Beyazperdem
  Wanted
  Ortalama puan
  4,2
  2170 Puanlama ve 332 Eleştiri
  25% (83 Eleştiri)
  39% (131 Eleştiri)
  11% (37 Eleştiri)
  19% (64 Eleştiri)
  4% (12 Eleştiri)
  2% (5 Eleştiri)
  Wanted hakkında görüşlerin ?

  332 kullanıcı eleştirisi

  garland-norlin
  garland-norlin

  Takip Et! 34 Eleştirisini Oku

  4,5
  21 Ekim 2008 tarihinde eklendi
  karnım çoook aç dı filme başlamadan önce...ama bikere bile kalkıpta bişiler yemeyi düşünmedim...:D öle bi filimdi yani...bence 10/9
  Ekrem Doydu
  Ekrem Doydu

  Takip Et! 91 Takipçi 263 Eleştirisini Oku

  5,0
  25 Aralık 2008 tarihinde eklendi
  uçuk film sevenler kaçırmasın gerçekdende tam bi görsel şölen var filmdee ben beğendim bu türü sevenler mutlaka izlemeli..
  Ceren S.
  Ceren S.

  Takip Et! 47 Takipçi 443 Eleştirisini Oku

  4,0
  7 Şubat 2009 tarihinde eklendi
  Fazla gerçekçilik aramadığınız takdirde filmden baya bir keyifr alabilirsiniz.. Aksiyonu tam ayarında, vaktin nasıl geçtiğini anlamayacağınız bir film.. Özellikle finali oldukça etkileyici ve filmi eksta bir artı katan yer olduğunu düşünüyorum..
  rudeonerudeone
  rudeonerudeone

  Takip Et! 48 Takipçi 1 627 Eleştirisini Oku

  3,5
  30 Temmuz 2012 tarihinde eklendi
  Bekmambetov'dan farklı ve modern bir aksiyon. Zaten kendi tarzı da bunun üzerine kurulu bir tarz. Başarılı olmuş. Sürükleyici bir film. Akıllıca aksiyon hamleleri var. Oyuncular başarılı. Özellikle Angelina Jolie tabii ki, akılda yer edecek bir karakter aksiyon filmleri açısından. Kendi türü içinde değerlendirdiğimde bir sorun göremiyorum. Eğlencelik film arayışında ilk tercih edilebilecek olanlardan.
  l-i-l-a-H
  l-i-l-a-H

  Takip Et! 42 Takipçi 2 129 Eleştirisini Oku

  5,0
  14 Ekim 2010 tarihinde eklendi
  Çift disc li özel hediyeli DVD sini, aksiyona ihtiyaç duydukça, takarım DVD oynatıcıma :)
  MojoRising
  MojoRising

  Takip Et! 35 Takipçi 380 Eleştirisini Oku

  3,0
  10 Ağustos 2011 tarihinde eklendi
  Film, Speed tarzi bir aksiyon beklentisiyle izlenirse büyük hayal kirikligi yaratir. Sanirim yönetmen kült bir film çekmek istemis, ''Shoot Em Up'' tarzi bir film.Ondan tek farki o film kendisini ciddiye almayip seyircisine eglencelik sunuyordu, bu filminde kendisini ciddiye aldigini sanmiyorum, bence aliyor gibi gözüküp o ciddi haline biyik altindan gülmemizi istiyor gibi.
  JeanClaudeVanDamme
  JeanClaudeVanDamme

  Takip Et! 30 Takipçi 1 209 Eleştirisini Oku

  3,0
  18 Temmuz 2008 tarihinde eklendi
  Aksiyon filmlerini seviyoruz tamam da hikâyesinden bu kadar uzak,sadece patlama ve araba takip sahnesinden ibaret olanları değil.Gerçi bunun bilinçli olarak yapıldığını düşünüyorum.Ama bari Matrixe özenmeseydi hiç.Bir selam gönderse yeterdi.Zaten finalindeki ben bugün şunu şunu yaptım,siz ne yaptınız? diyerek öldürdüğü bir dolu insanın ardından böbürlenip seyirciyi (belki istemeden) küçümsemesi affedilir gibi değil.
  Ilknur K
  Ilknur K

  Takip Et! 28 Takipçi 1 108 Eleştirisini Oku

  4,0
  30 Kasım 2010 tarihinde eklendi
  Film aksiyon olarak gerekenden fazlasını veriyor. Ancak kurşuna falso verilmeyeceği ve fizik kurallarına tamamen aykırı olduğunu bu yönetmen düşünememiş mi? kurşun çıktığı yere düz gider ve ışık hızından bile hızlıdır. filmde çok absürd sahnelerde bu mantıksızlık yüzünden vardı.
  ozzy-badd
  ozzy-badd

  Takip Et! 28 Takipçi 831 Eleştirisini Oku

  3,5
  25 Şubat 2010 tarihinde eklendi
  bence iyi bir film...sürpriz bir sonu ve harika tekniği var...yavaşlatıolmış görüntüler felan süperdi...oyunculukta iyi...ben 7 verdim...
  kemerlee
  kemerlee

  Takip Et! 27 Takipçi 693 Eleştirisini Oku

  2,0
  31 Ağustos 2011 tarihinde eklendi
  Rus sinemacı Timur Bekmambetov Gece Nöbeti ve Gündüz nöbeti adlı iki filmiyle fantastik aksiyon sinemasına hızlı bir giriş yaptı her iki filminde ilk yarım saati etkileyici ve merak uyandırıcı başlıyor ama sonra abartının tavan yaptığı ayakları yere basmayan(florasanla dövüştükleri sahneyi unutamıyorum:) saçma sapan sahnelerle büyük fiyaskolara dönüşüyorlardı.Wanted ise bir çizgiroman uyarlaması ama filmde öyle bir hava yok günümüzde gerçi bir aksiyon gibi başlayıp bir çok fantastik öğeyi(kurşuna falso verme saçmalığı yada ölümcül yaraların bir kaç saatte iyleşmesi) saçmalık düzeyinde filme koyup, kader saçmalığı filmin önemli bir öğesi yapıp olabilecek en abzürt ve en uçuk finalle bitiriyor.Bir kurşunun on hedefi geçebileceğini ve daire çizebilceğine inanan yada kabul edebilecek varsa eleştirimi hiç kaile almayın derim.
  Burakrises
  Burakrises

  Takip Et! 24 Takipçi 687 Eleştirisini Oku

  5,0
  1 Temmuz 2010 tarihinde eklendi
  90lar 'Bir aksiyon filminin eğlenceli ve akıcı olması o filmi iyi yapar mı?'Başka ne gerekli ki?filmi iyi yapan şey bence bu:çünkü çok farklı bir film öyle bir sonla bitiyorki hiç bir filmde alışık olmadığımız bir sonla bitti 10/10 çünkü hem popcorn bir film hemde dikkatli bir şekilde izlenmesi gerekilen bir film
  semahos
  semahos

  Takip Et! 24 Takipçi 193 Eleştirisini Oku

  2,5
  16 Temmuz 2008 tarihinde eklendi
  Angelina Jolie hep bu tarz filmlerde oynamalı. Ona en çok yakışan filmler Tomb Raider gibi, Mr.&Mrs. Smith, Gone In Sixty Seconds, Wanted gibi aksiyon filmleri. Eğer kadınlar için bu tarz roller daha çok yazılsa, Jolie gelmiş, geçmiş ve hatta gelecek en büyük, ve belki de tek kadın aksiyon yıldızı olur. Fiziği çok yakışıyor çünkü. Sert yüz hatları bence drama gitmiyor, inandırıcı olmuyor. Değişken olamayan bir tipi var, ki değişkenlik dramlar için en gerekli özelliktir.
  Ismail S
  Ismail S

  Takip Et! 23 Takipçi 132 Eleştirisini Oku

  3,5
  18 Temmuz 2008 tarihinde eklendi
  dün seyrettim.eleştirmenlerin aksine filmi iyi buldum.bence eleştiriler çok acımasız.bir kere heyecan, aksiyon 1.sn bile eksik olmuyor.neyin ne olduğunu anladığınızı sanıyorsunuz, ama bütün anladığınız olayların, bölümün yalan olduğunu öğreniyorsunuz.oyunculukları iyi buldum.Angelina Jolie, zaten böyle rollere alışık.Morgan Freeman, eğitmen rolünde.Angelina Jolie ve Morgan Freeman kendilerini hiç zorlamamışlar, zaten ekstra birşey yapmalarına da gerek yok.James McAvoy, iyi oynamış.Ama kendisi için birşey, söylemek, fazlasını söylemek biraz erken gibi...
  dolunay946
  dolunay946

  Takip Et! 22 Takipçi 106 Eleştirisini Oku

  4,5
  13 Aralık 2008 tarihinde eklendi
  olağanüstü sahneler ağırlıkta olsada her saniyesi aksiyon dolu çok güzel bir filmdi bence.kurşunlara falso wermeleri komik gelsede her film mantak kuralları içinde yapılacak die bişe yok değilmi??fantastik aksiyon türünde bence mükemmeldi!!ben çok beğendim şahsen :)
  Alp T.
  Alp T.

  Takip Et! 16 Takipçi 301 Eleştirisini Oku

  4,0
  23 Şubat 2013 tarihinde eklendi
  Görsel efektler, aksiyon sahneleri muhteşemdi. Senaryo o kadar güzel olmasa da zayıf değildi. Değişik ve eğlenceli diyebileceğimiz enteresan bir aksiyon filmi Wanted. 4/5
  jamesbond-2
  jamesbond-2

  Takip Et! 17 Takipçi 1 684 Eleştirisini Oku

  4,5
  5 Temmuz 2008 tarihinde eklendi
  Gerçekten etkileyici ve değişik kurgusuyla insanı büyüleyen oyunculuklarıyla da ön plana çıkan çok iyi bir aksiyon filmiydi.Filmden çıktıktan sonra iyiki izlemişim diyeceğiniz türden.Angelina jolie yine bizi güzelliği ve oyunculuğuyla etkileyerek aksiyon filmlerinin aranılan oyuncularından olduğunu tekrar kanıtlıyor.Tavsiyem filmi sinemada izlemeniz yönünde.9/10
  volkanick
  volkanick

  Takip Et! 15 Takipçi 678 Eleştirisini Oku

  4,5
  20 Ağustos 2008 tarihinde eklendi
  Bence filme yöneltilen eleştiriler en az film kadar abartılı.Kesinlikle tek solukta izlenen iyi bir aksiyon filmi.Yönetmenede aşırı haksızlık ediliyor,gerçekten farkını ortaya koyduğunu düşünüyorum.Bu film bir amerikalı yönetmenle klasik bir macera filmi olurdu o kadar.Ayrıca filmde en çok başrolün klavye ile adamın yüzüne vurduğu sahneyi sevdim.Genel anlamda ezik(!)lere gaz veren, bunu yaparkende insana sıkça yok artık(!) dedirten bir eğlencelik diyebiliriz.
  kuzularynsessizli-i
  kuzularynsessizli-i

  Takip Et! 12 Takipçi 804 Eleştirisini Oku

  4,0
  11 Şubat 2009 tarihinde eklendi
  Süper bir film harika olmuş izleyin 2008in en sağlam filmlerinden biri...
  beck31
  beck31

  Takip Et! 11 Takipçi 1 383 Eleştirisini Oku

  4,5
  2 Temmuz 2008 tarihinde eklendi
  Bence oldukça başarılı ve zamanın nasıl geçtigini hissettirmeden akışıyla göz ziyafeti veren film.
  topak1983
  topak1983

  Takip Et! 8 Takipçi 76 Eleştirisini Oku

  2,5
  27 Temmuz 2008 tarihinde eklendi
  aksiyon olarak süperdi ama sanal efektler bıraz fazlaydı yıne çok harika bır fılm olmuş
  Daha Fazlasını Göster
  • En son Beyazperde eleştirileri
  Back to Top