Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Ölüm Günün Kutlu Olsun
  Ortalama puan
  3,8
  75 Puanlama ve 12 Eleştiri
  dağılımı 12 Eleştiri notla
  5 Eleştiri
  2 Eleştiri
  4 Eleştiri
  1 Eleştiri
  0 Eleştiri
  0 Eleştiri
  Ölüm Günün Kutlu Olsun hakkında görüşlerin ?

  12 kullanıcı eleştirisi

  Mert H
  Mert H

  Takip Et! 167 Takipçi 821 Eleştirisini Oku

  3,0
  29 Ocak 2019 tarihinde eklendi
  Son yılların modası olan "Zamanda sıkışıp kalma" temasını kendine konu edinen fakat kaliteden yoksun olan bir film. Konu çekici görünse de senaryo vasatın üstüne çıkamıyor.
  pembeoje
  pembeoje

  Takip Et! 46 Takipçi 330 Eleştirisini Oku

  2,5
  31 Ocak 2018 tarihinde eklendi
  film fena değildi.. ama öyle aman aman harika bir film de değildi.. bir kere daha ciddi olmasını beklerdim, içerisindeki komedi unsurları filmi bir tık aşağıya çekiyor.. ayrıca bazıları sonu ters köşe falan yazmış çok şaşırdım demiş.. allah allah finalde ters köşe ettiği falan yok, şaşırmadımda klişe bir finaldi işte abartıp abartıp insanları beklentiye sokmayın please.. ama şunu diye bilirim bu film, Before I Fall filminden on kat daha fazla güzeldi eğer kıyaslarsam..
  Burak B.
  Burak B.

  Takip Et! 1 Takipçi 3 Eleştirisini Oku

  3,5
  21 Ekim 2017 tarihinde eklendi
  Çok ters köşelerle dolu bir film.Filme gitmeyenlere bir tavsiyem var fragmanı izlemeden giderseniz daha etkileyici olabilir.Bana göre bir kaç sıkınıtı dan biri de senaryoda ki bazı çelişmeler , örneğin saat kulesinde intihar etmeden önce o ipi nasıl bulu bağladı ? gibi.Diyaloglar da basmaklıp tarzdaydı,ama yine de kendini izlettiren bir filmdi.
  yasins34
  yasins34

  Takip Et! 14 Eleştirisini Oku

  5,0
  7 Kasım 2017 tarihinde eklendi
  HARİKA ÖTESİ BİR FİLM SÜPER ,İZLEMEDEN ÖLMEYİN...KONU SU VE OYUNCULUĞU İLE BİRLİKTE KEYİFLİ KOMİK VE HEYACAN LI BİR FİLM FİLMİN SONU AYRICA KUSURSUZDU HELAL OLSUN YAZANA YÖNETENE VE OYUNCULARA
  Scarface
  Scarface

  Takip Et! 22 Eleştirisini Oku

  4,0
  28 Eylül 2018 tarihinde eklendi
  Finalde yanlış anlamadıysam uykuda verdin diyor kek yemeyen biri uykuda yiyo tuhaf.thomson olayida zorlama ve saçma.
  Hasan Emre Deniz
  Hasan Emre Deniz

  Takip Et! 9 Eleştirisini Oku

  3,5
  28 Nisan 2018 tarihinde eklendi
  Farklı bir senaryo , farklı bir film. Şahsen beğendim. Ufak tefek mantık hataları olsa da izlemeye değer.
  Özgür E.
  Özgür E.

  Takip Et! 7 Eleştirisini Oku

  4,5
  27 Ekim 2017 tarihinde eklendi
  Güzel bir film olduğunu düşünüyorum daha önce buna benzer yapıtların olduğunu duydum ama ilk kez bu tarz bir film izlediğim için hoşuma gitti izlemekte fayda var :)
  Kıvılcım K.
  Kıvılcım K.

  Takip Et! 2 Eleştirisini Oku

  3,5
  23 Ekim 2017 tarihinde eklendi
  Hem gerim gerim gerildiğimiz hem de kahkahalarla güldüğümüz bir filmdi. Bugün Aslında Dündü filmini gerilim filmine çevirmek muhteşem bir fikir. Filmin içinde de bu filme göndermeler var. İki filmde de kahramanlar aşırı uyuz, egoist, bencil insanlar ve aynı günü sürekli yaşamalarını buna bağlıyorlar. Aynı günü yaşarken de yavaş yavaş karakterleri değişiyor. Bu değişim Tree için biraz daha zorlu çünkü kendisi hem yaşı gereği daha savruk hem de hayatında yaşadığı olaylar sayesinde çok katı. Gençlik korku filmlerinin mizahi tarafını alsa da büyük bir kısmından daha kaliteli bir yapım. Oldukça eğlenceli. Eğer sinemaya gitmek sizin için çok büyük bir olay değilse ve sinemaya sadece yüksek bütçeli aksiyon, bilim-kurgu , fantastik filmler için gitmiyorsanız programınızda yer ayırabileceğiniz bir film yoksa bekleyin internete düşer ve keyifle izlersiniz :)
  Enes G.
  Enes G.

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  5,0
  22 Ekim 2017 tarihinde eklendi
  Sinemaya gittim izlenecek düzgün film yoktu hepsi türk yapımıydı bir bu vardı girdim ve inanın bana bu film hayatı mı gözden geçirmeme neden oldu 1 saat 36 dakika boyunca zevkle keşke hiç gitmese diyerek filmi izledim ve sonunda ne oldu biliyor musunuz türk yapi mi filmlerin yıllardır veremediği hazzı bu filmde aldım. Kısaca gidin derim işte.
  Ezel B.
  Ezel B.

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  5,0
  15 Ekim 2017 tarihinde eklendi
  Fragman olarak çok iyi henüz gitmedim acaba yaş sınırı var mı? Eğer varsa kaç? Giden birisi cevaplaraa çok sevinirim.
  muhammed a.
  muhammed a.

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  5,0
  24 Ekim 2017 tarihinde eklendi
  Sevgilim için gittiğim ilk gerilim filmiydi ama harıkaydı film döngü içinde değil sürekli değişiyo sıkmıyo içine çekiyo gizemi iyi kurgulamıs olsalarda 10. dkda katılı bulmama ragmen izleemeye merakla devam ettım ve cok begendım
  Arda S.
  Arda S.

  Takip Et! Eleştirisini Oku

  5,0
  14 Ekim 2017 tarihinde eklendi
  Daha 2 saat önce izlediğim ve çok sevdiğim bir film. Kadro pek bilinen oyuncular değil en azından ben görmemiştim ama film güzel bir iş. Zaten daha önce bu filmin yönetmeni, Arınma Gecesi'ni de yapmış o yüzden pekde kötü bir şey beklemiyordum. (O değilde her yerde kızın adını Tree yazmışlar ben filmde Teresa olarak gördüm yazık değilmi Teresa yazın Tree çok saçma gözüküyo :D) spoiler: Açıkçası saatlerce düşünsem de kızın oda arkadaşının onu zehirlemek için kekine zehir koymasını, o olmayınca da öldürmek için katil tutmasını düşünemezdim Sözün sonu olarak film çok iyi bir yapım
  Daha Fazlasını Göster
  • En son Beyazperde eleştirileri
  Back to Top