Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Kovboylar ve Uzaylılar
  Ortalama puan
  2,3
  4 yayın
  • Radikal
  • Habertürk
  • Sabah
  • Tersninja

  Her dergi ve gazetenin puanlama sistemi farklı olduğu için, Beyazperde, puanları 0.5 - 5 yıldız üzerinden, kendi barometresine göre vermiştir.

  4 Basın Eleştirisi

  Radikal

  Uğur Vardan

  ‘Kovboylar ve Uzaylılar', westernseverleri belli ölçülerde memnun edecek bir yapım, öncelikle türün meraklılarına diyelim...

  Eleştirinin tamamı için: Radikal

  Habertürk

  Kerem Akça

  Uzun lafın kısası isminin iddialı melez formülünü ''komedi'' öğeleriyle harmanlayarak Edgar Wright gibi bir isme ihtiyaç duymuş halihazırdaki proje. Onu bulmaktan ziyade Favreau gibi işini yapıp setten ayrılan bir memur yönetmenle yüzleşince ise, 50'lerde zirve yapan klasik western ile B sınıf ürünler veren bilimkurgunun bir araya geldiği bir karışımdan ötesi olamamış.

  Eleştirinin tamamı için: Habertürk

  Sabah

  Atilla Dorsay

  Sam Rockwell'in geleneksel sevimliliğine iman eder, Keith Carrradine'ı zor tanır ve tüm bunlardan belli bir keyif alırsınız. Ayrıca hikayeye ustaca yerleştirilen Kızılderililere sevgiyle yaklaşma, hatta onlardan tarihte yapılan haksızlıklar için özür dileme tavrı da ilginizi çekebilir. Ama tüm bunları yapamayıp sürekli "Bu ne saçmalık yahu!" diye vızıldanacaksanız, o zaman hiç gitmeyin!

  Eleştirinin tamamı için: Sabah

  Tersninja

  Turgay Özçelik

  Heyecan uyandıran bir fikir daha Hollywood tarafından, sadece bu fikrin kendisinden ekmek çıkartma uğraşı adına heba olup gidiyor böylece.

  Eleştirinin tamamı için: Tersninja
  Daha Fazlasını Göster
  • En son Beyazperde eleştirileri
  Back to Top