Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Shazam! 6 Güç
  Ortalama puan
  3,8
  99 Puanlama ve 24 Eleştiri
  dağılımı 24 Eleştiri notla
  4 Eleştiri
  6 Eleştiri
  7 Eleştiri
  3 Eleştiri
  1 Eleştiri
  3 Eleştiri
  Shazam! 6 Güç hakkında görüşlerin ?

  24 kullanıcı eleştirisi

  Mert H
  Mert H

  Takip Et! 193 Takipçi 824 Eleştirisini Oku

  3,5
  2 Ekim 2019 tarihinde eklendi
  Hikayede eğlence de aksiyon da duygusal kısımlar da var. Yer yer kahkaha attıran esprilere de ayrıca bir parantez açmak gerekiyor. Komedi filmiyle süper kahraman filminin harmanlanması gibi düşünülebilir ancak Deadpool kadar değil. Süper kahraman filmlerinden hoşlanmayan ve filmlerde mantık arayanlar için iyi bir tercih olmayabilir ancak boş vakitte değerlendirilebilir. Ortalamanın üzerinde.
  Baris Ö.
  Baris Ö.

  Takip Et! 4 Takipçi 74 Eleştirisini Oku

  3,5
  1 Temmuz 2019 tarihinde eklendi
  Son dönemde artık süper kahraman filmlerinin gazı kaçmaya ve tat vermemeye başladığından bu filmi evde seyretmeye karar verdiğim için şuan o kararımın ne kadar doğru olduğunu görmüş bulunuyorum. Film DC dünyasının en bilinen süper kahramanlarından Shazam!ın çıkış filmi olduğu için her süper kahraman filminde olduğundan sıkıcı bir şekilde başlayıp aksiyonu az ve bir sonraki filmi ısındıracak nitelikte bitiyor. O yüzden içerik ve senaryo bakımından çok fazla bir şey beklememekte fayda var. Bunun dışında Shazam DC dünyasının Deadpool'u olarak göründüğünden diğer süper kahraman filmlerine göre daha eğlenceli bir yapıya sahip. Evet izlerken çok sıkmıyor ama sonuçta yine de bekleneni tam veremiyor. Süper kahraman filmlerini sevenler için ve 07-19 yaş aralığına daha çok hitap eden yapısı ile çizgi roman külliyatını sevenler için izlenmesi daha bir eğlenceli olacaktır. Baş roldeki Zachary Levi ve Mark Strong gerçekten başarılı oynamışlar. Ama hikayesi biraz zorlama ve çocukça kalmış gibi. Belki de bunun nedeni olayın baş rolünde ki kahramanın aslında çocuk olması olabilir ama bunu bilmeyeceğiz. Bunun dışında son dönemde izlenebilecek en eğlenceli cıvıl cıvıl yapımlardan biri.
  htckkr
  htckkr

  Takip Et! 1 Takipçi 6 Eleştirisini Oku

  4,0
  22 Nisan 2019 tarihinde eklendi
  Film kendini izletiyor. Yer yer güldürüyor. Aile bağlarına göndermeli bir film. Aksiyon sahneleri daha fazla ve detaylı olabilirmiş.
  Sezgin K.
  Sezgin K.

  Takip Et! 3 Takipçi Eleştirisini Oku

  2,0
  1 Temmuz 2019 tarihinde eklendi
  DC dünyasına göre çok çok basit kalmış bir film, benim açımdan bekleneni vermedi.İzlediğim film hiç DC yapımı gibi hissettirmedi.
  Hmmm
  Hmmm

  Takip Et! 6 Eleştirisini Oku

  5,0
  11 Nisan 2019 tarihinde eklendi
  Filmden yeni çıktım. Müthiş bir film. Şiddetle tavsiye ederim. Kurgu çok iyi yapılmış, sahneler çok iyi, filmin nasıl bittiğini anlayamadım desem yeridir.
  Mr.Bond
  Mr.Bond

  Takip Et! 6 Eleştirisini Oku

  3,5
  13 Nisan 2019 tarihinde eklendi
  hint filmi sandım başta, ama bir araştırayım dedim amerikan çıktı :D çocuklar için kötü örnek içeren sahneler olsa da süper kahraman filmlerinin ortaya karışık versiyonu olmuş :D
  Sanem K
  Sanem K

  Takip Et! 4 Eleştirisini Oku

  3,0
  17 Nisan 2019 tarihinde eklendi
  Shazam, hafta sonu aktivitesi olarak izlenebilecek, eğlenceli bir film.Nedense yönetmenin konuya girmesi biraz uzun sürmüş.Bu nedenle filmin ilk kısmı sıkıcı.İkinci yarıda bol görsel efekt ve espriler ile toparlamışlar.Sıradan bir gişe filminden öte olmasa da ailecek izlenebilecek eğlenceli bir yapım.
  Selin
  Selin

  Takip Et! 3 Eleştirisini Oku

  4,0
  1 Eylül 2019 tarihinde eklendi
  Yeni nesil süper kahraman filmi.Çok abartılmamış ama sevilesi güçte film. Herkesle gidilip izlenir.Güldürü sahneleri gerçekten çok hoş.
  Emre U
  Emre U

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  0,5
  21 Nisan 2019 tarihinde eklendi
  Cocuklara hitap ediyor desem yine olmaz. Şişirilmiş bir film. Çok hatalar mevcut. Ve içeriği bence boştu
  demet i
  demet i

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  4,0
  12 Nisan 2019 tarihinde eklendi
  Filimde sahneler çok güzel ama konu olarak bakarsak çocuklar açısında bence çok da iyi olmayan şeyler içeriyor.
  Enes Toprak K
  Enes Toprak K

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  0,5
  29 Nisan 2019 tarihinde eklendi
  Çalıntıdır.Ben bir anime izleyicisiyim ve bu film tamamen Nanatsu no Taizai den çalıntıdır.Günahlar ve konu oradan gelmiştir.Ayrıca güzellik bakımından da dc nin en kötü ve çakma filmiydi.
  Kavakpoyraz6
  Kavakpoyraz6

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  5,0
  26 Mart 2020 tarihinde eklendi
  3.5'lik bir film ama 5 verdim çünkü yorumlara bakarken bir şahısla karşılaştım. BeN bİr Anİme izleyicisiyim ve bu film çalıntıdır demiş. Ben de bir anime izleyicisiyim ve bu filmin nanatsu no taizaiyle alakası bile yok. İlla birine 7 ölümcül günah yüzünden çakma diyeceksen nanatsu no taizaiye de. Bu karakterin ilk filmi 60'larda 70'lerde çıktı. Zaten bu bir DC comics karakteri olduğu için Captain Marvel adı altında ilk olarak 50'lerde fln. piyasaya sürüldü. Daha sonra anlaşmazlıklar yüzünden adı Shazam! olarak değiştirildi. Seven deadly sins ise ilk olarak 2016'da animesi çıktı mangası da en fazla 2011'de filan çıktı. Nanatsu no taizaiyle zaten bir alakası olmayan bu film sırf 2019'da çıktı diye geçmişini araştırmadan ÇAKMA deyip 0,5 puan veremezsin senin o verdiğin puan eksiğini kapatmak için 5 verdim. #HATERSGONNAHATE araştırmaya üşenme lütfen
  Clash C
  Clash C

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  2,0
  9 Temmuz 2019 tarihinde eklendi
  Çocuğun kaybolma sahnesinin kurgusu tam bir çöptü. Açıkcası bayağı komik (kötü anlamda) geldi. Film çerez niyetine izlenebilir.
  Daha Fazlasını Göster
  • En son Beyazperde eleştirileri
  Back to Top