayrıntılı işlendiği 10 üzerinde en fazla 2 verebileceğim bir ticari film. Filmde çıkarabileceğimiz msjlar yok mu elbette var. Ben 2 tane çıkarabildim. Birincisi para artık o kadar çok şeye sahip olduruyorki sonunda tatmin olamama bak nelere sebep oluyor. İkincisi ise seni yakışıklı olmayan biri bile dansa kaldırsa geri çevirme gün gelir sana yardımı dokunacak olur=)
  PyRo-34
  PyRo-34

  Takip Et! 9 Takipçi 41 Eleştirisini Oku

  2,5
  9 Eylül 2006 tarihinde eklendi
  eeeee hikaye aynı olcaksa film çekmenin ne anlamı var? Hem daha fazla kanı görmeye dayanamam, çok kanla korku filmi olmaz insanlar korkmaz. Ancak iğrenir. Gerçek korku gerilim isteyenlere testere ve üçüncü göz filmlerini tavsiye ederim
  boor36
  boor36

  Takip Et! 8 Takipçi 13 Eleştirisini Oku

  1,0
  11 Haziran 2007 tarihinde eklendi
  tepenin gözleri 1 çok guseldi 2ncisi berbat hostelde aynı şekilde ilk film guselldi 2ncısı berbat tam bı fıyasko
  naked-soul
  naked-soul

  Takip Et! 11 Takipçi 561 Eleştirisini Oku

  4,0
  22 Eylül 2007 tarihinde eklendi
  açıkçası ben ilkini çok da beğenmemiştim ki bunda yapılan tonlarca olumsuz eleştrinin çok büyük bir payı olduğuna inanıyorum.serinin ikinci filmine gittiğim zaman ise olumlu ya da olumsuz tüm yorumlara kulaklarımı tıkayarak gittim,hayatımda sinemaya ilk defa yanlız gidiyor olmamdan kaynaklansa gerek gerçekten beğendim.bu tarz şiddet içeren filmler genelde pek kaliteli olmuyorlar ve tamamen kan ve saçmalıkla dolu oluyor.bu film o kadar gerçekçi ki insan filmden çıktıktan sonra tatile_özellikle slovakyaya_ gitmeye korkuyor.şiddet sahneleri belki ilkine göre azdı ama bu bölümde kurbanlarla birlikte sadist avcı zenginlerin de durumları gözler önüne koyuluyor.genelde korku filmlerinin amacı insanı etkilemek olduğunu düşünüyorum,otel de tüm dikkatleri vererek izlendiğinde izleyici etkilemeyi başarıyor.özellikle köpek fobisine sahipseniz bu filmden sonra bu korkuyu üzerinizden atmanız biraz daha zorlaşacak:))
  Daha Fazlasını Göster
  • En son Beyazperde eleştirileri
  Back to Top