Beyazperdem
 • Arkadaşlarım
 • Sinemalarım
 • Hızlı Puanlayıcı
 • Koleksiyonum
 • Hesabım
 • Yarışmalar
 • Çıkış
Zorlu Görev
"Zorlu Görev" filmine benzer 20 film var.
 • Bu Gece Benimsin

  Bu Gece Benimsin

  3 Ağustos 2012 / 1s 20dk / Komedi, Müzik
  Yönetmen David Mackenzie
  Oyuncular: Rebecca Benson (II), Luke Treadaway, Mathew Baynton
  Adam çok meşhur bir elektropop grubunun çapkın solistidir ve tüm yakışıklılığı şımarık top model sevgilisi ile taçlanmıştır. Morello ise zengin bankacı sevgilisinin yanı sıra yeni yeni meşhur olmaya başlayan post-punk kızlar grubunun en gözde elemanıdır. Ve birbirlerine hırsla rakip olan bu iki rock yıldızı, 24 saat boyunca birbirlerine kelepçeli olarak kalırlar! Hem de binlerce kişinin katılacağı müzik festivalinde sahne almadan hemen önce! Kelepçenin kayıp anahtarını bulamayacaklarına göre, karşılıklı yumuşamanın zamanı gelmiş midir? Romantik müzik filminin yönetmenliğini, en son Yeryüzündeki Son Aşk filmini seyrettiğimiz David Mackenzie üstlenirken, senaryo ise Thomas Leveritt'e ait. Başrolleri ise Luke Treadaway, Natalia Tena Luke Treadaway ve Natalia Tena paylaşıyor...
  Basın
  2,8
  Üyeler
  3,2
  Beyazperde
  2,5
  FRAGMANI İZLE
 • Vegas’ta Korku ve Nefret

  Vegas’ta Korku ve Nefret

  2 Haziran 2000 / 1s 58dk / Komedi, Macera
  Yönetmen Terry Gilliam
  Oyuncular: Christina Ricci, Ellen Barkin, Gary Busey
  Yıl 1972... Amerika Birleşik Devletleri'nin başkanlık koltuğunda Nixon hüküm sürmektedir. Halen cereyan etmekte olan Vietnam savaşında birçok genç ne uğrunda bile olduğunu bilmeden teker teker ölmektedirler. Doktor Gonzo ve Raoul Duke, Las Vegas çölünde yola devam etmektedirler. Geçmişin acılarını üzerlerinde taşıyan bu iki adam, çeşitli taşkınlıklarla kendilerine bir merhem bulmaya çalışmaktadırlar. Bir otostop ile durdurulurlar. Halisülasyonlarıyla yaşayan ikili, arabalarına binen üçüncü kişiye karşı normal tavırlar takınmaya çalışacaktırlar. Terry Gilliam'ın 1998 yapıtı filmi kısa sürede gençliği etkilemiş ve kendi haline bir külte dönüşmüştü. Filmin başrollerinde Johnny Depp, Benicio Del Toro ve Tobey Maguire var.
  Üyeler
  3,7
  FRAGMANI İZLE
 • Project X

  Project X

  Vizyon tarihi belirsiz / 1s 27dk / Komedi
  Yönetmen Nima Nourizadeh
  Oyuncular: Thomas Mann (II), Oliver Cooper, Jonathan Daniel Brown
  3 çılgın lise öğrencisi, kaybeden hallerinden kurtulmak ve 'biraz' eğlenmek için büyük bir doğum günü partisi düzenlerler. Fakat gece ilerledikçe yüzlerce kişi partiye akın edecek ve işler çığırından çıkacaktır ve bu arada gündüzden beri kayıtta olan kamerayı da ellerinden düşürmeyeceklerdir. Felekten Bir Gece serisinin yönetmeni olan Todd Phillips bu sefer yapımcılığını üstlendiği filmin senaryosu pek çok televizyon dizisinde aktör olarak da seyrettiğimiz Michael Bacal'a ve Matt Drake'e ait. Amerika'da 2 Mart'ta gösterime girecek filmin yönetmenliğini ise ilk uzun metrajlı sinema filmine imza atan Nima Nourizadeh üstleniyor. Başrollerde ise Thomas Mann, Oliver Cooper ve Jonathan Daniel Brown var. Filme dair beklentiler de oldukça yüksek.
  Üyeler
  3,4
  FRAGMANI İZLE
 • Wayne's World

  Wayne's World

  Vizyon tarihi belirsiz / 1s 32dk / Komedi, Müzik
  Yönetmen Penelope Spheeris
  Oyuncular: Mike Myers, Dana Carvey, Rob Lowe
  Wayne's World, çeşitli konularda, televizyon programı yapan iki arkadaşın hikayesini anlatıyor. Wayne zamanını evde geçiren bir adamdır. Saymakla bitmeyecek kadar iş deneyen Wayne evinin bodrum katında bir televizyon programı çekmeye başlar. Arkadaşı Garth ile birlikte çektikleri programda kadınlar, müzik ve hayat hakkında konuşurlar. Kendilerini izleyen yerel bir istasyon, şovlarını daha profesyonel bir şekilde yapmalarını sağlayacak bir iş teklifinde bulunur. Yeni işleri ile birlikte hayatlarında büyük bir değişim yaşayan Wayne ve Garth bir süre sonra artık aynı kişi olmadıklarını fark ederler. Penelope Spheeris’ın yönetmen koltuğunda oturduğu filmin başrolünü Mike Myers ve Dana Carvey üstleniyor.
  Üyeler
  2,8
  FRAGMANI İZLE
 • Avanak Ajan

  Avanak Ajan

  21 Ocak 2000 / 1s 35dk / Komedi
  Yönetmen Jay Roach
  Oyuncular: Mike Myers, Heather Graham, Michael York
  İlk filmde yaşanan olayların ardından dizginlendirildiği düşünülen Dr. Evil yeniden belirmiştir. Bu kez icat ettikleri zaman makinesini kullanarak 1960'lara dönmüştür. Zamanı büken bu adama karşı durabilecek tek adam Austin Powers'dır. Powers, İngiliz Gizli Servisi'nin zaman makinesinden yararlanarak 1960'lara döner. Tek amacı ise Dr. Evil'ı yakalamaktır. Dr. Evil, aya bir lazer yerleştirmiştir. Planı bu lazerle dünyayı sona erdirmektir. Powers, elindeki tüm kozları sergilemeye kararlıdır. Jay Roach'ın yönettiği ajan filmi parodisinde başrol elbette ki yeniden Mike Myers'ın...
  Üyeler
  2,5
 • Saç Spreyi

  Saç Spreyi

  Vizyon tarihi belirsiz / 1s 36dk / Komedi
  Yönetmen John Waters
  Oyuncular: Sonny Bono, Ruth Brown, Ricki Lake
  Bazen hiç umulmadık biri gelir ve kendisinden öncekinin yerini alarak onu bütünü ile gölgede bırakır. Amerika’da altmışlı yıllarda siyahlarla beyazlar arasındaki ayrımcılık yaşandığı dönemlerde bir TV şovuna konuk oluyoruz. Baltimore'da yerel bir televizyon kanalında yayınlanmakta olan Corny Collins Dans Şovu, ayda sadece bir gününü zencilere ayırmakta, programda da zayıf, genç dansçılar yer almaktadır.Kanalın ve programın politikasına rağmen, dansçı seçmelerinde programa katılmaya hak kazanan, kalıpların dışındaki şişman ve sempatik Tracey Turnblad, programın baş dansçısı Amber'ın pabucunu dama atar. O dönemlerde yaşanan ırkçılığa etkili bir eleştri niteliğinde yaklaşan film, ödül sahibidir.
  Üyeler
  3,1
 • Ajanlar Kralı

  Ajanlar Kralı

  2 Ocak 1998 / 1s 35dk / Komedi, Fantastik
  Yönetmen Jay Roach
  Oyuncular: Mike Myers, Elizabeth Hurley, Michael York
  Austin Powers… Günlerini moda fotoğrafçılığına ayıran bir sıradan adam, geceleri ise uluslararası bir gizli ajana dönüşen bir kanun sevdalısı… Peşinde olduğu Dr. Evil’i tam yakalamak üzereyken ellerinden kaçırmıştır. Dr. Evil da kendini saklamak üzere kendini dondurmuştur. Powers, Evil’ın dondurucudan çıkacağı günü normal yaşamında beklemek istemez. Bu nedenle kendini dondurur. 30 Yıl sonra, İngiliz Hükümeti Powers’ı dondurucudan çıkarır. Dr. Evil ve Austin Powers, tam otuz yıl sonra yeniden karşı karşıyadırlar. Ajan filmi parodisi kıvamındaki Austin Powers serisinin sevilen filmlerinden olan International Man of Mystery’nin altında yönetmen Jay Roach’ın imzası var.
  Üyeler
  2,3
  Söyleşileri izle
 • Camp Rock

  Camp Rock

  20 Haziran 2008 / 1s 34dk / Komedi, Müzik
  Yönetmen Matthew Diamond
  Oyuncular: Demi Lovato, Joe Jonas, Alyson Stoner
  Rock Kampı Disney Channel in orijinal bir filmidir. Bir "sex, drugs, rock'n'roll" filmi olmanın çok ötesinde bir yapım olan filmde, yetenekli bir genç kızın sürekli gitme hayallerini kurduğu Rock Kampı’na gitmesi ve orada geçirdiği eğlenceli zamanlar aktarılıyor. Komedi ve müziğin birleştiği filmde Demi Lovato:Mitche ve Joe Jonas:Shane Gray rolünde oynuyor. Shane Gray gerçek hayatta olduğu gibi filmde de kardeşleriyle birlikte oluşturdukları bir grubun üyesi olarak karşımıza çıkıyor.
  Üyeler
  3,5
 • Harold and Kumar Go to White Castle

  Harold and Kumar Go to White Castle

  Vizyon tarihi belirsiz / 1s 28dk / Komedi
  Yönetmen Danny Leiner
  Oyuncular: John Cho, Kal Penn, Paula Garces
  Bir çekik gözlü vatandaş olan Harold kızlarla arası pek de iyi olmayan bir gençtir. Ekürisi Kumar'ın ise en büyük derdi sosyal hayatta yeterince kendisine saygı gösterilmemesidir. Bu tip ortak dertlerden muzdarip bu iki arkadaşın kaderi bir gün değişecektir. Peki ama nasıl? Tabi ki "Beyaz Şato"ya geldiklerinde tüm yaşamları artık değişecektir. American Pie, How I Met Your Mother ve daha bir çok dizi film ve sinemadan aşina olduğumuz komedi oyuncuları ile bezeli kadrosuyla "Harold & Kumar Go to White Castle" eğlenceli bir seyirlik olarak dikkat çekiyor.
  Üyeler
  3,4
 • Harold & Kumar Escape from Guantanamo Bay

  Harold & Kumar Escape from Guantanamo Bay

  Vizyon tarihi belirsiz / 1s 30dk / Komedi
  Yönetmen Hayden Schlossberg, Jon Hurwitz
  Oyuncular: John Cho, Kal Penn, Paula Garces
  Harold ve Kumar, White Castle gezisinden döndükleri sabah Amsterdam'a gitmeye karar verirler çünkü Harold, Maria'yı görebilmek için on gün daha beklemeyi istememektedir. Kumar uçakta yeni nargilesini yakar ve görevliler bunun bir bomba olduğunu zannederler. Terörist oldukları zannedilen Harold ve Kumar tutuklanarak Guantanamo körfezine gönderilirler. Bir şekilde hapishaneden kaçmayı başaran ikili Florida'ya gidip Kumar'ın nişanlısını aramaya başlarlar. Sağlam bağlantıları olan bu adam, Washington'la iletişime geçip onların terörist olmadığını anlatacaktır. Ancak işler, hele ki Amsterdam gibi bir yerde beklendiği gibi gitmez...
  Üyeler
  3,7
 • Walk Hard: The Dewey Cox Story

  Walk Hard: The Dewey Cox Story

  21 Mart 2008 / 1s 36dk / Komedi, Müzik
  Yönetmen Jake Kasdan
  Oyuncular: John C. Reilly, Jenna Fischer, Jack White
  Amerikan sinemasının nev’i şahsına münhasır kişiliklerinden John J. Reilly’nin başrolde performans sergilediği Walk Hard: The Dewey Cox Story ilginç bir rock’n’roll sineması örneği. Rock’n’Roll, 50’lerin naifliğini, 60’ların asiliğini geride bırakmış ve 70’lerin disko rüzgarına direnen nadir kalelere sahip dönemlerini yaşamaktadır. İşte Dewey Cox’da sex, drugs and rock’n’roll ideolojisinin bayraktarlığını yapan nadide rock-starlardan biridir. Ancak çoğu müzik yıldızı gibi onun da sonu pek hayırlı olmayacaktır!
  Üyeler
  3,5
  FRAGMANI İZLE
 • Kötü Öğretmen

  Kötü Öğretmen

  9 Eylül 2011 / 1s 33dk / Komedi
  Yönetmen Jake Kasdan
  Oyuncular: Cameron Diaz, Justin Timberlake, Lucy Punch
  O Elizabeth Halsey. Hem verdiği düşük notlar, hem de münasebetsiz ağzı, acımasız tavırları ve sık sık sarhoş olmasıyla ün yapmış bir öğretmen. İçki içer, kafayı bulur. İdeali ise bir an önce evlenip ev kirası ödemek için çalışmaktan kurtulmaktır.Fakat aniden terk edilince, okulun zengin ve yakışıklı yedek öğretmenine kancayı takmaya çalışır. Tabii öğretmen Scott'a kafayı takan sadece Elizabeth değildir. Meslektaşı örnek öğretmen Amy, Scott'un kısa sürede gönlünü çalar ve onu başta Elizabeth olmak üzere kimseye kaptırmak istemez. Diğer yandan beden eğitimi öğretmeni Russell da Elizabeth'e asılmaktadır!Çılgın öğretmen Elizabeth, bin türlü dalavere ile bütün bu işleri ve pek tabii öğrencileri idare etmenin yollarını bulur...Başrollerini Cameron Diaz, Justin Timberlake, Lucy Punch, John Michael Higgins ve Jason Segel’ın paylaştığı filmin yönetmen koltuğunda televizyon filmleri ve dizilerle tanınan Jake Kasdan otururken, senaryoda The Office dizisinin senaristleri Gene Stupnitsky ve Lee Eisenberg'in imzası var...
  Basın
  2,4
  Üyeler
  2,5
  Beyazperde
  2,0
  FRAGMANI İZLE
 • Buluşma Olayı

  Buluşma Olayı

  28 Nisan 2006 / 1s 23dk / Komedi
  Yönetmen Aaron Seltzer, Jason Friedberg
  Oyuncular: Alyson Hannigan, Adam Campbell, Sophie Monk
  Julia Jones, mutlu değildir. Fazla kiloları vardır ve bütün gününü babasının lokantasında çalışarak geçirirken hayatının sonuna dek yalnız olacağını düşünmektedir. Ta ki Grant Fockyerdoder ile tanışana dek. Rüyalarındaki düğünü yapmadan önce birbirlerinin aileleri ile tanışmak ve entrikacı Andy’i korumak zorundadırlar. Şimdi Julia için kalbinin sesini dinleme zamanıdır. Grunt için ise kayınpeder ile tanışmak yeterince zor olacaktır. Film, keyifli ve izlenmeye değer bir romantik komedi olarak karşımızda.
  Üyeler
  2,6
  FRAGMANI İZLE
 • Son Kahraman

  Son Kahraman

  Vizyon tarihi belirsiz / 2s 10dk / Macera, Komedi
  Yönetmen John McTiernan
  Oyuncular: Arnold Schwarzenegger, F. Murray Abraham, Austin O'Brien
  Genç Danny Madigan, aksiyon filmlerinin vazgeçilmez ismi Arnold Schwarzenegger’ın canlandırdığı Jack Slater karakterinin hayranıdır. Bir sinemada görevli olarak çalışmakta olan en yakın arkadaşı Nick, Danny’e sihirli bir bilet verdiğinde Danny kendisini bir anda kahramanı Jack Slater’ın evreninde buluverir. İlk başlarda bu durum Danny için heyecanlı olsa da Jack’in azılı düşmanı Benedict, sihirli bileti alıp gerçek dünyaya geçince işler karışır. Benedict ise Arnold Schwarzenegger’i ortadan kaldırmaya kararlıdır. Böylece artık Jack Slater denen bir karakter de olmayacaktır. Bunun üzerine Jack ve Danny, Benedict’i durdurmak için soluksuz bir maceraya atılırlar. Last Action Hero, aksiyon filmlerinde görmeye alışkın olduğumuz Arnold Schwarzenegger’in kendisiyle ve Hollywood aksiyon filmleriyle dalgasını geçtiği eğlenceli bir yapım.
  Üyeler
  3,5
 • Old School

  Old School

  Vizyon tarihi belirsiz / 1s 31dk / Komedi
  Yönetmen Todd Phillips
  Oyuncular: Luke Wilson, Will Ferrell, Vince Vaughn
  Hayatınız sıkıcı, çekilmez bir seyir izlemeye başladığında, eski günlere dönmek istediğiniz oldu mu hiç? Peki okul günlerine geri dönmek ister misiniz? Merak etmeyin sıkıcı dersler ve hocalar yok. Derslerin olmadığı bir okul dönemi düşleyin...Geyik Muhabbeti (Road Trip) yönetmeni, yeni filminde geyikçilerin on yıl sonraki durumlarına odaklanıyor. Şatafatlı bir okul dönemi geçiren, yaşı otuzlarında üç kafadar, eski günlerdeki tat ve dokuyu yeniden yakalamak isterler. Derslerden bağımsız, yani çekirdeksiz bir okul dönemi yaratıp kendilerini oraya kilitlemek en büyük hayalleridir.Eğlence için zil çalıyor...
  Üyeler
  3,3
  Söyleşileri izle
 • Tutku Günlükleri

  Tutku Günlükleri

  6 Ocak 2012 / 2s 0dk / Komedi, Macera, Dram
  Yönetmen Bruce Robinson
  Oyuncular: Johnny Depp, Aaron Eckhart, Michael Rispoli
  1950’li yıllarda serbest gazetecilik yapan Paul Kemp (Johnny Depp), New York’taki hayatını bırakarak, küçük bir gazetede çalışmak için Porto Rico’ya gider. Gazetede çalışan Amerikalıların iç yüzlerini kısa bir sürede keşfeder. Kemp, çevresini saran öz yıkıma meyilli bu gruptan uzak durmaya ve kendisini korumaya çalışmaktadır...1970'li yılların Hollywood oyuncularından olan Bruce Robinson, Hunter S. Thompson romanından uyarladığı yapımın yönetmenliğini de kendisi üstleniyor. Daha önce The Killing Fields filmi ile 1984 yılında En İyi Uyarlama Senaryo dalında Oscar'a aday gösterilen yönetmen en son 1992'de Andy Garcia ve Uma Thurma'ın başrolde olduğu Jennifer Eight filmine imza atmıştı... Film, Vegas’ta Korku ve Nefret’ten sonra Johnny Depp’in yer aldığı bir başka Hunter S. Thompson uyarlaması olarak dikkat çekiyor. Filmin göz dolduran bir diğer oyuncusu ise yükselen yıldız Amber Heard...
  Basın
  2,8
  Üyeler
  3,4
  Beyazperde
  3,0
  FRAGMANI İZLE
 • Çok Fena

  Çok Fena

  9 Kasım 2007 / 1s 52dk / Komedi
  Yönetmen Greg Mottola
  Oyuncular: Jonah Hill, Michael Cera, Christopher Mintz-Plasse
  Çok Fena/Superbad, bir lise komedisi. Liseden mezun olmak üzere olan, nerd tabir edilen "asosyal" denebilecek iki ergen gencin ibret dolu serüvenlerini alaycı bir dille anlatıyor. Çok Fena/Superbad'in yaratıcıları, bu filmin tipik gençlik filmlerinde karşılaşılan geleneksel lise hiyerarşisine sahip olmadığını söylüyorlar. Örneğin lisenin, karizmatikler ve ezikler şeklinde bölünmüş olamayacağını, bunun mutlaka bir arası olduğunu ve filmde bunu da yansıtmak istediklerini savunuyorlar. Eğlenceli bir gençlik filmi.
  Üyeler
  3,1
  Beyazperde
  4,0
  FRAGMANI İZLE
 • Çılgınlar Okulu

  Çılgınlar Okulu

  Vizyon tarihi belirsiz / 1s 49dk / Komedi
  Yönetmen John Landis
  Oyuncular: Tom Hulce, John Vernon, Donald Sutherland
  Faber Koleji'nin her okulda olduğu gibi bir "kardeşlik kulübü" vardır; fakat kim başvursa kabul ettiği için şöhreti pek de iyi değildir. Bir diğer kulüp ise beyaz, Anglosakson, genç, zengin ve kendini beğenmiş erkeklerden oluşmaktadır ki onlara Dekan Worner dışında kimse tahammül edemez.  Bu ikinci kulübün desteğini arkasına alan dekan, ilk kulüpteki haylazları okuldan uzaklaştırmak için bir liste oluşturur.  Ve planı hoşgeldiniz partisinden hemen önce devreye girer... Yönetmenliğini John Landis'in üstlendiği filmde başroller John Belushi, Karen Allen, Tom Hulce ve Mary Louise Weller.
  Üyeler
  3,0
 • Aklımı Oynatacağım

  Aklımı Oynatacağım

  10 Mayıs 2013 / 1s 31dk / Komedi
  Yönetmen Pedro Almodóvar
  Oyuncular: Javier Cámara, Carlos Areces, Raúl Arévalo
  Meksika'ya gitmekte olan bir uçağın iniş takımları açılmamaktadır kalkış yaptığı noktaya dönmek isteyen uçağın ise bir müddet havada kalarak yakıtını bitirmesi gerekmektedir, bunu yolculardan saklamaya çalışan hostesler büyük bir çaba içerisinde olmasına rağmen , yolcular durumu öğrenir ve hayatlarındaki son saatleri geçirmekte olabileceklerini farkederler. Ölüm çok yakınlarındadır ve bu gerçek yolcuların çenesine vurur! Yaşamda artık saklayacak hiçbir şeyleri kalmadığından en gizli sırlarını, sakladıkları yönlerini birbirlerine tek tek anlatmaya başlarlar…Ünlü İspanyol yönetmen Pedro Almodovar'ın uzun bir aradan sonra komedi türünde çektiği bu tamamı bir uçakta geçen son film, bir grup uçak yolcusunun ölüme yaklaşmaları ve böylece bilinmezlerini diğerlerine anlatmaya başlamaları üzerinden ilerliyor.
  Basın
  2,3
  Üyeler
  2,9
  Beyazperde
  3,0
  FRAGMANI İZLE
 • Çılgın Kalp

  Çılgın Kalp

  12 Mart 2010 / 1s 51dk / Dram, Müzik, Romantik
  Yönetmen Scott Cooper
  Oyuncular: Jeff Bridges, Maggie Gyllenhaal, Colin Farrell
  Otis "Bad" Blake birden fazla evlilik yapmış, alkol bağımlılığı problemleri yaşayan, kötü şöhretli eski bir country müzik yıldızıdır. Ailesi olmayan adam şimdilerde küçük kasaba barlarında tek gecelik sahne almaktadır ve 28 yaşındaki oğlunu en son o dört yaşındayken görmüştür. Hayatı yıllardır yollarda geçen ve yaşamı günden güne kötüye giden Bad, gazetecilik yapan Jean'ı tanıdıktan sonra değişmeye başlar. Jean müzisyenin içindeki gerçek insanı görmeye başlamıştır...Thomas Cobb'ın romanından beyazperdeye uyarlanan filmin yönetmen ve senaristi Scott Cooper. Başrolde bu rolüyle Oscar ödülü kazanan Jeff Bridges bulunurken ona eşlik eden isimler Maggie Gyllenhaal ve Colin Farrell.
  Üyeler
  3,1
  Beyazperde
  4,0
  FRAGMANI İZLE
Back to Top